Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
január 14. kedd
.
?
január 15. szerda
.
?
január 16. csütörtök
.
?
január 17. péntek
.
?
január 18. szombat
.
?
január 19. vasárnap
.
?
január 20. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
nov.
30
K
dec.
1
SZE
dec.
2
CS
dec.
3
P
dec.
4
SZO
dec.
5
V
dec.
6
H
dec.
7
K
dec.
8
SZE
dec.
9
CS
dec.
10
P
dec.
11
SZO
dec.
12
V
dec.
13
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. január 14. kedd
00:45 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szlovákia női mérkőzés(2018)
02:10 Kosárlabda magazin
03:05 Röplabda közvetítés: Női röplabda Extra Liga: Jászberény - Kaposvár mérkőzés
04:20 UEFA BL-klasszikusok
04:45 Bringasport magazin
05:00 Szabadidő
05:30 PecatúraHorgászmagazin
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Orendi Mihály sportvezető és atlétaedzővel(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:00 Kosárlabda magazin
09:00 Kézilabda magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Olaszország - Spanyolország női mérkőzés(2018)
11:55 Skipper
12:25 Jövünk!
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Labdarúgó közvetítés: Női teremlabdarúgó kupa: Döntő és bronzmérkőzés8 (2)
14:25 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szlovákia női mérkőzés(2018)
15:50 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Szerbia - Oroszország férfi mérkőzés(2018)
18:45 Értékelő műsor: Vízilabda
19:00 Felvezető műsor: Vízilabda
19:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Törökország férfi mérkőzés(2018)
20:40 Értékelő műsor: Vízilabda
20:50 Felvezető műsor: Vízilabda
21:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Olaszország - Görögország férfi mérkőzés(2018)
22:10 Értékelő műsor: Vízilabda
22:30 Átigazolás
23:00 Fradi Tv
23:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Törökország férfi mérkőzés(2018)
m4 sport
2020. január 15. szerda
00:55 Vízilabda Európa-bajnokság: Szerbia - Oroszország férfi mérkőzés(2018)
02:20 Szabadidő
02:45 Vízilabda Európa-bajnokság: Olaszország - Görögország férfi mérkőzés(2018)
04:05 Labdarúgó közvetítés: Női teremlabdarúgó kupa: Döntő és bronzmérkőzés8 (2)
05:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szlovákia női mérkőzés(2018)
06:10 Bringasport magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Olaszország - Görögország férfi mérkőzés(2018)
09:25 Fradi Tv
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Szerbia - Oroszország férfi mérkőzés(2018)
11:55 Hajime
12:25 Szabadidő
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Kézilabda magazin
14:35 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szlovákia női mérkőzés(2018)
15:50 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Hollandia - Olaszország női mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Oroszország női mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Átigazolás
21:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Debrecen - Siófok mérkőzés8,5 (2)
22:45 SporthíradóÉlő műsor
23:15 KerékpártúraKerékpár magazin
23:45 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Oroszország női mérkőzés(2018)

Agatha Christie
Temetni veszélyes
20% kedvezmény!2 800 Ft helyett: 2 240 Ft
m4 sport
2020. január 16. csütörtök
01:15 Vízilabda Európa-bajnokság: Hollandia - Olaszország női mérkőzés(2018)
02:35 Skipper
03:00 Fradi Tv
03:30 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Debrecen - Siófok mérkőzés8,5 (2)
05:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Olaszország - Görögország férfi mérkőzés(2018)
06:10 Bringasport magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Átigazolás
08:15 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Debrecen - Siófok mérkőzés8,5 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Vízilabda Európa-bajnokság: Hollandia - Olaszország női mérkőzés(2018)
12:05 KerékpártúraKerékpár magazin
12:35 Bringasport magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Oroszország női mérkőzés(2018)
14:50 PecatúraHorgászmagazin
15:20 Napos Oldal - DVTK
15:50 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Franciaország - Olaszország férfi mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 M4 Sport Év Sportolója Gála(2019)
22:35 SporthíradóÉlő műsor
23:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Montenegró - Horvátország férfi mérkőzés felvételről(2018)Felvételről
m4 sport
2020. január 17. péntek
00:35 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - SPAR Cityift Girona csoportmérkőzés
02:35 Vízilabda Európa-bajnokság: Franciaország - Olaszország férfi mérkőzés(2018)
03:50 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Oroszország női mérkőzés(2018)
05:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi mérkőzés(2018)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 PecatúraHorgászmagazin
08:05 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - SPAR Cityift Girona csoportmérkőzés
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 M4 Sport Év Sportolója Gála(2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi mérkőzés(2018)
14:55 Fradi Tv
15:30 Napos Oldal - DVTK
16:00 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Szlovákia - Szerbia nőimérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Görögország női mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Átigazolás
21:00 SporthíradóÉlő műsor
21:35 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Görögország női mérkőzés(2018)
23:00 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - SPAR Cityift Girona csoportmérkőzés

