Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
november 4. vasárnap
.
?
november 5. hétfő
.
?
november 6. kedd
.
?
november 7. szerda
.
?
november 8. csütörtök
.
?
november 9. péntek
.
?
november 10. szombat
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
aug.
3
K
aug.
4
SZE
aug.
5
CS
aug.
6
P
aug.
7
SZO
aug.
8
V
aug.
9
H
aug.
10
K
aug.
11
SZE
aug.
12
CS
aug.
13
P
aug.
14
SZO
aug.
15
V
aug.
16
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2018. november 4. vasárnap
00:05 Torna Világbajnokság: Női szerenkénti döntők(2018)
01:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MTK Budapest8 (2)
03:40 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Dinamo Moszkva mérkőzés
05:05 Kékek
05:25 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Calgary
06:25 Torna Világbajnokság: Férfi szerenkénti döntők(2018)
08:05 Múlt és Jelen: Mexikó 1968 - 1
08:35 Kisbajnok magazin
09:10 Jövünk!
09:40 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
11:00 UTE Tv(2019)
11:30 Építők
12:00 Úszó Világkupa: Peking - 3(2018)Élő közvetítés
13:40 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:10 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Dinamo Moszkva mérkőzés
15:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MTK Budapest8 (2)
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés8 (2)
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Góóól!26,5 (2)Élő műsor
21:00 Stúdió: SPORT7
22:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Calgary
m4 sport
2018. november 5. hétfő
01:05 Szabadidő magazin
01:35 Ulti magazin
02:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - DVSC mérkőzés8 (2)
03:50 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Calgary
04:45 Bringasport magazin
05:05 Jövünk!
05:30 Építők
05:55 UTE Tv(2019)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Sport7
08:35 Bringasport magazin
08:55 Góóól!26,5 (2)Élő műsor
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Jövünk!
11:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MTK Budapest8 (2)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Bringasport magazin
13:50 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Calgary
14:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:45 Kosárlabda magazin
18:45 Kézilabda magazinÉlő műsor
19:45 Stúdió: Jégkorong
20:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Dunaújvárosi Acélbikák - UTE mérkőzésFelvételről
22:05 Stúdió: Jégkorong
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Ulti magazin
23:35 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés8 (2)

Urbánszki László
Vérszerződés
22% kedvezmény!3 200 Ft helyett: 2 496 Ft
m4 sport
2018. november 6. kedd
01:35 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Dunaújvárosi Acélbikák - UTE mérkőzésFelvételről
03:40 Szabadidő magazin
04:05 Kékek
04:30 Startfejes magazin
05:00 Kisbajnok magazin
05:30 UTE Tv(2019)
05:55 Múlt és Jelen: Mexikó 1968 - 1
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazinÉlő műsor
09:30 Szabadidő magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
12:30 Jövünk!
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:00 Asztalitenisz magazin
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
16:30 Hajime magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Hungaroring magazin
17:45 Fradi Tv magazin
18:15 Stúdió: Vízilabda
18:30 Vízilabda közvetítés: Vízilabda női világliga selejtező: Magyarország – Franciaország mérkőzés4 (3)
19:40 Stúdió: Vízilabda
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: FC Internazionale - FC Barcelona mérkőzés
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Vízilabda közvetítés: Vízilabda női világliga selejtező: Magyarország – Franciaország mérkőzés4 (3)
m4 sport
2018. november 7. szerda
01:10 Startfejes magazin
01:40 Fradi Tv magazin
02:10 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Calgary
03:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
05:00 Asztalitenisz magazin
05:30 Hungaroring magazin
05:55 Hajime magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: FC Internazionale - FC Barcelona mérkőzés
09:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - DVTK mérkőzés8 (2)
12:25 Fradi Tv magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Bringasport magazin
13:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
15:45 Stúdió: Jégkorong
16:00 Jégkorong közvetítés: Jégkorong EIHC felkészülési torna: Magyarország - Kazahsztán mérkőzésFelvételről
18:10 Stúdió: Jégkorong
18:20 Stúdió: Kézilabda
18:30 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok - FTC Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)Felvételről
20:05 Stúdió: Kézilabda
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Juventus FC - Manchester United FC mérkőzés
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok - FTC Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)Felvételről

