Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
augusztus 9. vasárnap
.
?
augusztus 10. hétfő
.
?
augusztus 11. kedd
.
?
augusztus 12. szerda
.
?
augusztus 13. csütörtök
.
?
augusztus 14. péntek
.
?
augusztus 15. szombat
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
aug.
3
K
aug.
4
SZE
aug.
5
CS
aug.
6
P
aug.
7
SZO
aug.
8
V
aug.
9
H
aug.
10
K
aug.
11
SZE
aug.
12
CS
aug.
13
P
aug.
14
SZO
aug.
15
V
aug.
16
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. augusztus 9. vasárnap
00:30 Anglia - Horvátország elődöntő mérkőzés(ismétlés) (2018)
03:05 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: A-Híd-VasasPlaket - ZF-Eger mérkőzés(ismétlés)4 (3)
04:25 Pecatúra(ismétlés)
04:50 Szabadidő(ismétlés)
05:25 Forma-2: Forma-2 Silverstone - 1. futam(ismétlés)8,3 (3)
06:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Vidáts Csabával(ismétlés)
07:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Juventus - Olympique Lyon nyolcaddöntő visszavágómérkőzés(ismétlés)
08:15 Jövünk!
08:45 Forma-3: Forma-3 Silverstone - 1. futam(ismétlés)7 (1)
09:40 Forma-3: Forma-3 Brit Nagydíj - 2. futam7 (1)
10:30 Aranyoroszlánok(ismétlés)
11:05 Forma-2: Forma-2 Brit Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
12:05 Fradi Tv(ismétlés)
12:35 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:05 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - Időmérő edzés(ismétlés)7,5 (2)▶ Forma-1 TV
14:30 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
15:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - Futam8,5 (4)▶ Forma-1 TV
17:10 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
17:30 Felvezető műsor: Labdarúgás(ismétlés)
17:45 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - DVSC mérkőzés8 (2)
19:30 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:50 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - Futam(ismétlés)8,5 (4)▶ Forma-1 TV
22:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Bayern München - Chelsea nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
23:05 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - SSC Napol nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2020. augusztus 10. hétfő
00:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: PMFC - WKW ETO FC Győr mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:45 Pecatúra(ismétlés)
03:10 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
05:00 Építők(ismétlés)
05:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Vidáts Csabával(ismétlés)
05:50 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: A-Híd-VasasPlaket - ZF-Eger mérkőzés(ismétlés)4 (3)
07:20 Jövünk!(ismétlés)
07:50 Forma-3: Forma-3 Brit Nagydíj - 2. futam(ismétlés)7 (1)
08:45 Forma-2: Forma-2 Brit Nagydíj - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
09:40 Bringasport(ismétlés)
10:05 Franciaország - Horvátország döntő(ismétlés)
12:20 Szabadidő(ismétlés)
12:50 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
14:50 Építők(ismétlés)
15:25 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: PMFC - WKW ETO FC Győr mérkőzés(ismétlés)8 (2)
17:25 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - SSC Napol nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
19:30 Boxutca
20:00 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 70. évforduló Nagydíja - Futam(ismétlés)8,5 (4)▶ Forma-1 TV
22:10 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City FC - Real Madrid CF nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)

Tompa Andrea
Haza
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2020. augusztus 11. kedd
00:05 Anglia - Horvátország elődöntő mérkőzés(ismétlés)
02:40 Forma-1 legendák: Nigel Mansell(ismétlés)▶ Forma-1 TV
03:25 52. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj(ismétlés) (2020)
04:20 Rally Európa-bajnokság: Róma(ismétlés)
05:05 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
05:30 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: OSC-Újbuda - Budapesti Honvéd mérkőzés(ismétlés)4 (3)
06:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
08:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: PMFC - WKW ETO FC Győr mérkőzés(ismétlés)8 (2)
10:55 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: FTC-Telekom Waterpolo - BVSC-Zugló mérkőzés(ismétlés)4 (3)
12:15 Jövünk!(ismétlés)
12:50 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolci VLC mérkőzés(ismétlés)4 (3)
14:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Bayern München - Chelsea nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
15:15 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City FC - Real Madrid CF nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
17:15 Fradi Tv
17:45 Felvezető műsor: Vízilabda
18:00 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda Magyar Kupa: FTC - UVSE mérkőzés4 (3)
19:00 Értékelő műsor: Vízilabda
19:15 Felvezető műsor: Vízilabda
19:30 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda Magyar Kupa: BVSC - Dunaújváros mérkőzés4 (3)
20:30 Értékelő műsor: Vízilabda
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - SSC Napol nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
23:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Juventus - Olympique Lyon nyolcaddöntő visszavágómérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2020. augusztus 12. szerda
00:00 Fradi Tv(ismétlés)
00:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: PMFC - WKW ETO FC Győr mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
02:50 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Juventus - Olympique Lyon nyolcaddöntő visszavágómérkőzés(ismétlés)
03:45 Vízilabda közvetítés: BENU Férfi Magyar Kupa: Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolci VLC mérkőzés(ismétlés)4 (3)
04:50 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda Magyar Kupa: BVSC - Dunaújváros mérkőzés(ismétlés)4 (3)
06:00 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda Magyar Kupa: FTC - UVSE mérkőzés(ismétlés)4 (3)
07:15 Fradi Tv(ismétlés)
07:45 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - SSC Napol nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
09:45 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
11:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd mérkőzés(ismétlés)8 (2)
14:10 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City FC - Real Madrid CF nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
16:10 KerékpártúraKerékpár magazin
16:40 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Bayern München - Chelsea nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
17:45 Felvezető műsor: Vízilabda
18:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa elődöntő mérkőzés4 (3)
19:00 Értékelő műsor: Vízilabda
19:10 Felvezető műsor: Vízilabda
19:15 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa elődöntő mérkőzés4 (3)
20:15 Értékelő műsor: Vízilabda
23:15 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa elődöntő mérkőzés(ismétlés)4 (3)