A Thornberry család DVD11% kedvezmény!3 590 Ft helyett: 3 190 Ft
m4 sport
2020. január 18. szombat
00:55 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Debrecen - Siófok mérkőzés8,5 (2)
02:35 PecatúraHorgászmagazin
03:05 KerékpártúraKerékpár magazin
03:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi mérkőzés(2018)
04:50 Vízilabda Európa-bajnokság: Szlovákia - Szerbia nőimérkőzés(2018)
06:15 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Debrecen - Siófok mérkőzés8,5 (2)
07:55 Napos Oldal - DVTK
08:25 Átigazolás
08:50 Szabadidő
09:25 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Görögország női mérkőzés(2018)
10:45 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - SPAR Cityift Girona csoportmérkőzés
12:45 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi mérkőzés(2018)
14:15 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
15:15 Felvezető műsor: Jégkorong
15:30 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, 1. elődöntő: DVTK Jegesmedvék – Hydro Fehérvár AV19 mérkőzésFelvételről
17:35 Értékelő műsor: Vízilabda
18:30 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Málta férfi mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:20 Felvezető műsor: Vízilabda
20:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Szerbia - Hollandia férfi mérkőzés(2018)
21:40 Értékelő műsor: Vízilabda
22:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, 2. elődöntő: FTC-Telekom – MAC Újbuda/DEAC mérkőzésFelvételről
m4 sport
2020. január 19. vasárnap
00:20 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Málta férfi mérkőzés(2018)
01:40 Vízilabda Európa-bajnokság: Szerbia - Hollandia férfi mérkőzés(2018)
03:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, 1. elődöntő: DVTK Jegesmedvék – Hydro Fehérvár AV19 mérkőzésFelvételről
05:00 Skipper
05:30 Szabadidő
05:55 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - SPAR Cityift Girona csoportmérkőzés
07:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kiss Szilárd kézilabda mesteredző, korábbi szövetségi kapitánnyal(2020)
08:25 Jövünk!
08:50 Napos Oldal - DVTK
09:20 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Görögország női mérkőzés(2018)
10:45 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
11:45 Felvezető műsor: Jégkorong
12:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, bronzmérkőzésFelvételről
14:05 Értékelő műsor: Jégkorong
14:40 UEFA BL-klasszikusok
15:15 Felvezető műsor: Jégkorong
15:30 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntőFelvételről
17:35 Értékelő műsor: Jégkorong
18:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Görögország - Oroszország női mérkőzés(2018)
18:45 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szerbia női mérkőzés(2018)
20:00 SzerencsePercJáték (2020) (52/3. rész)A Duna csatornán látható egypercesek a Szerencsejáték Zrt.…
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Spanyolország - Hollandia nőimérkőzés felvételről(2018)
22:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Görögország - Oroszország női mérkőzés(2018)
23:30 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntőFelvételről

Védtelen gyermek Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
m4 sport
2020. január 20. hétfő
01:45 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szerbia női mérkőzés(2018)
03:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, bronzmérkőzésFelvételről
05:05 Jövünk!
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kiss Szilárd kézilabda mesteredző, korábbi szövetségi kapitánnyal(2020)
06:00 Szabadidő
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntőFelvételről
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Vízilabda Európa-bajnokság: Spanyolország - Hollandia nőimérkőzés felvételről(2018)
11:55 Szabadidő
12:25 Jövünk!
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szerbia női mérkőzés(2018)
14:50 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi nyolcaddöntő mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi nyolcaddöntő mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Átigazolás
21:00 Kézilabda magazin
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi nyolcaddöntő mérkőzés(2018)