Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
október 17. szombat
.
?
október 18. vasárnap
.
?
október 19. hétfő
.
?
október 20. kedd
.
?
október 21. szerda
.
?
október 22. csütörtök
.
?
október 23. péntek
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
H
nov.
2
K
nov.
3
SZE
nov.
4
CS
nov.
5
P
nov.
6
SZO
nov.
7
V
nov.
8
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. október 17. szombat
00:25 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilada liga: Ferencvárosi TC - Budakalász Kézilabda Zrt. mérkőzés(ismétlés)8,5 (2)
02:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Mastergood - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:55 Futsal magazin(ismétlés)
04:20 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
04:45 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Simple Liga női NB I: Diósgyőri VTK - FTC-Telekom mérkőzés(ismétlés)8 (2)
06:40 DVSC Tv(ismétlés)
07:10 Bringasport
07:30 Szabadidő
08:05 Építők
08:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Mastergood - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
10:25 Bringasport(ismétlés)
10:50 Atlétika: Félmaratoni világbajnokság
14:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
14:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budafoki MTE - Diósgyőri VTK mérkőzés8 (2)
16:30 Értékelő műsor: Labdarúgás
16:50 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
18:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:05 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
21:15 Értékelő műsor: Ladarúgás
21:30 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:25 ISL - Nemzetközi Úszóliga(2. rész)
m4 sport
2020. október 18. vasárnap
00:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budafoki MTE - Diósgyőri VTK mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:25 Szabadidő(ismétlés)
04:50 Bringasport(ismétlés)
05:05 Építők(ismétlés)
05:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)8 (2)
07:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Katzirz Béla labdarúgóval(2020)
07:55 Jövünk!
08:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: HE-DO B.Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém mérkőzés(ismétlés)8,5 (2)
10:15 Góóól(ismétlés) (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
11:20 ISL - Nemzetközi Úszóliga(ismétlés) (2. rész)
13:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Zalaegerszegi TE FC mérkőzés8 (2)
16:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
16:40 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - MOL Fehérvár mérkőzés8 (2)
18:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:15 ISL - Nemzetközi Úszóliga
21:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
21:40 Kosárlabda közvetítés: Tippmix férfi NBI: Sopron KC - Kaposvári KK mérkőzés(ismétlés)8 (2)Élő közvetítés
23:40 ISL - Nemzetközi Úszóliga(ismétlés)

Szabó Borbála
A János vitéz-kód
22% kedvezmény!3 490 Ft helyett: 2 722 Ft
m4 sport
2020. október 19. hétfő
01:00 Bringasport(ismétlés)
01:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Zalaegerszegi TE FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:10 Kosárlabda közvetítés: Tippmix női NBI: Atomerőmű KSC Szekszárd - Aliunvent DVTK mérkőzés(ismétlés)8 (2)Élő közvetítés
05:00 Labdarúgó közvetítés: Futsal férfi NBI: FTC-Fisher Klíma - MVFC Berettyóújfalu mérkőzés(ismétlés)8 (2)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 UEFA Labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező: FTC - Djurgarden mérkőzés(ismétlés)
09:25 Pecatúra(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kosárlabda közvetítés: Tippmix férfi NBI: Sopron KC - Kaposvári KK mérkőzés(ismétlés)8 (2)Élő közvetítés
12:25 Szabadidő(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:20 UEFA Bajnokok Ligéja selejtező: Celtic Glasgow - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)
15:15 Kosárlabda magazin
16:00 ISL - Nemzetközi Úszóliga
18:00 Kézilabda magazin
18:45 Góóól26,5 (2)
19:40 Felvezető műsor: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Szombathelyi Haladás - WKW ETO FC Győr mérkőzés8 (2)
21:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:40 UEFA Bajnokok Ligája selejtező: Ferencvárosi TC - GNK Dinamo Zagreb mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2020. október 20. kedd
00:40 Labdarúgó közvetítés: Futsal férfi NBI: FTC-Fisher Klíma - MVFC Berettyóújfalu mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:10 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Debreceni VSC – Dorog FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:55 Góóól2(ismétlés)6,5 (2)
04:50 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: HE-DO B.Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém mérkőzés(ismétlés)8,5 (2)
06:10 Bringasport(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:20 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
07:55 Kosárlabda magazin(ismétlés)
08:40 Kézilabda magazin(ismétlés)
09:25 Jövünk!(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - MOL Fehérvár mérkőzés(ismétlés)8 (2)
12:15 Bajnokok Klubja(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Atlétika: Félmaratoni világbajnokság(ismétlés)
14:35 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
15:05 UEFA Bajnokok Ligája: Molde FK - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Bringasport(ismétlés)
17:30 UEFA Bajnokok Ligája: Ferencvárosi TC - Molde FK mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
19:25 Fradi Tv
20:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Ferencvárosi TC mérkőzés3,5 (2)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 ISL - Nemzetközi Úszóliga(ismétlés)

