Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
augusztus 17. hétfő
.
?
augusztus 18. kedd
.
?
augusztus 19. szerda
.
?
augusztus 20. csütörtök
.
?
augusztus 21. péntek
.
?
augusztus 22. szombat
.
?
augusztus 23. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
H
okt.
5
K
okt.
6
SZE
okt.
7
CS
okt.
8
P
okt.
9
SZO
okt.
10
V
okt.
11
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. augusztus 17. hétfő
01:20 Forma-3: Forma-3 Spanyol Nagydíj - 2. futam(ismétlés)7 (1)
02:10 Forma-2: Forma-2 Barcelona - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
02:55 Szabadidő(ismétlés)
03:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia - Budapest Honvéd mérkőzés(ismétlés)8 (2)
05:10 Pecatúra(ismétlés)
05:35 Strandröplabda országos bajnokság: forduló, Csepel(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Forma-2: Forma-2 Barcelona - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
08:15 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
09:40 Bringasport(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Skipper(ismétlés)
10:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Forma-3: Forma-3 Spanyol Nagydíj - 2. futam(ismétlés)7 (1)
14:20 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona- FC Bayern München negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
16:25 Pecatúra(ismétlés)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Boxutca
17:45 Góóól26,5 (2)
18:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budafoki MTE - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
20:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:15 SporthíradóÉlő műsor
21:35 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Spanyol Nagydíj - Futam(ismétlés)8,5 (4)▶ Forma-1 TV
23:45 Boxutca(ismétlés)
m4 sport
2020. augusztus 18. kedd
00:15 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Orendi Mihály sportvezető és atlétaedzővel(ismétlés) (2020)
00:45 Szabadidő(ismétlés)
01:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia - Budapest Honvéd mérkőzés(ismétlés)8 (2)
05:05 Szabadidő(ismétlés)
05:35 Boxutca(ismétlés)
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Orendi Mihály sportvezető és atlétaedzővel(ismétlés) (2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
09:25 Jövünk!(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Góóól2(ismétlés)6,5 (2)
11:25 Pecatúra(ismétlés)
12:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Manchester City FC - Olympique Lyon(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Skipper(ismétlés)
13:55 Szabadidő(ismétlés)
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
16:30 Kerékpártúra(ismétlés)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:25 Boxutca(ismétlés)
17:55 Fradi Tv
18:25 UEFA Bajnokok Ligája: RB Leipzig - Atletico Madrid negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
20:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés3,5 (2)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budafoki MTE - Kisvárda Master Good mérkőzés(ismétlés)8 (2)

Dr. Joe Dispenza
Válj természetfelettivé!
22% kedvezmény!4 990 Ft helyett: 3 892 Ft
m4 sport
2020. augusztus 19. szerda
01:10 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:50 Bringasport(ismétlés)
05:05 Szabadidő(ismétlés)
05:35 Pecatúra(ismétlés)
06:00 Skipper(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
09:25 Jövünk!(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Strandröplabda országos bajnokság: forduló, Csepel(ismétlés)
11:30 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Bringasport(ismétlés)
13:50 Fradi Tv(ismétlés)
14:25 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
16:25 Aranyoroszlánok
17:00 Gyulai Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj(2018)
20:00 Boxutca(ismétlés)
20:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés3,5 (2)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
m4 sport
2020. augusztus 20. csütörtök
01:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budafoki MTE - Kisvárda Master Good mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:00 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
04:50 Bringasport(ismétlés)
05:05 Kerékpártúra(ismétlés)
05:35 Strandröplabda országos bajnokság: forduló, Csepel(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
09:25 Jövünk!(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
12:25 Aranyoroszlánok(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Gyulai Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj(ismétlés) (2018)
14:25 Bringasport(ismétlés)
14:45 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
16:50 PecatúraHorgászmagazin
17:20 Vívás magazin
17:55 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
20:00 BL-péntek
20:45 Rally Európa-bajnokság
23:35 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)

Katie Fforde
Tavaszi zsongás
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2020. augusztus 21. péntek
01:35 Gyulai Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj(ismétlés) (2018)
02:30 Forma-2: Forma-2 Barcelona - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
05:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Orendi Mihály sportvezető és atlétaedzővel(ismétlés) (2020)
05:30 Pecatúra(ismétlés)
06:00 Fradi Tv(ismétlés)
06:30 Gyulai Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj(ismétlés) (2018)
07:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia - Budapest Honvéd mérkőzés(ismétlés)8 (2)
09:15 Vívás magazin(ismétlés)
09:45 BL-péntek(ismétlés)
10:35 Rally Európa-bajnokság(ismétlés)
11:25 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda Magyar Kupa döntő(ismétlés)4 (3)
15:00 Mtk tv
16:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - ZTE FC mérkőzés8 (2)
19:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Budapest Honvéd FC mérkőzés8 (2)
21:15 SporthíradóÉlő műsor
21:40 Női labdarúgó magazin6 (2)
22:15 CSI***-W Nemzetközi Díjugratóverseny(2020)Felvételről
23:10 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
m4 sport
2020. augusztus 22. szombat
01:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Budapest Honvéd FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - ZTE FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:45 Bringasport(ismétlés)
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Orendi Mihály sportvezető és atlétaedzővel(ismétlés) (2020)
05:30 Pecatúra(ismétlés)
05:55 Gyulai Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj(ismétlés) (2018)
06:55 Női labdarúgó magazin(ismétlés)6 (2)
07:25 Mtk tv(ismétlés)
08:00 Bringasport
08:20 Szabadidő
08:50 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
10:50 Rally Európa-bajnokság(ismétlés)
11:50 Vívás magazin(ismétlés)
12:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Budapest Honvéd FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
14:30 CSI***-W Nemzetközi Díjugratóverseny(élő közvetítés) (2020)
16:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
16:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
18:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
18:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
18:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: FTC - DVTK mérkőzés8 (2)
20:30 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…

Kiss Judit Ágnes
Zsálya hercegnő és az öregnek hitt herceg
22% kedvezmény!3 690 Ft helyett: 2 878 Ft
m4 sport
2020. augusztus 23. vasárnap
00:10 CSI***-W Nemzetközi Díjugratóverseny(ismétlés) (2020)
01:10 Pecatúra(ismétlés)
01:40 Vívás magazin(ismétlés)
02:05 Szabadidő(ismétlés)
02:35 Mtk tv(ismétlés)
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:50 Bringasport(ismétlés)
05:10 Strandröplabda országos bajnokság: forduló, Csepel(ismétlés)
06:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: FTC - DVTK mérkőzés(ismétlés)8 (2)
08:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kovács József labdarúgóval(2020)
08:35 Jövünk!
09:10 Góóól(ismétlés) (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
10:10 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
12:10 Mtk tv(ismétlés)
12:40 UEFA Bajnokok Ligája: Elődöntő mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
14:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
15:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
16:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
17:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budafoki MTE mérkőzés8 (2)
19:30 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Döntő3,5 (2)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:45 Atlétika - Gyémánt Liga