Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
november 25. szerda
.
?
november 26. csütörtök
.
?
november 27. péntek
.
?
november 28. szombat
.
?
november 29. vasárnap
.
?
november 30. hétfő
.
?
december 1. kedd
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
febr.
22
K
febr.
23
SZE
febr.
24
CS
febr.
25
P
febr.
26
SZO
febr.
27
V
febr.
28
H
márc.
1
K
márc.
2
SZE
márc.
3
CS
márc.
4
P
márc.
5
SZO
márc.
6
V
márc.
7
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. november 25. szerda
00:00 Judo Európa-bajnokság(ismétlés)
01:25 Fradi Tv(ismétlés)
01:55 UEFA Bajnokok Ligája: Juventus FC - Ferenvárosi TC csoportmérkőzés(ismétlés)5,7 (3)
03:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
04:10 Vívás magazin(ismétlés)
04:40 Pecatúra(ismétlés)
05:15 Vízilabda közvetítés: Női OB I: BVSC-Zugló Diapolo - FTC-Telekom Waterpolo mérkőzés(ismétlés)4 (3)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
07:55 Röplabda közvetítés: Női Extraliga: DVTK - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Műkorcsolya Grand Prix: Gála(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Fradi Tv(ismétlés)
13:55 UEFA Bajnokok Ligája: Juventus FC - Ferenvárosi TC csoportmérkőzés(ismétlés)5,7 (3)
16:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
16:30 CHI – A belső erő
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Aranyoroszlánok
17:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés8 (2)
19:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Internazionale Milano - Real Madrid CF csoportmérkőzés5,7 (3)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
m4 sport
2020. november 26. csütörtök
01:45 UEFA Bajnokok Ligája: FC Internazionale Milano - Real Madrid CF csoportmérkőzés(ismétlés)5,7 (3)
03:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
04:00 Jövünk!(ismétlés)
04:25 Aranyoroszlánok(ismétlés)
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kerekes Attila labdarúgóval(ismétlés) (2020)
05:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
06:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Szabadidő(ismétlés)
07:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Jövünk!(ismétlés)
11:00 UEFA Bajnokok Ligája: Juventus FC - Ferenvárosi TC csoportmérkőzés(ismétlés)5,7 (3)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 UEFA Bajnokok Ligája: FC Internazionale Milano - Real Madrid CF csoportmérkőzés(ismétlés)5,7 (3)
15:25 CHI – A belső erő(ismétlés)
15:55 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
16:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Aranyoroszlánok(ismétlés)
17:45 PecatúraHorgászmagazin
18:20 Lendület
18:50 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Dunaújvárosi Acélbikák - FTC-Telekom mérkőzésFelvételről
21:35 Röpte
22:05 SporthíradóÉlő műsor
22:30 UEFA Bajnokok Ligája: Juventus FC - Ferenvárosi TC csoportmérkőzés(ismétlés)5,7 (3)

Szabó Borbála
A János vitéz-kód
22% kedvezmény!3 490 Ft helyett: 2 722 Ft
m4 sport
2020. november 27. péntek
00:30 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Dunaújvárosi Acélbikák - FTC-Telekom mérkőzés(ismétlés)Felvételről
02:40 UEFA Bajnokok Ligája: FC Internazionale Milano - Real Madrid CF csoportmérkőzés(ismétlés)5,7 (3)
04:25 CHI – A belső erő(ismétlés)
05:00 Röpte(ismétlés)
05:30 Lendület(ismétlés)
06:00 Pecatúra(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Bringasport(ismétlés)
07:40 Jégkorong közvetítés: Erste Liga: Dunaújvárosi Acélbikák - FTC-Telekom mérkőzés(ismétlés)Felvételről
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Dynamo Kyiv - FC Barcelona mérkőzés
11:15 Golf magazin10 (1)
11:55 Forma-1 - szabadedzés 1.: Bahreini Nagydíj - 1. szabadedzés(élő közvetítés)▶ Forma-1 TV
13:40 Bringasport(ismétlés)
14:10 Forma-2: Forma-2 Bahrein - Időmérő edzés(élő közvetítés)8,3 (3)
14:55 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Bayern München - FC Salzburg mérkőzés
15:35 Sportpercek(2018)
15:55 Forma-1 - szabadedzés 2.: Bahreini Nagydíj - 2. szabadedzés(élő közvetítés)▶ Forma-1 TV
17:45 Boxutca
18:15 Puskás Akadémia
18:45 Bajnokok Klubja
19:30 Péntek Esti Foci(2020)
20:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
21:50 Péntek Esti Foci(2020)
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:40 Női labdarúgó magazin6 (2)
23:10 Futsal magazin
23:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Dynamo Kyiv - FC Barcelona mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2020. november 28. szombat
00:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Bayern München - FC Salzburg mérkőzés(ismétlés)
01:15 Bajnokok Klubja(ismétlés)
01:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:45 Golf magazin(ismétlés)10 (1)
04:10 Női labdarúgó magazin(ismétlés)6 (2)
04:35 Röpte(ismétlés)
05:05 UEFA Bajnokok Ligája: Juventus FC - Ferenvárosi TC csoportmérkőzés(ismétlés)5,7 (3)
07:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Dynamo Kyiv - FC Barcelona mérkőzés(ismétlés)
07:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Bayern München - FC Salzburg mérkőzés(ismétlés)
08:30 Szabadidő
09:05 Építők
09:30 Boxutca(ismétlés)
10:05 Forma-2: Forma-2 Bahrein - 1. futam8,3 (3)
11:35 Bringasport
11:55 Forma-1 - szabadedzés 3.: Bahreini Nagydíj - 3. szabadedzés(élő közvetítés)▶ Forma-1 TV
13:20 Puskás Akadémia(ismétlés)
13:55 Bajnokok Klubja(ismétlés)
14:45 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Bahreini Nagydíj - Időmérő edzés7,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:15 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:35 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE FC mérkőzés8 (2)
18:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
21:20 Értékelő műsor: Labdarúgás
22:00 Góóól
22:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Budafoki MTE mérkőzés(ismétlés)8 (2)

