Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
szeptember 12. csütörtök
.
?
szeptember 13. péntek
.
?
szeptember 14. szombat
.
?
szeptember 15. vasárnap
.
?
szeptember 16. hétfő
.
?
szeptember 17. kedd
.
?
szeptember 18. szerda
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
aug.
3
K
aug.
4
SZE
aug.
5
CS
aug.
6
P
aug.
7
SZO
aug.
8
V
aug.
9
H
aug.
10
K
aug.
11
SZE
aug.
12
CS
aug.
13
P
aug.
14
SZO
aug.
15
V
aug.
16
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. szeptember 12. csütörtök
00:10 Férfi kosárlabda világbajnokság: Negyeddöntő mérkőzés
01:55 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Grundfos-Tatabánya KC mérkőzés8,5 (2)Felvételről
03:30 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok KTC KFT - Kisvárda Master Good SE mérkőzés8,5 (2)Felvételről
05:00 Kerékpártúra magazin
05:10 Kerékpártúra magazin
05:35 Tollaslabda: Tollaslabda világbajnokság - Női egyes döntő
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Fradi Tv
08:00 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Szlovákia mérkőzés
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Szabadidő magazin
11:00 Red Bull
11:55 Tollaslabda: Tollaslabda világbajnokság - Vegyes páros döntő
13:00 Férfi kosárlabda világbajnokság: -8. helyért mérkőzés
15:00 Férfi kosárlabda világbajnokság: -8. helyért mérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Hungaroring magazin
17:45 Sportlövészet magazin
18:20 Skipper magazin
18:50 Férfi kosárlabda világbajnokság: -8. helyért mérkőzés
20:55 Napos Oldal magazin(2019)
21:25 Pecatúra magazin
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Férfi kosárlabda világbajnokság: -8. helyért mérkőzés
m4 sport
2019. szeptember 13. péntek
00:20 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Szlovákia mérkőzés
02:15 Red Bull Air Race5 (1)
02:55 Bringasport magazin
03:10 Labdarúgó közvetítés: U21-es férfi labdarúgó felkészülési mérkőzés: Magyarország - Norvégia8 (2)
05:00 Pecatúra magazin
05:30 Tollaslabda: Tollaslabda világbajnokság - Vegyes páros döntő
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Szlovákia mérkőzés
09:25 Bringasport magazin
09:45 Stúdió: Kosárlabda
10:00 Férfi kosárlabda világbajnokság: Elődöntő mérkőzés
11:45 Stúdió: Kosárlabda
12:00 Fradi Tv
12:30 Napos Oldal magazin(2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Stúdió: Kosárlabda
14:00 Férfi kosárlabda világbajnokság: Elődöntő mérkőzés
15:45 Stúdió: Kosárlabda
15:55 Tollaslabda: Tollaslabda világbajnokság - Férfi egyes döntő
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Startfejes magazin
17:45 Stúdió: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungária - DKKA mérkőzés8,5 (2)Felvételről
19:30 Stúdió: Kézilabda
19:40 Boxutca
20:15 BL- Péntek
21:00 Női labdarúgó magazin6 (2)Élő műsor
21:35 SporthíradóÉlő műsor
22:05 Futsal magazin
22:35 Férfi kosárlabda világbajnokság: Elődöntő mérkőzés