Ambrus Éva
Válogatós gyerekek
22% kedvezmény!4 390 Ft helyett: 3 424 Ft
m4 sport
2020. október 21. szerda
01:15 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
03:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
03:30 Labdarúgó közvetítés: Futsal férfi NBI: FTC-Fisher Klíma - MVFC Berettyóújfalu mérkőzés(ismétlés)8 (2)
05:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófoki KC - Váci NKSE mérkőzés(ismétlés)8,5 (2)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda közvetítés: Tippmix női NBI: Atomerőmű KSC Szekszárd - Aliunvent DVTK mérkőzés(ismétlés)8 (2)Élő közvetítés
09:25 Fradi Tv(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Jövünk!(ismétlés)
10:55 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Atlétika: Félmaratoni világbajnokság(ismétlés)
14:25 Szabadidő(ismétlés)
15:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Szombathelyi Haladás - WKW ETO FC Győr mérkőzés(ismétlés)8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
17:45 Sziklaugrás - Az elugrás(ismétlés)
18:05 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
20:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - Club Atlético de Madrid mérkőzés3,5 (2)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: HE-DO B.Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém mérkőzés(ismétlés)8,5 (2)
m4 sport
2020. október 22. csütörtök
01:05 Bringasport(ismétlés)
01:30 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - Club Atlético de Madrid mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
03:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
03:45 Sziklaugrás - Riválisok
04:15 Fradi Tv(ismétlés)
04:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - MOL Fehérvár mérkőzés(ismétlés)8 (2)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:20 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Katzirz Béla labdarúgóval(ismétlés) (2020)
07:55 Sziklaugrás - A tökéletes ugrás(ismétlés)
08:00 Sziklaugrás - A nehézségi fok(ismétlés)
08:10 Atlétika: Félmaratoni világbajnokság(ismétlés)
09:05 Atlétika: Félmaratoni világbajnokság(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Debreceni VSC – Dorog FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
12:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - Club Atlético de Madrid mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
15:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
16:00 Vívás magazin
16:30 PecatúraHorgászmagazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Napos Oldal - DVTK
17:45 Felvezető műsor: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Csurgói KK - Balatonfüredi KSE mérkőzés8,5 (2)
19:30 Értékelő műsor: Kézilabda
19:45 Felvezető műsor: Röplabda
20:00 Röplabda közvetítés: Női Extraliga: UTE - 1.MCM Diamant Kaposvár mérkőzés
21:45 Értékelő műsor: Röplabda
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:25 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Csurgói KK - Balatonfüredi KSE mérkőzés(ismétlés)8,5 (2)

Dan Brown
Vad szimfónia
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
m4 sport
2020. október 23. péntek
00:10 Röplabda közvetítés: Női Extraliga: UTE - 1.MCM Diamant Kaposvár mérkőzés(ismétlés)
02:10 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
03:55 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Csurgói KK - Balatonfüredi KSE mérkőzés(ismétlés)8,5 (2)
05:30 Vívás magazin(ismétlés)
06:00 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Pecatúra(ismétlés)
07:55 Röplabda közvetítés: Női Extraliga: UTE - 1.MCM Diamant Kaposvár mérkőzés(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Futsal magazin
10:55 Mtk tv
11:30 Bringasport(ismétlés)
11:55 Forma-1 - szabadedzés 1.: Portugál Nagydíj - 1. szabadedzés(élő közvetítés)▶ Forma-1 TV
13:40 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: AFC Ajax - Liverpool FC mérkőzés
14:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Paris Saint-Germain FC - Manchester United FC mérkőzés
15:55 Forma-1 - szabadedzés 2.: Portugál Nagydíj - 2. szabadedzés(élő közvetítés)▶ Forma-1 TV
17:40 Boxutca
18:10 Judo Grand Prix - Budapest
19:00 Bajnokok Klubja
19:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Női Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező mérkőzés: Magyarország - Szlovákia8 (2)
21:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
22:15 Boxutca(ismétlés)
22:45 Női labdarúgó magazin6 (2)
23:20 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Paris Saint-Germain FC - Manchester United FC mérkőzés(ismétlés)
Világváltás - A változás harmonikus útjaEgy új kor hajnalát vagy az összeomlásvégnapjait éljük? Válaszúthoz közeledünk: az egész világot érintő fordulóponthoz. A túlélésünk vált kétségessé. Rajtunk…