Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
január 30. szerda
.
?
január 31. csütörtök
.
?
február 1. péntek
.
?
február 2. szombat
.
?
február 3. vasárnap
.
?
február 4. hétfő
.
?
február 5. kedd
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
H
nov.
2
K
nov.
3
SZE
nov.
4
CS
nov.
5
P
nov.
6
SZO
nov.
7
V
nov.
8
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. január 30. szerda
00:00 Műkorcsolya Európa-bajnokság: Gála
02:20 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, középszakasz: UTE - FTC-TelekomFelvételről
04:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Tatai Tibor kenussal(2020)
05:00 Kosárlabda magazin
05:55 Hungaroring magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Fradi Tv
08:15 Spanyolország - Magyarország futsal válogatott felkészülési mérkőzés
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Műkorcsolya Európa-bajnokság: Gála
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Férfi kézilabda-világbajnokság: helyért: Horvátország - Svédország mérkőzés
15:00 Bringasport magazin
15:20 Hungaroring magazin
15:55 CHI - A Belső Erő
16:25 Kerékpártúra magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Kézilabda magazin
18:15 Műkorcsolya Európa-bajnokság: Gála
20:40 Férfi kézilabda-világbajnokság: Norvégia - Dánia döntő
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Startfejes magazin
23:30 Spanyolország - Magyarország futsal válogatott felkészülési mérkőzés
m4 sport
2019. január 31. csütörtök
01:15 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, középszakasz: UTE - FTC-TelekomFelvételről
03:20 Férfi kézilabda-világbajnokság: helyért: Horvátország - Svédország mérkőzés
04:40 Bringasport magazin
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Tatai Tibor kenussal(2020)
05:25 Kerékpártúra magazin
05:55 CHI - A Belső Erő
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Férfi kézilabda-világbajnokság: Norvégia - Dánia döntő
09:25 Hungaroring magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Műkorcsolya Európa-bajnokság: Gála
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:35 Férfi kézilabda-világbajnokság: Németország - Franciaország bronzmérkőzés
15:15 Lendület magazin
15:50 Pecatúra magazin
16:25 Röpte magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Napos Oldal magazin(2019)
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Női Kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - CB Avenida Salamanca mérkőzés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Röplabda közvetítés: Kecskeméti RC - FINO Kaposvár SE magyar kupa elődöntő
22:00 Sporthíradó extra: az átigazolási időszak végeÉlő műsor

Szondy Máté
Tudatos változás
22% kedvezmény!3 150 Ft helyett: 2 457 Ft
m4 sport
2019. február 1. péntek
00:20 Női Kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - CB Avenida Salamanca mérkőzés
02:10 Lendület magazin
02:40 Röpte magazin
03:05 Röplabda közvetítés: Kecskeméti RC - FINO Kaposvár SE magyar kupa elődöntő
05:00 Pecatúra magazin
05:30 Kerékpártúra magazin
05:55 Napos Oldal magazin(2019)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Lendület magazin
08:00 Női Kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - CB Avenida Salamanca mérkőzés
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Röplabda közvetítés: Kecskeméti RC - FINO Kaposvár SE magyar kupa elődöntő
12:30 Építők
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 CHI - A Belső Erő
14:05 Röpte magazin
14:35 Napos Oldal magazin(2019)
15:05 Női Kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - CB Avenida Salamanca mérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Fradi Tv
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi NBI Zalakerámia ZTE KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Kosárlabda
20:15 Tenisz Davis Kupa: Németország - Magyarország(2018)Helyszín: Debrecen - Főnix Csarnok Riporter: Bobák Róbert; Szerkesztő:…
21:15 Játékoskijáró
22:00 Startfejes magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi NBI Zalakerámia ZTE KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
m4 sport
2019. február 2. szombat
00:55 Röplabda közvetítés: Kecskeméti RC - FINO Kaposvár SE magyar kupa elődöntő
02:45 Lendület magazin
03:10 Női Kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - CB Avenida Salamanca mérkőzés
05:00 Bringasport magazin
05:15 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Tatai Tibor kenussal(2020)
05:45 Játékoskijáró
06:30 Pecatúra magazin
07:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi NBI Zalakerámia ZTE KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
09:00 Szabadidő magazin
09:30 Építők
09:55 Kékek
10:25 Játékoskijáró
11:15 UTE Tv(2019)
11:50 Stúdió: Gyorskorcsolya
12:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
14:15 Stúdió: Gyorskorcsolya
14:30 Stúdió: Kézilabda
14:45 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüred KSE - Grundfos Tatabánya KC mérkőzés8,5 (2)
16:15 Stúdió: Kézilabda
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa

Edith Eva Eger
A döntés
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2019. február 3. vasárnap
00:10 Tenisz Davis Kupa: Németország - Magyarország(2018)Helyszín: Debrecen - Főnix Csarnok Riporter: Bobák Róbert; Szerkesztő:…
01:15 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüred KSE - Grundfos Tatabánya KC mérkőzés8,5 (2)
02:50 Építők
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
05:05 CHI - A Belső Erő
05:30 Kékek
05:55 Tenisz Davis Kupa: Németország - Magyarország(2018)Helyszín: Debrecen - Főnix Csarnok Riporter: Bobák Róbert; Szerkesztő:…
06:55 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
08:20 Szabadidő magazin
08:50 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csermely József olimpiai ezüstérmes evezőssel(2020)
09:20 Jövünk! magazin(2019)
09:55 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
11:10 UTE Tv(2019)
11:50 Stúdió: Gyorskorcsolya
12:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
16:15 Stúdió: Gyorskorcsolya
16:35 Startfejes magazin
17:10 UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:40 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Góóól!26,5 (2)
21:00 Sport7
22:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
23:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
m4 sport
2019. február 4. hétfő
01:25 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
03:10 Góóól!26,5 (2)
04:10 Sport7
05:05 Építők
05:25 Röpte magazin
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csermely József olimpiai ezüstérmes evezőssel(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
09:00 Góóól!26,5 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 M4 Sport Év Sportolója Gála sajtótájékoztatóÉlő közvetítés
11:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin
11:55 Sport7
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Építők
14:00 Startfejes magazin
14:30 Jövünk! magazin(2019)
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:45 Kosárlabda magazin
18:45 Kézilabda magazin
19:45 Stúdió: Röplabda
20:00 Röplabda közvetítés: Női röplabda extraliga: Fatum Nyíregyháza - Swietelsky Békéscsaba mérkőzés
21:45 Stúdió: Röplabda
22:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Kosárlabda magazin

m4 sport
2019. február 5. kedd
00:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
01:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
03:40 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csermely József olimpiai ezüstérmes evezőssel(2020)
04:05 Lendület magazin
04:35 Építők
05:00 Szabadidő magazin
05:25 Kosárlabda magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Röplabda közvetítés: Női röplabda extraliga: Fatum Nyíregyháza - Swietelsky Békéscsaba mérkőzés
09:30 Jövünk! magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kézilabda magazin
11:35 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Startfejes magazin
14:00 Asztalitenisz magazin
14:30 Hajime magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Paksi FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Hungaroring magazin
17:40 Fradi Tv
18:15 Stúdió: Kézilabda
18:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Mol-Pick-Szeged - Balatonfüred mérkőzés8,5 (2)
20:05 Stúdió: Kézilabda
20:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
Hazugságvizsgáló - Tudd meg az igazat bármilyen helyzetben vagy beszélgetésbenMi lenne, ha képes lennél felismerni, amikor valaki hazudik? Ha többé nem okozna nehézséget, hogy kiismerd mások szándékait? Soha többé nem vernének át…