Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
november 27. szerda
.
?
november 28. csütörtök
.
?
november 29. péntek
.
?
november 30. szombat
.
?
december 1. vasárnap
.
?
december 2. hétfő
.
?
december 3. kedd
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
dec.
9
K
dec.
10
SZE
dec.
11
CS
dec.
12
P
dec.
13
SZO
dec.
14
V
dec.
15
H
dec.
16
K
dec.
17
SZE
dec.
18
CS
dec.
19
P
dec.
20
SZO
dec.
21
V
dec.
22
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. november 27. szerda
00:25 Fradi Tv(2019)
01:00 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Nigéria - Brazília mérkőzés
02:00 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Japán - Svájc mérkőzés
03:05 Öttusa magazin
03:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda Liga: Ferencvárosi TC - Telekom Veszprém mérkőzés8,5 (2)Felvételről
05:05 Bringasport magazin
05:20 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Nigéria - Brazília mérkőzés
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: Real Madrid FC - Paris Saint-Germain FC mérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
09:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Kaposvári Rákoczi FC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
12:30 Fradi Tv(2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 CHI - A Belső Erő
14:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - DVSC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
16:55 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Visszatekintő
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Aranyoroszlánok
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - MTK Budapest mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Borussia Dortmund mérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - DVTK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
m4 sport
2019. november 28. csütörtök
01:25 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda Liga: Ferencvárosi TC - Telekom Veszprém mérkőzés8,5 (2)Felvételről
03:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - MTK Budapest mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
05:05 Hungaroring magazin
05:30 Fradi Tv(2019)
06:00 CHI - A Belső Erő
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Borussia Dortmund mérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
09:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - DVSC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
12:30 Aranyoroszlánok
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Lendület magazin
14:00 UEFA Bajnokok Ligája: Real Madrid FC - Paris Saint-Germain FC mérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
15:50 Röpte magazin
16:25 Pecatúra magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Jégkorong magazin
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Arka Gdynia mérkőzés
19:50 Stúdió: Kosárlabda
20:15 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Brazília - Oroszország negyeddöntő mérkőzés
21:20 Sportpercek(2018)
21:30 Sportpercek(2018)
21:50 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Szenegál - Portugália negyeddöntő mérkőzés
22:50 Sportpercek(2018)
23:05 Sportpercek(2018)
23:10 Sportpercek(2018)
23:25 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Olaszország - Svájc negyeddöntő mérkőzés
m4 sport
2019. november 29. péntek
00:25 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Visszatekintő
01:20 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Arka Gdynia mérkőzés
03:05 CHI - A Belső Erő
03:35 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Szenegál - Portugália negyeddöntő mérkőzés
04:40 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
05:05 Pecatúra magazin
05:30 Röpte magazin
06:00 Lendület magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
09:25 Jégkorong magazin
09:55 Forma-1: Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - 1. szabadedzés(2019) 7 (1)Felvételről
11:40 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Brazília - Oroszország negyeddöntő mérkőzés
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:20 Startfejes magazin
13:55 Forma-1: Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - 2. szabadedzés(2019) 7 (1)Felvételről
15:40 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
16:05 Sportpercek(2018)
16:25 Golf magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Puskás Akadémia magazin
17:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Juventus - Atlético Madrid csoportmérkőzés
18:50 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Liverpool - Napoli csoportmérkőzés
20:00 Női kézilabda világbajnokság előttÉlő műsor
21:15 BL-péntek
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Női labdarúgó magazin6 (2)Élő műsor
23:00 Futsal magazin
23:30 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Visszatekintő
m4 sport
2019. november 30. szombat
00:20 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Borussia Dortmund mérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
02:05 Pecatúra magazin
02:35 Startfejes magazin
03:05 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - MTK Budapest mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
04:45 Sportpercek(2018)
