Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
augusztus 14. péntek
.
?
augusztus 15. szombat
.
?
augusztus 16. vasárnap
.
?
augusztus 17. hétfő
.
?
augusztus 18. kedd
.
?
augusztus 19. szerda
.
?
augusztus 20. csütörtök
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
aug.
10
K
aug.
11
SZE
aug.
12
CS
aug.
13
P
aug.
14
SZO
aug.
15
V
aug.
16
H
aug.
17
K
aug.
18
SZE
aug.
19
CS
aug.
20
P
aug.
21
SZO
aug.
22
V
aug.
23
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. augusztus 14. péntek
00:30 Pecatúra(ismétlés)
01:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa bronzmérkőzés(ismétlés)4 (3)
02:10 Forma-1 legendák: Ayrton Senna(ismétlés)▶ Forma-1 TV
02:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - DVSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:50 Jövünk!(ismétlés)
05:20 Skipper(ismétlés)
05:45 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa bronzmérkőzés(ismétlés)4 (3)
07:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
08:20 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
08:50 UEFA Bajnokok Ligája: RB Leipzig - Atletico Madrid negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
10:55 Forma-1 - szabadedzés 1.: Forma-1 Spanyol Nagydíj - 1. szabadedzés▶ Forma-1 TV
12:40 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
14:00 Forma-3: Forma-3 Barcelona - Időmérő edzés7 (1)
14:55 Forma-1 - szabadedzés 2.: Forma-1 Spanyol Nagydíj 2. szabadedzés▶ Forma-1 TV
16:45 Boxutca
18:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
20:00 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona- FC Bayern München negyeddöntő mérkőzés
22:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 Atlétika - Gyémánt Liga
m4 sport
2020. augusztus 15. szombat
00:10 Boxutca(ismétlés)
00:45 UEFA Bajnokok Ligája: RB Leipzig - Atletico Madrid negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
02:35 Szabadidő(ismétlés)
03:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:55 Kerékpártúra(ismétlés)
05:20 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa bronzmérkőzés(ismétlés)4 (3)
06:35 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona- FC Bayern München negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
08:35 Bringasport
08:55 Szabadidő
09:25 Forma-3: Forma-3 Barcelona - Időmérő edzés(ismétlés)7 (1)
10:20 Forma-3: Forma-3 Spanyol Nagydíj - 1. futam7 (1)
11:20 Skipper(ismétlés)
11:55 Forma-1 - szabadedzés 3.: Forma-1 Spanyol Nagydíj - 3. szabadedzés▶ Forma-1 TV
13:10 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
13:40 Atlétika - Gyémánt Liga(ismétlés)
14:45 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 Spanyol Nagydíj - Időmérő edzés7,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:15 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:20 Felvezető műsor: Labdarúgás
16:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
18:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
18:25 Felvezető műsor: Labdarúgás
18:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
20:20 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:30 Forma-2: Forma-2 Barcelona - 1. futam8,3 (3)
21:40 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 Spanyol Nagydíj - Időmérő edzés(ismétlés)7,5 (2)▶ Forma-1 TV
23:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:55 Forma-3: Forma-3 Spanyol Nagydíj - 1. futam(ismétlés)7 (1)

