Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
január 26. vasárnap
.
?
január 27. hétfő
.
?
január 28. kedd
.
?
január 29. szerda
.
?
január 30. csütörtök
.
?
január 31. péntek
.
?
február 1. szombat
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
febr.
22
K
febr.
23
SZE
febr.
24
CS
febr.
25
P
febr.
26
SZO
febr.
27
V
febr.
28
H
márc.
1
K
márc.
2
SZE
márc.
3
CS
márc.
4
P
márc.
5
SZO
márc.
6
V
márc.
7
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. január 26. vasárnap
00:40 Vízilabda Európa-bajnokság: Női döntő(2018)
02:05 Vívás magazin
02:35 Jégkorong magazin
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
04:50 Szabadidő
05:15 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
06:40 Góóól
08:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Pásztor József labdarúgó edző, egykori válogatott játékossal(2020)
08:25 Jövünk!
08:55 Út Tokióba
09:30 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Jégtánc szabadprogramFelvételről
10:20 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Női szabadprogramFelvételről
11:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
13:30 Felvezető műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
14:00 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
17:00 Értékelő műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
17:15 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Montenegró - Horvátország férfi bronzmérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
20:15 Értékelő műsor: Vízilabda
20:45 Góóól2
21:45 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Gála
m4 sport
2020. január 27. hétfő
00:10 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
01:35 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
02:55 PecatúraHorgászmagazin
03:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
05:10 Vízilabda Európa-bajnokság: Montenegró - Horvátország férfi bronzmérkőzés(2018)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
09:00 Góóól2
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Gála
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Jövünk!
14:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Út az Eb-re
17:45 Felvezető műsor: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: ERSTE Liga, középszakasz: FTC-Telekom - SC Csíkszereda mérkőzésFelvételről
20:05 Értékelő műsor: Jégkorong
20:35 Kézilabda magazin
21:35 Átigazolás
22:05 SporthíradóÉlő műsor
22:35 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)

Szondy Máté
Tudatos változás
22% kedvezmény!3 150 Ft helyett: 2 457 Ft
m4 sport
2020. január 28. kedd
00:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
02:00 Szabadidő
02:25 Vívás magazin
02:55 Jégkorong közvetítés: ERSTE Liga, középszakasz: FTC-Telekom - SC Csíkszereda mérkőzésFelvételről
05:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Hollandia női bronzmérkőzés(2018)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:00 Kosárlabda magazin
09:00 Kézilabda magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Út Tokióba
10:55 Út az Eb-re
11:30 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Út Tokióba
17:45 Fradi Tv
18:15 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
19:45 Michelisz Norbert - Az első
20:20 Michelisz Norbert - A sisak mögött
21:00 Átigazolás
21:30 SporthíradóÉlő műsor
22:00 Út az Eb-re
22:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
m4 sport
2020. január 29. szerda
00:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
02:15 Jégkorong közvetítés: ERSTE Liga, középszakasz: FTC-Telekom - SC Csíkszereda mérkőzésFelvételről
04:20 Vízilabda Európa-bajnokság: Montenegró - Horvátország férfi bronzmérkőzés(2018)
05:30 Jövünk!
06:00 Fradi Tv
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Gála
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Fradi Tv
14:05 Kétváll
14:30 CHI – A belső erő
15:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE - DVTK mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
18:45 Felvezető műsor: Kézilabda
19:00 Kézilabda közvetítés: Magyar Kupa: Vác - Érd női negyeddöntő mérkőzés8,5 (2)
20:30 Értékelő műsor: Kézilabda
20:45 Átigazolás
21:15 SporthíradóÉlő műsor
21:45 Michelisz Norbert - A sisak mögött
22:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)

Edith Eva Eger
A döntés
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2020. január 30. csütörtök
00:20 Kézilabda közvetítés: Magyar Kupa: Vác - Érd női negyeddöntő mérkőzés8,5 (2)
02:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Hollandia női bronzmérkőzés(2018)
03:10 Jégkorong közvetítés: ERSTE Liga, középszakasz: FTC-Telekom - SC Csíkszereda mérkőzésFelvételről
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Pásztor József labdarúgó edző, egykori válogatott játékossal(2020)
05:30 Jövünk!
06:00 CHI – A belső erő
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Átigazolás
08:05 Kétváll
08:35 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Kézilabda közvetítés: Magyar Kupa: Vác - Érd női negyeddöntő mérkőzés8,5 (2)
12:15 Michelisz Norbert - A sisak mögött
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Út az Eb-re
14:30 Röpte
15:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Kisvárda Mastergood mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 PecatúraHorgászmagazin
17:40 Napos Oldal - DVTK
18:15 Felvezető műsor: Röplabda
18:30 Röplabda közvetítés: Magyar Kupa: Kecskemét - Kaposvár férfi elődöntő mérkőzés
20:15 Értékelő műsor: Röplabda
20:45 Átigazolás
21:15 SporthíradóÉlő műsor
21:50 Michelisz Norbert - Az első
22:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
m4 sport
2020. január 31. péntek
00:20 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Hollandia női bronzmérkőzés(2018)
01:45 Kézilabda közvetítés: Magyar Kupa: Vác - Érd női negyeddöntő mérkőzés8,5 (2)
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE - DVTK mérkőzés8 (2)
05:00 CHI – A belső erő
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Pásztor József labdarúgó edző, egykori válogatott játékossal(2020)
05:55 PecatúraHorgászmagazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Röplabda közvetítés: Magyar Kupa: HÉP Kecskeméti RC - FINO Kaposvár férfi elődöntő mérkőzés
12:25 Michelisz Norbert - Az első
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Napos Oldal - DVTK
14:00 Röpte
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
16:30 Golf magazin10 (1)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Puskás Akadémia
17:45 Felvezető műsor: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Szolnoki Olajbányász - Zalakerámia ZTE KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:45 Értékelő műsor: Kosárlabda
20:00 ÁtigazolásÉlő műsor
20:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi döntő(2018)
22:00 ÁtigazolásÉlő műsor
22:30 ÁtigazolásÉlő műsor
23:00 ÁtigazolásÉlő műsor
23:30 ÁtigazolásÉlő műsor

Kocsis Noémi
Bakancslista - Magyarország
22% kedvezmény!7 490 Ft helyett: 5 842 Ft
m4 sport
2020. február 1. szombat
00:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Szolnoki Olajbányász - Zalakerámia ZTE KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
01:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Kisvárda Mastergood mérkőzés8 (2)
03:45 Vízilabda Európa-bajnokság: Spanyolország - Oroszország női döntő(2018)
04:55 Lendület
05:25 Röplabda közvetítés: Magyar Kupa: HÉP Kecskeméti RC - FINO Kaposvár férfi elődöntő mérkőzés
07:20 Napos Oldal - DVTK
07:55 Bringasport
08:10 Szabadidő
08:45 Puskás Akadémia
09:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
11:15 Fradi Tv
11:50 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Szolnoki Olajbányász - Zalakerámia ZTE KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
13:45 JátékoskijáróÉlő műsor
14:45 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: EGIS Körmend - PVSK Veolia mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
16:40 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
18:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
21:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:30 Góóól
22:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)