Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
február 2. szombat
.
?
február 3. vasárnap
.
?
február 4. hétfő
.
?
február 5. kedd
.
?
február 6. szerda
.
?
február 7. csütörtök
.
?
február 8. péntek
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
21
K
szept.
22
SZE
szept.
23
CS
szept.
24
P
szept.
25
SZO
szept.
26
V
szept.
27
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. február 2. szombat
00:55 Röplabda közvetítés: Kecskeméti RC - FINO Kaposvár SE magyar kupa elődöntő
02:45 Lendület magazin
03:10 Női Kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - CB Avenida Salamanca mérkőzés
05:00 Bringasport magazin
05:15 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Tatai Tibor kenussal(2020)
05:45 Játékoskijáró
06:30 Pecatúra magazin
07:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi NBI Zalakerámia ZTE KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
09:00 Szabadidő magazin
09:30 Építők
09:55 Kékek
10:25 Játékoskijáró
11:15 UTE Tv(2019)
11:50 Stúdió: Gyorskorcsolya
12:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
14:15 Stúdió: Gyorskorcsolya
14:30 Stúdió: Kézilabda
14:45 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüred KSE - Grundfos Tatabánya KC mérkőzés8,5 (2)
16:15 Stúdió: Kézilabda
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
m4 sport
2019. február 3. vasárnap
00:10 Tenisz Davis Kupa: Németország - Magyarország(2018)Helyszín: Debrecen - Főnix Csarnok Riporter: Bobák Róbert; Szerkesztő:…
01:15 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüred KSE - Grundfos Tatabánya KC mérkőzés8,5 (2)
02:50 Építők
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
05:05 CHI - A Belső Erő
05:30 Kékek
05:55 Tenisz Davis Kupa: Németország - Magyarország(2018)Helyszín: Debrecen - Főnix Csarnok Riporter: Bobák Róbert; Szerkesztő:…
06:55 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
08:20 Szabadidő magazin
08:50 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csermely József olimpiai ezüstérmes evezőssel(2020)
09:20 Jövünk! magazin(2019)
09:55 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
11:10 UTE Tv(2019)
11:50 Stúdió: Gyorskorcsolya
12:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
16:15 Stúdió: Gyorskorcsolya
16:35 Startfejes magazin
17:10 UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:40 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Góóól!26,5 (2)
21:00 Sport7
22:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
23:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)

Nádasdy Ádám
Milyen nyelv a magyar?
22% kedvezmény!2 990 Ft helyett: 2 332 Ft
m4 sport
2019. február 4. hétfő
01:25 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
03:10 Góóól!26,5 (2)
04:10 Sport7
05:05 Építők
05:25 Röpte magazin
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csermely József olimpiai ezüstérmes evezőssel(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
09:00 Góóól!26,5 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 M4 Sport Év Sportolója Gála sajtótájékoztatóÉlő közvetítés
11:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin
11:55 Sport7
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Építők
14:00 Startfejes magazin
14:30 Jövünk! magazin(2019)
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:45 Kosárlabda magazin
18:45 Kézilabda magazin
19:45 Stúdió: Röplabda
20:00 Röplabda közvetítés: Női röplabda extraliga: Fatum Nyíregyháza - Swietelsky Békéscsaba mérkőzés
21:45 Stúdió: Röplabda
22:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Kosárlabda magazin
m4 sport
2019. február 5. kedd
00:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
01:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
03:40 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csermely József olimpiai ezüstérmes evezőssel(2020)
04:05 Lendület magazin
04:35 Építők
05:00 Szabadidő magazin
05:25 Kosárlabda magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Röplabda közvetítés: Női röplabda extraliga: Fatum Nyíregyháza - Swietelsky Békéscsaba mérkőzés
09:30 Jövünk! magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kézilabda magazin
11:35 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Startfejes magazin
14:00 Asztalitenisz magazin
14:30 Hajime magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Paksi FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Hungaroring magazin
17:40 Fradi Tv
18:15 Stúdió: Kézilabda
18:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Mol-Pick-Szeged - Balatonfüred mérkőzés8,5 (2)
20:05 Stúdió: Kézilabda
20:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)

Borsa Brown
A szárd szikla
22% kedvezmény!4 290 Ft helyett: 3 346 Ft
m4 sport
2019. február 6. szerda
00:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Paksi FC mérkőzés8 (2)
02:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csermely József olimpiai ezüstérmes evezőssel(2020)
03:15 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Mol-Pick-Szeged - Balatonfüred mérkőzés8,5 (2)
04:50 Bringasport magazin
05:05 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Paksi FC mérkőzés8 (2)
09:25 Asztalitenisz magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Lendület magazin
11:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Röpte magazin
14:00 Hajime magazin
14:30 Hungaroring magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Szombathelyi Haladás - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Stúdió: Labdarúgás
17:25 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
18:05 Stúdió: Labdarúgás
18:20 Stúdió: Vízilabda
18:30 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Crvena Zvezda mérkőzés
19:45 Stúdió: Vízilabda
20:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
22:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Szombathelyi Haladás - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
m4 sport
2019. február 7. csütörtök
01:00 Asztalitenisz magazin
01:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Mol-Pick-Szeged - Balatonfüred mérkőzés8,5 (2)
03:05 Röplabda közvetítés: Női röplabda extraliga: Fatum Nyíregyháza - Swietelsky Békéscsaba mérkőzés
04:35 Fradi Tv
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csermely József olimpiai ezüstérmes evezőssel(2020)
05:30 Jövünk! magazin(2019)
05:55 Asztalitenisz magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Crvena Zvezda mérkőzés
09:00 Szabadidő magazin
09:30 Hungaroring magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
12:30 Hajime magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:35 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Pecatúra magazin
17:40 DVSC Tv
18:15 Jégkorong magazin
18:45 Stúdió: Röplabda
19:00 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda NB1: FINO Kaposvár - Kecskemét mérkőzés
20:45 Stúdió: Röplabda
21:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Crvena Zvezda mérkőzés
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)

Suzanne Collins
Énekesmadarak és kígyók balladája
22% kedvezmény!4 680 Ft helyett: 3 650 Ft
m4 sport
2019. február 8. péntek
01:00 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda NB1: FINO Kaposvár - Kecskemét mérkőzés
02:50 Lendület magazin
03:20 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Mol-Pick-Szeged - Balatonfüred mérkőzés8,5 (2)
04:35 Fradi Tv
05:00 Hajime magazin
05:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csermely József olimpiai ezüstérmes evezőssel(2020)
05:55 Pecatúra magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
09:25 DVSC Tv
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda NB1: FINO Kaposvár - Kecskemét mérkőzés
12:30 Jégkorong magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Crvena Zvezda mérkőzés
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Startfejes magazin
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - DEAC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Kosárlabda
20:30 Irány Madrid!
21:15 Játékoskijáró
22:00 Pecatúra magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - DEAC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés