Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
augusztus 3. hétfő
.
?
augusztus 4. kedd
.
?
augusztus 5. szerda
.
?
augusztus 6. csütörtök
.
?
augusztus 7. péntek
.
?
augusztus 8. szombat
.
?
augusztus 9. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
aug.
10
K
aug.
11
SZE
aug.
12
CS
aug.
13
P
aug.
14
SZO
aug.
15
V
aug.
16
H
aug.
17
K
aug.
18
SZE
aug.
19
CS
aug.
20
P
aug.
21
SZO
aug.
22
V
aug.
23
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. augusztus 3. hétfő
00:40 Forma-3: Forma-3 Brit Nagydíj - 2. futam(ismétlés)7 (1)
01:30 Strandröplabda országos bajnokság(ismétlés)
02:20 Forma-2: Forma-2 Brit Nagydíj - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
03:10 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: DVSC - Budaörs mérkőzés(ismétlés)8 (2)
05:00 Pecatúra(ismétlés)
05:30 Múlt és jelen egy időben: Gulyás László beszélgetése Németh Miklós gerelyhajítóval(ismétlés)
06:05 Szabadidő(ismétlés)
06:40 Ute tv(ismétlés) (2019)
07:10 A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései: Egyesült Államok 1994: összefoglaló (negyeddöntők, helyosztók)
09:20 Forma-3: Forma-3 Brit Nagydíj - 2. futam(ismétlés)7 (1)
10:20 Jövünk!(ismétlés)
10:50 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
11:20 Strandröplabda országos bajnokság(ismétlés)
12:25 Forma-2: Forma-2 Brit Nagydíj - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
13:20 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
15:20 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Brit Nagydíj - Futam(ismétlés)8,5 (4)▶ Forma-1 TV
17:30 A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései: Franciaország 1998: Összefoglaló
19:45 Boxutca
20:15 A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései: Brazília 2014: Németország - Brazília elődöntő
22:20 A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései: Egyesült Államok 1994: összefoglaló (negyeddöntők, helyosztók)(ismétlés)
m4 sport
2020. augusztus 4. kedd
00:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
00:55 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa: Szeged - Kaposvár mérkőzés(ismétlés)4 (3)
02:20 Oroszország - Horvátország mérkőzés(ismétlés) (2018)
05:00 Múlt és jelen egy időben: Gulyás László beszélgetése Németh Miklós gerelyhajítóval(ismétlés)
05:35 Pecatúra(ismétlés)
06:05 Jövünk!(ismétlés)
06:35 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
07:05 Strandkézilabda(ismétlés)
07:20 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - Kolorcity Kazincbarcika SC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
09:25 Boxutca(ismétlés)
09:55 UEFA Bajnokok Ligája: Liverpool - Atletico Madrid nyolcaddöntő mérkőzés(ismétlés)
12:30 52. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj(ismétlés) (2020)
13:35 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa: Szeged - Kaposvár mérkőzés(ismétlés)4 (3)
14:50 Rally Európa-bajnokság: Róma(ismétlés)
15:50 A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései: Brazília 2014: Németország - Brazília elődöntő(ismétlés)
17:55 Hajime
18:25 Fradi Tv
19:00 Franciaország - Belgium elődöntő mérkőzés(ismétlés) (2018)
21:00 Anglia - Horvátország elődöntő mérkőzés(ismétlés) (2018)
23:45 UEFA Bajnokok Ligája: RB Leipzig - Tottenham Hotspur nyolcaddöntő mérkőzés(ismétlés)

Jussi Adler-Olsen
A 2117. áldozat
22% kedvezmény!4 290 Ft helyett: 3 346 Ft
m4 sport
2020. augusztus 5. szerda
01:40 Fradi Tv(ismétlés)
02:05 Röpte(ismétlés)
02:35 Anglia - Horvátország elődöntő mérkőzés(ismétlés) (2018)
05:00 Forma-2: Forma-2 Brit Nagydíj - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
05:45 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa: Szeged - Kaposvár mérkőzés(ismétlés)4 (3)
07:00 Jövünk!(ismétlés)
07:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: DVSC - Budaörs mérkőzés(ismétlés)8 (2)
09:25 Golf magazin(ismétlés)
10:00 Hajime(ismétlés)
10:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
11:00 Bringasport(ismétlés)
11:20 Fradi Tv(ismétlés)
11:50 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa döntő: Budapest Honvéd - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés) (2020)8 (2)
14:00 Aranyoroszlánok
14:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
14:45 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Békéscsaba 1912 Előre - Vasas FC mérkőzés8 (2)
16:30 Értékelő műsor: Labdarúgás
16:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: DEAC - DVSC mérkőzés8 (2)
18:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:15 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Békéscsaba 1912 Előre - Vasas FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
21:15 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: DEAC - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
23:15 Aranyoroszlánok(ismétlés)
23:45 UEFA Bajnokok Ligája: Liverpool - Atletico Madrid nyolcaddöntő mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2020. augusztus 6. csütörtök
02:20 Lendület(ismétlés)
02:45 A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései: Egyesült Államok 1994: összefoglaló (negyeddöntők, helyosztók)(ismétlés)
04:55 Szabadidő(ismétlés)
05:20 Múlt és jelen egy időben: Gulyás László beszélgetése Németh Miklós gerelyhajítóval(ismétlés)
06:00 Fradi Tv(ismétlés)
06:30 A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései: Franciaország 1998: Összefoglaló(ismétlés)
08:40 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: DEAC - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
10:45 Franciaország - Belgium elődöntő mérkőzés(ismétlés) (2018)
12:50 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Békéscsaba 1912 Előre - Vasas FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
14:50 PecatúraHorgászmagazin
15:25 Strandkézilabda
15:45 UEFA Bajnokok Ligája: RB Leipzig - Tottenham Hotspur nyolcaddöntő mérkőzés(ismétlés)
17:45 Felvezető műsor: Vízilabda
18:00 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolci VLC mérkőzés4 (3)
19:10 Értékelő műsor: Vízilabda
19:20 Felvezető műsor: Vízilabda
19:30 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: OSC-Újbuda - Budapesti Honvéd mérkőzés4 (3)
20:40 Értékelő műsor: Vízilabda
20:41 Felvezető műsor: Vízilabda
20:45 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: FTC-Telekom Waterpolo - BVSC-Zugló mérkőzés4 (3)
22:00 Értékelő műsor: Vízilabda
22:15 Franciaország - Horvátország döntő(ismétlés)