m4 sport
2019. szeptember 14. szombat
00:30 Férfi kosárlabda világbajnokság: Elődöntő mérkőzés
02:15 Futsal magazin
02:45 BL- Péntek
03:25 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungária - DKKA mérkőzés8,5 (2)Felvételről
05:00 Labdarúgó közvetítés: U21-es férfi labdarúgó felkészülési mérkőzés: Magyarország - Norvégia8 (2)
06:50 Tollaslabda: Tollaslabda világbajnokság - Férfi páros döntő
07:50 Bringasport magazin
08:10 Szabadidő magazin
08:35 Boxutca
09:10 Női labdarúgó magazin6 (2)Élő műsor
09:40 Wtcr: Kína - 1. futamFelvételről
10:10 Játékoskijáró
11:00 Tenisz Davis Kupa: Magyarország - Ukrajna
14:35 Férfi kosárlabda világbajnokság: helyért mérkőzés
15:55 Wtcr: Kína - 1. futamFelvételről
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:35 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:50 Birkózó világbajnokság
23:50 Tenisz Davis Kupa: Magyarország - Ukrajna
m4 sport
2019. szeptember 15. vasárnap
01:25 Wtcr: Kína - 1. futamFelvételről
02:00 Sportlövészet magazin
02:25 Szabadidő magazin
02:55 Férfi kosárlabda világbajnokság: helyért mérkőzés
04:45 Startfejes magazin
05:15 Tollaslabda: Tollaslabda világbajnokság - Férfi páros döntő
06:15 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
07:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Ocskay Gábor sportvezetővel
08:00 Jövünk! magazin(2019)
08:30 Wtcr: Kína - 2. futamÉlő közvetítés
09:15 Skipper magazin
09:45 Stúdió: Kosárlabda
10:00 Férfi kosárlabda világbajnokság: Bronzmérkőzés
11:40 Stúdió: Kosárlabda
12:00 Wtcr: Kína - 3. futamFelvételről
13:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:30 Stúdió: Kosárlabda
14:00 Férfi kosárlabda világbajnokság: Döntő mérkőzés
15:45 Stúdió: Kosárlabda
15:55 Birkózó világbajnokság
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Szeged-Csanád Grosics - Aqvital FC Csákvár mérkőzés8 (2)
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Góóól!26,5 (2)Élő műsor
21:00 Tenisz Davis Kupa: Magyarország - Ukrajna
22:45 Birkózó világbajnokság
23:45 Wtcr: Kína - 3. futamFelvételről

Véres munka DVD11% kedvezmény!3 590 Ft helyett: 3 190 Ft
m4 sport
2019. szeptember 16. hétfő
00:35 Férfi kosárlabda világbajnokság: Döntő mérkőzés
02:20 Szabadidő magazin
02:50 Bringasport magazin
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
05:00 Kerékpártúra magazin
05:30 Sportlövészet magazin
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Ocskay Gábor sportvezetővel
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Wtcr: Kína - 3. futamFelvételről
08:20 Startfejes magazin
09:00 Góóól!26,5 (2)Élő műsor
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
12:20 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:50 Birkózó világbajnokság
14:00 Birkózó világbajnokság
16:35 Bringasport magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Jövünk! magazin(2019)
17:45 Stúdió: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: UTE – FTC-Telekom mérkőzésFelvételről
20:05 Stúdió: Jégkorong
20:30 Kézilabda magazinÉlő műsor
21:30 SporthíradóÉlő műsor
22:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - DVSC mérkőzés8 (2)
23:55 Birkózó világbajnokság
m4 sport
2019. szeptember 17. kedd
00:50 Férfi kosárlabda világbajnokság: Bronzmérkőzés
02:40 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: UTE – FTC-Telekom mérkőzésFelvételről
04:45 Bringasport magazin
05:00 Startfejes magazin
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Ocskay Gábor sportvezetővel
06:00 Szabadidő magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - ZTE FC mérkőzés8 (2)
09:25 Jövünk! magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kézilabda magazinÉlő műsor
11:30 Wtcr: Kína - 3. futamFelvételről
12:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:45 Birkózó világbajnokság
14:00 Birkózó világbajnokság
16:30 Hungaroring magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Fradi Tv
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Férfi Kosárlabda BL-selejtező: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - CSM CSU Oradea mérkőzés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Csoportmérkőzés
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Birkózó világbajnokság

Az emlékmás (2012) Blu-ray10% kedvezmény!6 690 Ft helyett: 5 990 Ft
m4 sport
2019. szeptember 18. szerda
00:40 Férfi Kosárlabda BL-selejtező: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - CSM CSU Oradea mérkőzés
02:30 Hungaroring magazin
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - DVSC mérkőzés8 (2)
04:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Ocskay Gábor sportvezetővel
05:25 Bringasport magazin
05:40 Wtcr: Kína - 3. futamFelvételről
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Barcelona csoportmérkőzés
09:30 Fradi Tv
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
12:20 Hungaroring magazin
12:55 Birkózó világbajnokság
14:00 Birkózó világbajnokság
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Fradi Tv
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Atlético Madrid - Juventus csoportmérkőzés
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:40 Birkózó világbajnokság