Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
február 28. péntek
.
?
február 29. szombat
.
?
március 1. vasárnap
.
?
március 2. hétfő
.
?
március 3. kedd
.
?
március 4. szerda
.
?
március 5. csütörtök
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
H
okt.
5
K
okt.
6
SZE
okt.
7
CS
okt.
8
P
okt.
9
SZO
okt.
10
V
okt.
11
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. február 28. péntek
00:00 Út az Eb-re
00:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - DVTK mérkőzés8 (2)
02:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - DVSC mérkőzés8 (2)
04:05 Öttusa
04:35 Röpte
05:10 Lendület
05:40 Vezetők - vezetéstechnika Wéber Gáborral
05:45 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Ifjúsági bajnokság - férfi páros döntő
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
09:30 Napos Oldal - DVTK
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: MOL-Pick Szeged - Grundfos Tatabánya mérkőzés8,5 (2)
12:10 Vezetők - vezetéstechnika Wéber Gáborral
12:25 Röpte
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Golf magazin10 (1)
14:00 Puskás Akadémia
14:35 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Chelsea - Bayern München nyolcaddöntő mérkőzés összefoglaló
15:40 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Olympique Lyon - Juventus nyolcaddöntő mérkőzés összefoglaló
16:45 Felvezető műsor: Röplabda
17:00 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda Magyar Kupa: VRCK Volleyball KFT - FINO Kaposvár bronzmérkőzés
18:45 Értékelő műsor: Röplabda
19:00 BL-péntek
19:45 Felvezető műsor: Röplabda
20:00 Röplabda közvetítés: Férfi Röplabda Magyar Kupa: Pénzügyőr SE - HÉP Kecskeméti RC döntő
21:50 Értékelő műsor: Röplabda
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:45 Gyorskorcsolya összetett világbajnokságFelvételről
23:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
m4 sport
2020. február 29. szombat
01:45 Röplabda közvetítés: Női Röplabda Extraliga: MCM Diamant Kaposvár - Vasas Óbuda mérkőzés
03:35 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda világliga: Magyarország - Hollandia mérkőzés4 (3)
04:45 Golf magazin10 (1)
05:10 PecatúraHorgászmagazin
05:35 Lendület
06:05 Röplabda közvetítés: Férfi Röplabda Magyar Kupa: Pénzügyőr SE - HÉP Kecskeméti RC döntő
08:10 Bringasport
08:30 Szabadidő
09:00 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda világliga: Magyarország - Hollandia mérkőzés4 (3)
10:15 Puskás Akadémia
10:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Chelsea - Bayern München nyolcaddöntő mérkőzés összefoglaló
11:50 UEFA Bajnokok Ligája: Real Madrid - Manchester City nyolcaddöntő mérkőzés3,5 (2)
13:50 BL-péntek
14:40 JátékoskijáróÉlő műsor
15:30 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OBI: FTC Telekom - Szolnoki Dózsa mérkőzés4 (3)
16:40 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVTK mérkőzés8 (2)
18:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - DVSC mérkőzés8 (2)
21:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:30 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:50 Gyorskorcsolya összetett világbajnokságFelvételről
23:50 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OBI: FTC Telekom - Szolnoki Dózsa mérkőzés4 (3)

Andrew Gross
Egy kém Auschwitzban
22% kedvezmény!4 400 Ft helyett: 3 432 Ft
m4 sport
2020. március 1. vasárnap
01:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVTK mérkőzés8 (2)
02:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - DVSC mérkőzés8 (2)
04:45 Bringasport
05:00 Szabadidő
05:30 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda Magyar Kupa: VRCK Volleyball KFT - FINO Kaposvár bronzmérkőzés
07:35 Golf magazin10 (1)
08:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Sarlós György evezőssel(2020)
08:35 Jövünk!
09:10 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
10:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - DVSC mérkőzés8 (2)
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:00 Gyorskorcsolya összetett világbajnokság
16:40 Vezetők - vezetéstechnika Wéber Gáborral
16:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - Győri ETO FC mérkőzés8 (2)
18:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:00 Góóól26,5 (2)
20:00 Sport7
21:00 Millenniumi mesék - Pillangókisasszony
21:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
22:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVTK mérkőzés8 (2)
m4 sport
2020. március 2. hétfő
00:00 Góóól26,5 (2)
00:55 Röplabda közvetítés: Férfi Röplabda Magyar Kupa: Pénzügyőr SE - HÉP Kecskeméti RC döntő
03:20 Bringasport
03:35 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - Győri ETO FC mérkőzés8 (2)
05:30 PecatúraHorgászmagazin
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Sarlós György evezőssel(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Jövünk!
08:00 Góóól26,5 (2)
09:00 Sport7
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Gyorskorcsolya összetett világbajnokság
11:30 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OBI: FTC Telekom - Szolnoki Dózsa mérkőzés4 (3)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Kaposvári Rákóczi FC mérkőzés8 (2)
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 3x83x8 Három sportoló egy napja
17:45 Felvezető műsor: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga negyeddöntő, 5. mérkőzés: DEAC - SC CsíkszeredaFelvételről
20:05 Értékelő műsor: Jégkorong
20:45 Kézilabda magazin
21:45 SporthíradóÉlő műsor
22:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin
22:45 3x83x8 Három sportoló egy napja
23:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVTK mérkőzés8 (2)

