Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
február 27. szerda
.
?
február 28. csütörtök
.
?
március 1. péntek
.
?
március 2. szombat
.
?
március 3. vasárnap
.
?
március 4. hétfő
.
?
március 5. kedd
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
H
nov.
2
K
nov.
3
SZE
nov.
4
CS
nov.
5
P
nov.
6
SZO
nov.
7
V
nov.
8
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. február 27. szerda
01:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - DVTK mérkőzés8 (2)
03:15 Férfi kosárlabda világbajnoki selejtező: Magyarország - Horvátország mérkőzés
05:05 Szabadidő magazin
05:30 Öttusa magazin
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Görgényi Isván olimpiai ezüstérmes vízilabdázóval(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: MOL-Pick Szeged - FTC mérkőzés8,5 (2)
09:30 Hungaroring magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Kisvárda Master Good - Ferencvárosi TC nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés8 (2)
12:30 Startfejes magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Tollaslabda: Magyar Bajnokság: Férfi egyes és vegyes páros döntőFelvételről
14:25 Fradi Tv
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - DVSC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 CHI - A Belső Erő
17:45 Stúdió: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: DVSC Schaeffler - Győri Audi ETO KC mérkőzés8,5 (2)
19:30 Stúdió: Kézilabda
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Kaposvár - Budaörs nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés8 (2)
21:50 Stúdió: Labdarúgás
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Crvena Zvezda mérkőzés
m4 sport
2019. február 28. csütörtök
00:25 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Pro Recco mérkőzés
01:45 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: DVSC Schaeffler - Győri Audi ETO KC mérkőzés8,5 (2)
03:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
05:05 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Crvena Zvezda mérkőzés
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Pro Recco mérkőzés
09:00 Fradi Tv
09:30 CHI - A Belső Erő
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Kaposvár - Budaörs nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés8 (2)
12:30 Jövünk! magazin(2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Tollaslabda: Magyar Bajnokság: Férfi páros döntőFelvételről
13:55 Lendület magazin
14:30 Pecatúra magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Röpte magazin
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntő: CMB Cargo UNI Győr - Sopron Basket mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
19:55 Stúdió: Röplabda
20:00 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda Extraliga: HÉP-Kecskeméti RC - LV Sport Pénzügyőr SE mérkőzés
21:45 Stúdió: Röplabda
21:55 Napos Oldal magazin(2019)
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Pro Recco mérkőzés

Jill Mansell
Te vagy az én titkom!
22% kedvezmény!3 890 Ft helyett: 3 034 Ft
m4 sport
2019. március 1. péntek
00:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - DVSC mérkőzés8 (2)
02:25 Pecatúra magazin
02:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
04:35 Bringasport magazin
04:50 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: DVSC Schaeffler - Győri Audi ETO KC mérkőzés8,5 (2)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
09:30 Napos Oldal magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Lendület magazin
11:00 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
14:25 Startfejes magazin
14:55 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntő: CMB Cargo UNI Győr - Sopron Basket mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Puskás Akadémia magazin
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Női Kosárlabda Magyar Kupa elődöntő mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Irány Madrid!
20:45 Játékoskijáró
21:30 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
23:05 Kosárlabda közvetítés: Női Kosárlabda Magyar Kupa elődöntő mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
m4 sport
2019. március 2. szombat
01:05 Röpte magazin
01:35 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda Extraliga: HÉP-Kecskeméti RC - LV Sport Pénzügyőr SE mérkőzés
03:25 Puskás Akadémia magazin
03:50 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
05:20 Startfejes magazin
05:50 Kosárlabda közvetítés: Női Kosárlabda Magyar Kupa elődöntő mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
07:50 Bringasport magazin
08:10 Szabadidő magazin
08:40 Építők
09:10 Kékek
09:40 UTE Tv(2019)
10:10 Irány Madrid!
11:00 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
14:00 Játékoskijáró
14:45 Stúdió: Vízilabda
15:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OB1:Dunaújváros - BVSC mérkőzés4 (3)
16:10 Stúdió: Vízilabda
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - DVTK mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság

Rubik Ernő
A mi kockánk
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2019. március 3. vasárnap
00:10 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Magyar Kupa-döntő8 (2)Élő közvetítés
02:05 Lendület magazin
02:35 Építők
02:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
04:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - DVTK mérkőzés8 (2)
06:35 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Magyar Kupa-döntő8 (2)Élő közvetítés
08:35 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Wichmann Tamás olimpiai ezüstérmes kenussal(2020)
09:10 Jövünk! magazin(2019)
09:40 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
11:00 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
14:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:55 Irány Madrid!
15:45 Stúdió: Labdarúgás
16:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank: Vasas - Nyíregyháza mérkőzés8 (2)
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Góóól!26,5 (2)
19:00 Stúdió: Atlétika
19:15 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
22:00 Stúdió: Atlétika
22:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - DVTK mérkőzés8 (2)
m4 sport
2019. március 4. hétfő
00:15 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
01:35 Pecatúra magazin
02:05 Kékek
02:30 UTE Tv(2019)
03:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank: Vasas - Nyíregyháza mérkőzés8 (2)
04:45 Bringasport magazin
05:05 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda OB1: Dunaújváros - BVSC mérkőzés4 (3)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
09:00 Góóól!26,5 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 UTE Tv(2019)
14:00 Startfejes magazin
14:30 Jövünk! magazin(2019)
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:45 Stúdió: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Fehérvári Titánok - UTE negyeddöntő mérkőzésFelvételről
20:05 Stúdió: Jégkorong
20:30 Kézilabda magazin
21:30 Kosárlabda magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Fehérvári Titánok - UTE negyeddöntő mérkőzésFelvételről

Dan Brown
Vad szimfónia
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
m4 sport
2019. március 5. kedd
01:20 Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
02:40 Építők
03:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank: Vasas - Nyíregyháza mérkőzés8 (2)
05:00 Lendület magazin
05:30 Szabadidő magazin
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Wichmann Tamás olimpiai ezüstérmes kenussal(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazin
09:30 UTE Tv(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
12:25 Röpte magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Startfejes magazin
14:00 Asztalitenisz magazin
14:30 Hajime magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - DVSC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Hungaroring magazin
17:45 Fradi Tv
18:15 Stúdió: Vízilabda
18:30 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda világliga: Magyarország - Olaszország selejtező mérkőzés4 (3)
19:45 Stúdió: Vízilabda
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Real Madrid CF - Ajax Amsterdam nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés3,5 (2)
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés
Az XML-kézikönyvAz XML-kézikönyv (az eredeti mű második kiadásának fordítása). Az XML az egyik legizgalmasabb újítás, amely mostanában a World Wide Web világát elérte…