Ljudmila Ulickaja
A lélek testéről
22% kedvezmény!2 999 Ft helyett: 2 339 Ft
m4 sport
2020. augusztus 13. csütörtök
00:25 Kerékpártúra(ismétlés)
01:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: PMFC - WKW ETO FC Győr mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:50 Fradi Tv(ismétlés)
03:15 Pecatúra(ismétlés)
03:45 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa elődöntő mérkőzés(ismétlés)4 (3)
04:55 Szabadidő(ismétlés)
05:25 Jövünk!(ismétlés)
05:50 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Vidáts Csabával(ismétlés)
06:25 Strandröplabda országos bajnokság(ismétlés)
09:20 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda Magyar Kupa: FTC - UVSE mérkőzés(ismétlés)4 (3)
10:40 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Bayern München - Chelsea nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
11:40 Szabadidő(ismétlés)
12:15 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa elődöntő mérkőzés(ismétlés)4 (3)
13:35 Fradi Tv(ismétlés)
16:05 PecatúraHorgászmagazin
16:40 Skipper
17:10 Napos Oldal - DVTK
17:45 Felvezető műsor: Vízilabda
18:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa bronzmérkőzés4 (3)
19:00 Értékelő műsor: Vízilabda
19:10 Felvezető műsor: Vízilabda
19:15 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő4 (3)
20:15 Értékelő műsor: Vízilabda
23:15 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
m4 sport
2020. augusztus 14. péntek
00:30 Pecatúra(ismétlés)
01:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa bronzmérkőzés(ismétlés)4 (3)
02:15 Forma-1 legendák: Ayrton Senna(ismétlés)▶ Forma-1 TV
03:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:50 Jövünk!(ismétlés)
05:20 Skipper(ismétlés)
05:45 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa bronzmérkőzés(ismétlés)4 (3)
07:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
08:20 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
10:55 Forma-1 - szabadedzés 1.: Forma-1 Spanyol Nagydíj - 1. szabadedzés▶ Forma-1 TV
12:40 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
14:00 Forma-3: Forma-3 Barcelona - Időmérő edzés7 (1)
14:55 Forma-1 - szabadedzés 2.: Forma-1 Spanyol Nagydíj 2. szabadedzés▶ Forma-1 TV
16:45 Boxutca
18:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
20:00 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Negyeddöntő mérkőzés
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 Atlétika - Gyémánt Liga

Rubin Eszter
Hisztaminintolerancia szakácskönyv
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2020. augusztus 15. szombat
00:10 Boxutca(ismétlés)
00:45 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:35 Szabadidő(ismétlés)
03:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:55 Kerékpártúra(ismétlés)
05:20 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa bronzmérkőzés(ismétlés)4 (3)
06:35 UEFA Bajnokok Ligája: Negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
08:35 Bringasport
08:55 Szabadidő
09:25 Forma-3: Forma-3 Barcelona - Időmérő edzés(ismétlés)7 (1)
10:20 Forma-3: Forma-3 Spanyol Nagydíj - 1. futam7 (1)
11:20 Skipper(ismétlés)
11:55 Forma-1 - szabadedzés 3.: Forma-1 Spanyol Nagydíj - 3. szabadedzés▶ Forma-1 TV
13:10 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
13:40 Atlétika - Gyémánt Liga(ismétlés)
14:45 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 Spanyol Nagydíj - Időmérő edzés7,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:15 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:20 Felvezető műsor: Labdarúgás
16:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
18:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
18:25 Felvezető műsor: Labdarúgás
18:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
20:20 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Negyeddöntő mérkőzés
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 Forma-2: Forma-2 Barcelona - 1. futam8,3 (3)