R. Kelényi Angelika
Róma, Róma
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2020. március 3. kedd
01:15 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - Győri ETO FC mérkőzés8 (2)
03:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga negyeddöntő, 5. mérkőzés: DEAC - SC CsíkszeredaFelvételről
05:05 Szabadidő
05:30 Lendület
05:55 Golf magazin10 (1)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazin
09:30 Jövünk!
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - ZTE FC mérkőzés8 (2)
12:30 3x83x8 Három sportoló egy napja
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:00 Asztalitenisz magazin
14:30 Hajime
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Vezetők - vezetéstechnika Wéber Gáborral
17:25 Fradi Tv
18:00 Labdarúgó Nemzetek Ligája sorsolás
18:50 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)
20:50 UEFA Bajnokok Ligája magazin
21:20 SporthíradóÉlő műsor
21:50 Fradi Tv
22:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Kaposvári Rákóczi FC mérkőzés8 (2)
m4 sport
2020. március 4. szerda
00:20 Hajime
00:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
02:35 Vezetők - vezetéstechnika Wéber Gáborral
02:50 Röplabda közvetítés: Férfi Röplabda Magyar Kupa: Pénzügyőr SE - HÉP Kecskeméti RC döntő
05:00 Asztalitenisz magazin
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Sarlós György evezőssel(2020)
05:55 3x83x8 Három sportoló egy napja
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)
09:30 Hajime
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OBI: FTC Telekom - Szolnoki Dózsa mérkőzés4 (3)
12:00 Golf magazin10 (1)
12:30 Szabadidő
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Jövünk!
14:00 Asztalitenisz magazin
14:30 Fradi Tv
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Paksi FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Aranyoroszlánok
17:45 Felvezető műsor: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém mérkőzés8,5 (2)
19:30 Értékelő műsor: Kézilabda
19:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: ZTE FC - MOL Fehérvár FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)
21:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:50 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)

Háy János
Ne haragudj, véletlen volt
22% kedvezmény!3 499 Ft helyett: 2 729 Ft
m4 sport
2020. március 5. csütörtök
00:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Paksi FC mérkőzés8 (2)
02:45 Aranyoroszlánok
03:10 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda Magyar Kupa: VRCK Volleyball KFT - FINO Kaposvár bronzmérkőzés
05:00 Asztalitenisz magazin
05:30 Hajime
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Sarlós György evezőssel(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: ZTE FC - MOL Fehérvár FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)
09:25 3x83x8 Három sportoló egy napja
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:35 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém mérkőzés8,5 (2)
12:25 Aranyoroszlánok
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OBI: FTC Telekom - Szolnoki Dózsa mérkőzés4 (3)
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - DVSC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 PecatúraHorgászmagazin
17:45 Felvezető műsor: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntő: UNi Győr Mély-Út - ZTE mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:50 Értékelő műsor: Kosárlabda
20:15 Felvezető műsor: Kosárlabda
20:30 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Magyar Kupa: NKE-FCSM Csata - Atomerőmű KSC negyeddöntő mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
22:15 Értékelő műsor: Kosárlabda
22:35 SporthíradóÉlő műsor
23:05 Jégkorong magazin
23:35 Vezetők - vezetéstechnika Wéber Gáborral
23:45 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: ZTE FC - MOL Fehérvár FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)