Urbánszki László
Vérszerződés
22% kedvezmény!3 200 Ft helyett: 2 496 Ft
m4 sport
2018. november 8. csütörtök
01:30 Jégkorong közvetítés: Jégkorong EIHC felkészülési torna: Magyarország - Kazahsztán mérkőzésFelvételről
03:35 Vízilabda közvetítés: Vízilabda női világliga selejtező: Magyarország – Franciaország mérkőzés4 (3)
05:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
05:30 Múlt és Jelen: Mexikó 1968 - 1
05:55 Hungaroring magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Juventus FC - Manchester United FC mérkőzés
09:30 Fradi Tv magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
12:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Vízilabda közvetítés: Vízilabda női világliga selejtező: Magyarország – Franciaország mérkőzés4 (3)
14:55 Asztalitenisz magazin
15:30 Pecatúra magazin
15:55 Két váll magazin
16:30 Skipper magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Stúdió: Röplabda
17:30 Röplabda közvetítés: Férfi NBI: Vegyész RC Kazincbarcika - MAFC mérkőzés
19:15 Stúdió: Röplabda
19:30 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Női labdarúgó válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország - Észtország mérkőzés8 (2)
21:45 Stúdió: Labdarúgás
22:00 Napos Oldal - DVTK magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Jégkorong magazin
23:30 Röplabda közvetítés: Férfi NBI: Vegyész RC Kazincbarcika - MAFC mérkőzés
m4 sport
2018. november 9. péntek
01:35 Vízilabda közvetítés: Vízilabda női világliga selejtező: Magyarország – Franciaország mérkőzés4 (3)
02:50 Jégkorong közvetítés: Jégkorong EIHC felkészülési torna: Magyarország - Kazahsztán mérkőzésFelvételről
05:00 Pecatúra magazin
05:25 Hajime magazin
05:55 Két váll magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - DVTK mérkőzés8 (2)
09:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
10:00 Úszó Világkupa(2018)Élő közvetítés
11:30 Bringasport magazin
11:55 Jégkorong magazin
12:25 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Startfejes magazin
13:55 Forma-1 - szabadedzés 1: Forma-1 Brazil Nagydíj - 1. szabadedzés▶ Forma-1 TV
15:40 UEFA Bajnokok Ligája: Atletico Madrid - Borussia Dortmund mérkőzés
16:45 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - AEK Athens FC mérkőzés
17:55 Forma-1 - szabadedzés 2: Forma-1 Brazil Nagydíj - 2. szabadedzés▶ Forma-1 TV
19:45 Boxutca magazin8 (2)Élő műsor
20:30 Irány Madrid!
21:15 Játékoskijáró
22:00 Női labdarúgó magazin6 (2)Élő műsor
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Ulti magazin
23:30 Jégkorong közvetítés: Jégkorong EIHC felkészülési torna: Magyarország - Dél-Korea mérkőzés felvételrőlFelvételről

Antonio Iturbe
Az auschwitzi könyvtáros
22% kedvezmény!4 499 Ft helyett: 3 509 Ft
m4 sport
2018. november 10. szombat
01:50 Startfejes magazin
02:15 Női labdarúgó magazin6 (2)Élő műsor
02:45 Skipper magazin
03:10 Ulti magazin
03:40 UEFA Bajnokok Ligája: Atletico Madrid - Borussia Dortmund mérkőzés
04:35 Napos Oldal - DVTK magazin
05:05 Irány Madrid!
05:45 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - AEK Athens FC mérkőzés
06:50 Jégkorong közvetítés: Jégkorong EIHC felkészülési torna: Magyarország - Dél-Korea mérkőzés felvételrőlFelvételről
09:10 Játékoskijáró
10:00 Úszó Világkupa(2018)Élő közvetítés
11:25 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
11:55 Szabadidő magazin
12:30 Építők
13:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OB I: FTC Telekom - BVSC mérkőzés4 (3)
14:15 Stúdió: Labdarúgás
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - DVSC mérkőzés8 (2)
16:15 Stúdió: Labdarúgás
16:35 Forma-1 - szabadedzés 3: Forma-1 Brazil Nagydíj - 3. szabadedzés▶ Forma-1 TVFelvételről
17:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
18:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 Brazil Nagydíj - Időmérő edzés▶ Forma-1 TV
19:00 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
19:15 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Szombathelyi Haladás - FTC mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:35 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:35 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Salt Lake City