Gradimir Smudja
Vincent és Van Gogh
20% kedvezmény!2 980 Ft helyett: 2 384 Ft
m4 sport
2020. augusztus 16. vasárnap
01:00 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
01:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:20 Szabadidő(ismétlés)
03:50 Atlétika - Gyémánt Liga(ismétlés)
04:45 Kerékpártúra(ismétlés)
05:15 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Orendi Mihály sportvezető és atlétaedzővel(ismétlés) (2020)
05:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Atalanta-PSG(ismétlés)
06:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
07:45 Jövünk!
08:15 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 Spanyol Nagydíj - Időmérő edzés(ismétlés)7,5 (2)▶ Forma-1 TV
09:40 Forma-3: Forma-3 Spanyol Nagydíj - 2. futam7 (1)
10:30 Skipper(ismétlés)
11:00 Strandröplabda országos bajnokság: forduló, Csepel
13:35 Forma-2: Forma-2 Barcelona - 2. futam8,3 (3)
14:30 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
15:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Spanyol Nagydíj - Futam8,5 (4)▶ Forma-1 TV
17:10 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
17:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
18:40 Értékelő műsor: Labdarúgás
18:55 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
20:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:15 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Spanyol Nagydíj - Futam(ismétlés)8,5 (4)▶ Forma-1 TV
23:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
m4 sport
2020. augusztus 17. hétfő
01:20 Forma-3: Forma-3 Spanyol Nagydíj - 2. futam(ismétlés)7 (1)
02:10 Forma-2: Forma-2 Barcelona - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
02:55 Szabadidő(ismétlés)
03:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia - Budapest Honvéd mérkőzés(ismétlés)8 (2)
05:10 Pecatúra(ismétlés)
05:35 Strandröplabda országos bajnokság: forduló, Csepel(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Forma-2: Forma-2 Barcelona - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
08:15 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
09:40 Bringasport(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Skipper(ismétlés)
10:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Forma-3: Forma-3 Spanyol Nagydíj - 2. futam(ismétlés)7 (1)
14:20 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona- FC Bayern München negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
16:25 Pecatúra(ismétlés)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Boxutca
17:45 Góóól26,5 (2)Élő műsor
18:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budafoki MTE - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
20:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:15 SporthíradóÉlő műsor
21:35 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Spanyol Nagydíj - Futam(ismétlés)8,5 (4)▶ Forma-1 TV
23:45 Boxutca(ismétlés)

Születés DVD11% kedvezmény!3 590 Ft helyett: 3 190 Ft
m4 sport
2020. augusztus 18. kedd
00:15 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Orendi Mihály sportvezető és atlétaedzővel(ismétlés)
00:45 Szabadidő(ismétlés)
01:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia - Budapest Honvéd mérkőzés(ismétlés)8 (2)
05:05 Szabadidő(ismétlés)
05:35 Boxutca(ismétlés)
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Orendi Mihály sportvezető és atlétaedzővel(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
09:25 Jövünk!(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Góóól2(ismétlés)6,5 (2)Élő műsor
11:25 Pecatúra(ismétlés)
12:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Skipper(ismétlés)
13:55 Szabadidő(ismétlés)
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
16:30 Kerékpártúra(ismétlés)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:20 Boxutca(ismétlés)
17:55 Fradi Tv
18:25 UEFA Bajnokok Ligája: RB Leipzig - Atletico Madrid negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
20:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budafoki MTE - Kisvárda Master Good mérkőzés(ismétlés)8 (2)
m4 sport
2020. augusztus 19. szerda
01:10 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:50 Bringasport(ismétlés)
05:05 Értékelő műsor: Labdarúgás
05:06 Szabadidő(ismétlés)
05:35 Pecatúra(ismétlés)
06:00 Skipper(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
09:25 Jövünk!(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Strandröplabda országos bajnokság: forduló, Csepel(ismétlés)
11:30 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:50 Fradi Tv(ismétlés)
14:25 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)
16:25 Aranyoroszlánok
17:00 Gyulai Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj(2018)
20:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás

m4 sport
2020. augusztus 20. csütörtök
01:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budafoki MTE - Kisvárda Master Good mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:00 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)
04:50 Bringasport(ismétlés)
05:05 Kerékpártúra(ismétlés)
05:35 Strandröplabda országos bajnokság: forduló, Csepel(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
09:25 Jövünk!(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)
12:25 Aranyoroszlánok(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Gyulai Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj(ismétlés) (2018)
14:25 Bringasport(ismétlés)
14:45 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)
16:50 PecatúraHorgászmagazin
17:20 Vívás magazin
17:55 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)
20:00 BL-péntek
20:45 Rally Európa-bajnokság
23:35 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)