Margaret Atwood
Testamentumok - A Szolgálólány meséje 2.
22% kedvezmény!4 499 Ft helyett: 3 509 Ft
m4 sport
2020. augusztus 7. péntek
00:25 Strandkézilabda(ismétlés)
00:45 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolci VLC mérkőzés(ismétlés)4 (3)
02:05 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: OSC-Újbuda - Budapesti Honvéd mérkőzés(ismétlés)4 (3)
03:20 Franciaország - Belgium elődöntő mérkőzés(ismétlés) (2018)
05:15 Pecatúra(ismétlés)
05:45 Aranyoroszlánok(ismétlés)
06:15 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Békéscsaba 1912 Előre - Vasas FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
08:10 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: FTC-Telekom Waterpolo - BVSC-Zugló mérkőzés(ismétlés)4 (3)
09:40 Franciaország - Horvátország döntő(ismétlés)
11:55 Forma-1 - szabadedzés 1.: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - 1. szabadedzés▶ Forma-1 TV
13:40 Strandkézilabda(ismétlés)
14:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
14:30 Boxutca
15:00 Forma-3: Forma-3 Silverstone - Időmérő edzés7 (1)
15:55 Forma-1 - szabadedzés 2.: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - 2. szabadedzés▶ Forma-1 TV
17:40 BL-péntek
18:30 Felvezető műsor: Vízilabda
18:45 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: A-Híd-VasasPlaket - ZF-Eger mérkőzés4 (3)
19:55 Értékelő műsor: Vízilabda
20:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City FC - Real Madrid CF nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Juventus - Olympique Lyon nyolcaddöntő visszavágómérkőzés
m4 sport
2020. augusztus 8. szombat
00:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: DEAC - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:20 Strandkézilabda(ismétlés)
02:35 Pecatúra(ismétlés)
03:05 Boxutca(ismétlés)
03:30 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: A-Híd-VasasPlaket - ZF-Eger mérkőzés(ismétlés)4 (3)
04:45 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: FTC-Telekom Waterpolo - BVSC-Zugló mérkőzés(ismétlés)4 (3)
06:00 Pecatúra(ismétlés)
06:30 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City FC - Real Madrid CF nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
08:30 Bringasport
08:50 Szabadidő
09:25 Forma-3: Forma-3 Silverstone - Időmérő edzés(ismétlés)7 (1)
10:20 Forma-3: Forma-3 Silverstone - 1. futam7 (1)
11:20 Építők
11:55 Forma-1 - szabadedzés 3.: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - 3. szabadedzés▶ Forma-1 TV
13:10 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
13:40 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Juventus - Olympique Lyon nyolcaddöntő visszavágómérkőzés(ismétlés)
14:45 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - Időmérő edzés7,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:15 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:40 Forma-2: Forma-2 Silverstone - 1. futam8,3 (3)
17:55 Felvezető műsor: Labdarúgás
18:15 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: PMFC - WKW ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
20:00 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - SSC Napol nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Bayern München - Chelsea nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés

Suzanne Collins
Énekesmadarak és kígyók balladája
22% kedvezmény!4 680 Ft helyett: 3 650 Ft
m4 sport
2020. augusztus 9. vasárnap
00:30 Anglia - Horvátország elődöntő mérkőzés(ismétlés) (2018)
03:05 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: A-Híd-VasasPlaket - ZF-Eger mérkőzés(ismétlés)4 (3)
04:25 Pecatúra(ismétlés)
04:50 Szabadidő(ismétlés)
05:25 Forma-2: Forma-2 Silverstone - 1. futam(ismétlés)8,3 (3)
06:40 Bringasport(ismétlés)
07:05 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Juventus - Olympique Lyon nyolcaddöntő visszavágómérkőzés(ismétlés)
08:00 Jövünk!
08:35 Forma-3: Forma-3 Silverstone - 1. futam(ismétlés)7 (1)
09:40 Forma-3: Forma-3 Brit Nagydíj - 2. futam7 (1)
10:40 Bringasport(ismétlés)
11:05 Forma-2: Forma-2 Brit Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
12:05 Forma-3: Forma-3 Brit Nagydíj - 2. futam(ismétlés)7 (1)
13:10 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - Időmérő edzés(ismétlés)7,5 (2)▶ Forma-1 TV
14:30 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
15:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - Futam8,5 (4)▶ Forma-1 TV
17:10 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
17:30 Felvezető műsor: Labdarúgás(ismétlés)
17:45 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - DVSC mérkőzés8 (2)
19:30 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó Fortuna Liga
22:00 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - Futam(ismétlés)8,5 (4)▶ Forma-1 TV