Szabó Borbála
A János vitéz-kód
22% kedvezmény!3 490 Ft helyett: 2 722 Ft
m4 sport
2020. november 29. vasárnap
00:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
06:25 Forma-2: Forma-2 Bahrein - 1. futam(ismétlés)8,3 (3)
07:35 Futsal magazin(ismétlés)
08:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Lukács Józseffel(2020)
08:40 Jövünk!
09:05 Bringasport(ismétlés)
09:06 Ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságFelvételről
10:00 Ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságFelvételről
10:55 Forma-2: Forma-2 Bahrein - 2. futam8,3 (3)
12:10 Bringasport(ismétlés)
12:30 Forma-1 - Időmérő edzés: Bahreini Nagydíj - Időmérő edzés(ismétlés)7,5 (2)▶ Forma-1 TV
13:55 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:30 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
15:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Bahreini Nagydíj - Futam8,8 (5)▶ Forma-1 TV
17:10 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
17:25 Forma-2: Forma-2 Bahrein - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
18:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
18:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
20:35 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:15 Forma-1 - Nagydíj futam: Bahreini Nagydíj - Futam(ismétlés)8,8 (5)▶ Forma-1 TV
23:20 Ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság - Felnőtt egyéni döntőFelvételről
m4 sport
2020. november 30. hétfő
00:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Diósgyőri VTK mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:35 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Szombathelyi Haladás - Debreceni VSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:25 Építők(ismétlés)
04:50 Labdarúgó közvetítés: Futsal NBI: Balaton Bútor FC Veszprém - FTC-Fisher Klíma mérkőzés(ismétlés)8 (2)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Bringasport(ismétlés)
07:45 Szabadidő(ismétlés)
08:15 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: MOL-Pick Szeged - Csurgói KK mérkőzés(ismétlés)8,5 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Tollaslabda: BWF WT Dán Open férfi páros verseny
11:25 Építők(ismétlés)
11:55 Forma-2: Forma-2 Bahrein - 2. futam(ismétlés)8,3 (3)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Jövünk!(ismétlés)
14:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
15:55 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
16:30 Öttusa
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Boxutca
17:45 Kosárlabda magazin
18:45 Kézilabda magazin
19:45 Góóól2
20:45 Mundial 1986 - Az 1986-os labdarúgó vb hivatalos filmje
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:35 Boxutca(ismétlés)
23:10 Kézilabda magazin(ismétlés)

Delia Owens
Ahol a folyami rákok énekelnek
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2020. december 1. kedd
00:10 Kosárlabda magazin(ismétlés)
01:10 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Szombathelyi Haladás - Debreceni VSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:45 Góóól2(ismétlés)
03:40 Öttusa(ismétlés)
04:10 Jövünk!(ismétlés)
04:35 Bringasport(ismétlés)
05:00 Tollaslabda: BWF WT Dán Open férfi páros verseny(ismétlés)
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Lukács Józseffel(ismétlés) (2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Boxutca(ismétlés)
08:00 Kosárlabda magazin(ismétlés)
09:00 Kézilabda magazin(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Tollaslabda: BWF WT Dán Open női páros verseny
11:30 Jövünk!(ismétlés)
12:00 Góóól2(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Bringasport(ismétlés)
13:40 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
14:15 Hajime
14:45 Fradi Tv
15:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
15:30 Labdarúgó közvetítés: Női Európa-bajnoki selejtező: Magyarország – Izland mérkőzés8 (2)
17:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
17:45 Felvezető műsor: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda Női Euroliga: Tango Bourges Basket - Sopron Basket mérkőzés
19:50 Értékelő műsor: Kosárlabda
20:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Liverpool FC - AFC Ajax mérkőzés5,7 (3)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Labdarúgó közvetítés: Női Európa-bajnoki selejtező: Magyarország – Izland mérkőzés(ismétlés)8 (2)
Hogyan gondolkozol? - A sikert eredményező hozzáállás 10 alapelveTegyük félre a múlt sérelmeit és lépjünk magasabb szintre, ahol győztesként élhetünk - ebben nyújt segítséget ez a hatékony szellemi útmutató, amely Joel…