Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
január 22. szerda
.
?
január 23. csütörtök
.
?
január 24. péntek
.
?
január 25. szombat
.
?
január 26. vasárnap
.
?
január 27. hétfő
.
?
január 28. kedd
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
febr.
22
K
febr.
23
SZE
febr.
24
CS
febr.
25
P
febr.
26
SZO
febr.
27
V
febr.
28
H
márc.
1
K
márc.
2
SZE
márc.
3
CS
márc.
4
P
márc.
5
SZO
márc.
6
V
márc.
7
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. január 22. szerda
00:55 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - SPAR Cityift Girona csoportmérkőzés
02:45 Vízilabda Európa-bajnokság: Szlovákia - Hollandia női negyeddöntő mérkőzés(2018)
04:00 Szabadidő
04:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kiss Szilárd kézilabda mesteredző, korábbi szövetségi kapitánnyal(2020)
05:10 Vízilabda Európa-bajnokság: Oroszország - Olaszország női negyeddöntő mérkőzés(2018)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Franciaország női negyeddöntő mérkőzés(2018)
09:30 Aranyoroszlánok
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Ifjúsági Téli Olimpiai JátékokFelvételről
11:30 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Férfi rövidprogramÉlő közvetítés
12:55 SporthíradóÉlő műsor
15:45 Felvezető műsor: Vízilabda
16:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Olaszország - Montenegró férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)Élő közvetítés
17:10 Értékelő műsor: Vízilabda
17:20 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Szerbia - Spanyolország férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Oroszország férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:20 Felvezető műsor: Vízilabda
20:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Horvátország - Görögország férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
21:40 Értékelő műsor: Vízilabda
22:00 Átigazolás
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Lyon ASVEL Feminin mérkőzés
m4 sport
2020. január 23. csütörtök
01:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Páros rövidprogramFelvételről
02:15 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Férfi rövidprogramFelvételről
03:35 Vízilabda Európa-bajnokság: Szerbia - Spanyolország férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
04:50 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC Rail Cargo Hungária - ÉRD mérkőzés8,5 (2)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Oroszország férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
09:25 PecatúraHorgászmagazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Vívás magazin
10:55 Ifjúsági Téli Olimpiai JátékokFelvételről
12:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Jégtánc ritmustáncÉlő közvetítés
13:05 SporthíradóÉlő műsor
14:15 Felvezető műsor: Vízilabda
14:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Franciaország - Görögország női helyosztó mérkőzés(2018)Élő közvetítés
15:40 Értékelő műsor: Vízilabda
15:50 Felvezető műsor: Vízilabda
16:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Olaszország - Szlovákia női helyosztó mérkőzés(2018)Élő közvetítés
17:10 Értékelő műsor: Vízilabda
17:20 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Oroszország - Hollandia női elődöntő mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország női elődöntő mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Átigazolás
21:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Férfi szabadprogramÉlő közvetítés
22:35 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Jégkorong magazin
23:30 DVSC Tv

100 mókás matrica - Az első szavaim22% kedvezmény!1 499 Ft helyett: 1 169 Ft
m4 sport
2020. január 24. péntek
00:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Jégtánc ritmustánc
01:25 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok KC - Győri Audi ETO KC mérkőzés8,5 (2)
03:00 PecatúraHorgászmagazin
03:30 Aranyoroszlánok
03:55 Vízilabda Európa-bajnokság: Oroszország - Hollandia női elődöntő mérkőzés(2018)
05:15 Bringasport magazin
05:30 Vívás magazin
06:00 DVSC Tv
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Átigazolás
08:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország női elődöntő mérkőzés(2018)
09:30 Jégkorong magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Futsal magazin
11:00 MTK Tv
11:30 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Női rövidprogramÉlő közvetítés
12:10 SporthíradóÉlő műsor
13:45 DVSC Tv
14:15 Felvezető műsor: Vízilabda
14:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi 5-8-ig helyosztó mérkőzés(2018)Élő közvetítés
15:40 Értékelő műsor: Vízilabda
15:50 Felvezető műsor: Vízilabda
16:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi 5-8-ig helyosztó mérkőzés(2018)
17:10 Értékelő műsor: Vízilabda
17:20 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi elődöntő mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi elődöntő mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Átigazolás
21:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Páros szabadprogramÉlő közvetítés
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Napi összefoglaló
23:55 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi elődöntő mérkőzés(2018)
m4 sport
2020. január 25. szombat
01:25 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország női elődöntő mérkőzés(2018)
02:40 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Lyon ASVEL Feminin mérkőzés
04:25 Aranyoroszlánok
05:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi elődöntő mérkőzés(2018)
06:25 Futsal magazin
07:00 Átigazolás
07:35 Szabadidő
08:10 Kékek
08:35 MTK Tv
09:10 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi elődöntő mérkőzés(2018)
10:40 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország női elődöntő mérkőzés(2018)
12:40 Játékoskijáró
13:40 Felvezető műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
14:00 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságÉlő közvetítés
17:55 Értékelő műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
18:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Női bronzmérkőzés(2018)Élő közvetítés
18:45 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Női döntő(2018)
20:15 Értékelő műsor: Vízilabda
21:00 Góóól
22:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)

Finy Petra
Bodzaszörp
22% kedvezmény!3 490 Ft helyett: 2 722 Ft
m4 sport
2020. január 26. vasárnap
00:40 Vízilabda Európa-bajnokság: Női döntő(2018)
02:05 Vívás magazin
02:35 Jégkorong magazin
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
04:50 Szabadidő
05:15 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
06:40 Góóól
08:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Pásztor József labdarúgó edző, egykori válogatott játékossal(2020)
08:25 Jövünk!
08:55 Út Tokióba
09:30 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Jégtánc szabadprogramFelvételről
10:20 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Női szabadprogramFelvételről
11:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
13:30 Felvezető műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
14:00 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
17:00 Értékelő műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
17:15 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Montenegró - Horvátország férfi bronzmérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
20:15 Értékelő műsor: Vízilabda
20:45 Góóól2
21:45 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Gála
m4 sport
2020. január 27. hétfő
00:10 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
01:35 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
02:55 PecatúraHorgászmagazin
03:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
05:10 Vízilabda Európa-bajnokság: Montenegró - Horvátország férfi bronzmérkőzés(2018)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
09:00 Góóól2
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Gála
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Jövünk!
14:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Út az Eb-re
17:45 Felvezető műsor: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: ERSTE Liga, középszakasz: FTC-Telekom - SC Csíkszereda mérkőzésFelvételről
20:05 Értékelő műsor: Jégkorong
20:35 Kézilabda magazin
21:35 Átigazolás
22:05 SporthíradóÉlő műsor
22:35 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)

Finy Petra
Bodzaszörp
22% kedvezmény!3 490 Ft helyett: 2 722 Ft
m4 sport
2020. január 28. kedd
00:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
02:00 Szabadidő
02:25 Vívás magazin
02:55 Jégkorong közvetítés: ERSTE Liga, középszakasz: FTC-Telekom - SC Csíkszereda mérkőzésFelvételről
05:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Hollandia női bronzmérkőzés(2018)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:00 Kosárlabda magazin
09:00 Kézilabda magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Út Tokióba
10:55 Út az Eb-re
11:30 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Út Tokióba
17:45 Fradi Tv
18:15 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
19:45 Michelisz Norbert - Az első
20:20 Michelisz Norbert - A sisak mögött
21:00 Átigazolás
21:30 SporthíradóÉlő műsor
22:00 Út az Eb-re
22:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)