05:00 Futsal magazin
05:30 Női labdarúgó magazin6 (2)Élő műsor
05:55 Bringasport magazin
06:15 Szabadidő magazin
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Németország - Brazília mérkőzés
08:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Nagoya
09:45 Stúdió: Kézilabda
10:00 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Kazahsztán mérkőzés
11:30 Stúdió: Kézilabda
11:45 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Spanyolország mérkőzésFelvételről
12:45 Játékoskijáró
13:45 Stúdió: Forma-1
14:00 Forma-1: Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - Időmérő edzés(2019) 7 (1)Felvételről
15:15 Stúdió: Forma-1
15:20 Stúdió: Labdarúgás
15:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - DVSC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
17:30 Stúdió: Labdarúgás
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó Európa-bajnokság 2020 - sorsolás
18:55 Stúdió: Labdarúgás
19:10 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005) 8,5 (2)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Olaszország - Oroszország elődöntő mérkőzésFelvételről
23:55 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Japán - Portugália elődöntő mérkőzésFelvételről
m4 sport
2019. december 1. vasárnap
01:05 Forma-2: Forma-2 Abu Dhabi Nagydíj - 1. futam(2019) 7 (1)Felvételről
02:05 Labdarúgó Fortuna Liga: Szlovák Labdarúgó Fortuna Liga: DAC - Nyitra mérkőzés
03:50 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Nagoya
04:45 Góóól!Dráma film (2005) 8,5 (2)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
05:55 Szabadidő magazin
06:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kassai György sportvezetővel
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Brazília - Franciaország mérkőzés
08:30 Jövünk! magazin(2019)
09:00 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
09:30 Stúdió: Kézilabda
10:00 Női kézilabda világbajnokság: Spanyolország - Magyarország mérkőzés
11:30 Stúdió: Kézilabda
12:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Nagoya
13:30 Stúdió: Forma-1
14:10 Forma-1: Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - Futam(2019) 7 (1)Felvételről
16:10 Stúdió: Forma-1
16:30 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda OB I: Pécs - Miskolc mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - FTC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Góóól!26,5 (2)Élő műsor
21:00 Sport7
21:45 Stúdió: Labdarúgás
22:00 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Döntő mérkőzés
23:10 Stúdió: Labdarúgás
23:35 Lovas Világkupa összefoglaló
m4 sport
2019. december 2. hétfő
00:30 Forma-2: Forma-2 Abu Dhabi Nagydíj - 2. futam(2019) 7 (1)Felvételről
01:35 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Bronzmérkőzés
02:40 Jövünk! magazin(2019)
03:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - DVSC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
05:00 Szabadidő magazin
05:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Nagoya
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Argentína - Oroszország mérkőzés
07:45 SporthíradóÉlő műsor
08:35 Jövünk! magazin(2019)
09:00 Lovas Világkupa összefoglaló
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Női kézilabda világbajnokság: Spanyolország - Magyarország mérkőzés
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Szlovénia - Norvégia mérkőzés
13:15 SporthíradóÉlő műsor
14:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
17:45 Stúdió: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: FTC-Telekom - Corona Brasov mérkőzésFelvételről
20:05 Stúdió: Jégkorong
20:30 Labdarúgó közvetítés: Futsal felkészülési mérkőzés: Magyarország - Oroszország8 (2)Élő közvetítés
21:10 SporthíradóÉlő műsor
22:10 Forma-1: Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - Futam(2019) 7 (1)Felvételről
m4 sport
2019. december 3. kedd
00:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - FTC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
02:15 Sport7
02:55 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: FTC-Telekom - Corona Brasov mérkőzésFelvételről
04:55 Bringasport magazin
05:10 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kassai György sportvezetővel
05:45 Forma-2: Forma-2 Abu Dhabi Nagydíj - 2. futam(2019) 7 (1)Felvételről
06:40 Stúdió: Kézilabda
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Montenegro mérkőzés
08:30 Stúdió: Kézilabda
08:55 Női kézilabda világbajnokság: Korea - Brazília mérkőzés
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Asztalitenisz magazin
11:00 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Kazahsztán mérkőzés
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Dánia - Németország mérkőzés
13:15 SporthíradóÉlő műsor
14:15 Hajime magazin
14:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
16:45 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: MTK Budapest - DVTK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
18:50 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Szeged Csanád GA - MOL Fehérvár mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
21:50 Stúdió: Labdarúgás
22:15 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Montenegro mérkőzés
23:50 Fradi Tv(2019)