Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
október 21. csütörtök
.
?
október 22. péntek
.
?
október 23. szombat
.
?
október 24. vasárnap
.
?
október 25. hétfő
.
?
október 26. kedd
.
?
október 27. szerda
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
júl.
4
K
júl.
5
SZE
júl.
6
CS
júl.
7
P
júl.
8
SZO
júl.
9
V
júl.
10
H
júl.
11
K
júl.
12
SZE
júl.
13
CS
júl.
14
P
júl.
15
SZO
júl.
16
V
júl.
17
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2021. október 21. csütörtök
01:15 Kétváll(ismétlés)
01:40 Tollaslabda világbajnokság - csapat döntők: Thomas Kupa - férfi döntők(ismétlés)
03:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
04:10 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Tompa Györgyné világbajnok tekézővel(ismétlés) (2020)
04:40 Női röplabda Extraliga: MCM-Diamant Kaposvár - Fatum Nyíregyháza mérkőzés(ismétlés)Felvételről
06:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
08:05 UEFA Európa-Liga: Celtic FC - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés) (2018)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Sportpercek: Ftczte(ismétlés) (2018)
10:35 Sportpercek: Fehhon(ismétlés) (2018)
10:55 Torna világbajnokság: Női egyéni összetett döntő
13:55 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester United FC - Atalanta BC mérkőzés(ismétlés)5,7 (3)
15:55 PecatúraHorgászmagazin10 (1)
16:25 Vívás
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Napos Oldal – DVTK
17:45 Kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Beretta Familia Schio mérkőzés
20:00 Tippmix férfi kosárlabda NB I.: Kaposvári KK - DEAC-Tungsram mérkőzés
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Napos Oldal – DVTK(ismétlés)
23:05 UEFA Európa-liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló
m4 sport
2021. október 22. péntek
00:40 Torna világbajnokság: Női egyéni összetett döntő(ismétlés)
01:40 Kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Beretta Familia Schio mérkőzés(ismétlés)
03:30 Pecatúra(ismétlés)10 (1)
03:55 Vívás(ismétlés)
04:25 Skipper(ismétlés)
04:55 UEFA Európa-liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
07:55 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
08:25 Vívás(ismétlés)
08:55 Női labdarúgó magazin6 (2)
09:25 Futsal magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Sportpercek: Gyirpaks(ismétlés) (2018)
10:35 Sportpercek: Fehhon(ismétlés) (2018)
10:55 Torna világbajnokság: Férfi egyéni összetett döntő
14:40 Mtk tv
15:15 OTP Bank Liga: Zalaegerszegi TE FC - Gyirmót FC Győr mérkőzésÖsszefoglaló
17:30 Péntek Esti Foci(2020)Élő műsor
17:45 OTP Bank Liga: Paksi FC - Kisvárda Master Good mérkőzésÖsszefoglaló
19:30 Péntek Esti Foci(2020)Élő műsor
20:00 OTP Bank Liga: Újpest FC - MOL Fehérvár FC mérkőzésÖsszefoglaló
21:55 Forma-1 – 2. szabadedzés: Amerikai Nagydíj7 (1)▶ Forma-1 TV
23:10 Női labdarúgó vb-selejtező: Skócia - Magyarország mérkőzés

Woody Allen
Apropó nélkül
22% kedvezmény!4 999 Ft helyett: 3 899 Ft
m4 sport
2021. október 23. szombat
01:05 OTP Bank Liga: Zalaegerszegi TE FC - Gyirmót FC Győr mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:55 Tippmix férfi kosárlabda NB I.: Kaposvári KK - DEAC-Tungsram mérkőzés(ismétlés)
04:40 Mtk tv(ismétlés)
05:10 Torna világbajnokság: Férfi egyéni összetett döntő(ismétlés)
06:00 UEFA Európa-liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló(ismétlés)
07:45 Felvezető műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
08:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya-világkupa
12:30 Értékelő műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
12:45 Torna világbajnokság: Női és férfi szerenkénti döntők
13:45 Műkorcsolya Grand Prix: Skate America - Páros rövidprogram
14:45 Műkorcsolya Grand Prix: Skate America - Férfi rövidprogram
15:45 Női labdarúgó vb-selejtező: Skócia - Magyarország mérkőzés(ismétlés)
17:45 Torna világbajnokság: Női és férfi szerenkénti döntők(ismétlés)
19:30 Boxutca(2016)
19:55 Forma-1 – 3.szabadedzés: Amerikai Nagydíj(élő közvetítés)7 (1)▶ Forma-1 TV
21:15 Bajnokok Klubja
22:00 Góóól!
22:45 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
23:00 Forma-1 – Időmérő edzés: Amerikai Nagydíj7,5 (2)▶ Forma-1 TV
m4 sport
2021. október 24. vasárnap
00:15 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
00:25 Rövidpályás Gyorskorcsolya-világkupa(ismétlés)
01:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
01:50 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
02:20 Bajnokok Klubja(ismétlés)
03:00 Torna világbajnokság: Női és férfi szerenkénti döntők(ismétlés)
04:30 Szabadidő(ismétlés)
05:00 Női labdarúgó magazin(ismétlés)6 (2)
05:25 Futsal magazin(ismétlés)
05:55 Mtk tv(ismétlés)
06:25 Góóól!(ismétlés)
07:10 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Nemessányi Árpád súlyemelővel(2020)
07:45 Felvezető műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
08:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya-világkupa: Kína
12:00 Értékelő műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
12:15 Jövünk!
12:45 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:15 OTP Bank Liga: Debreceni VSC - Puskás Akadémia FC mérkőzésÖsszefoglaló
15:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
15:45 OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÖsszefoglaló
17:30 Értékelő műsor: Labdarúgás
17:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
18:00 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MTK Budapest mérkőzésÖsszefoglaló
19:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
20:30 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
21:00 Forma-1 – Nagydíj futam: Amerikai Nagydíj9,2 (5)▶ Forma-1 TV
23:00 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
23:15 Góóól!

Szabó Borbála
A János vitéz-kód
22% kedvezmény!3 490 Ft helyett: 2 722 Ft
m4 sport
2021. október 25. hétfő
00:00 Torna világbajnokság: Női és férfi szerenkénti döntők
01:45 K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE mérkőzés(ismétlés)
03:15 Napos Oldal – DVTK(ismétlés)
03:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Nemessányi Árpád súlyemelővel(ismétlés) (2020)
04:10 Jövünk!(ismétlés)
04:35 Férfi röplabda Extraliga: FINO Kaposvár SE - Pénzügyőr SE mérkőzés(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
08:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya-világkupa: Kína(ismétlés)
09:00 Műkorcsolya Grand Prix: Skate America - Jégtánc ritmustáncFelvételről
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Műkorcsolya Grand Prix: Skate America - Női rövidprogramFelvételről
11:30 Műkorcsolya Grand Prix: Skate America - Páros rövidprogramFelvételről
12:30 Jövünk!(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Bajnokok Klubja(ismétlés)
14:15 Vívás(ismétlés)
14:45 Góóól!(ismétlés)
15:30 Öttusa
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Boxutca(2016)
17:45 Kézilabda magazin
18:45 Góóól!2
19:45 Női röplabda Extraliga: Szent Benedek RA - MTK Budapest mérkőzésFelvételről
21:50 SporthíradóÉlő műsor
22:20 Forma-1 – Nagydíj futam: Amerikai Nagydíj(ismétlés)9,2 (5)▶ Forma-1 TV
m4 sport
2021. október 26. kedd
00:25 Tippmix női kosárlabda NB I.: Uni Győr MÉLY-ÚT - Atomerőmű KSC mérkőzés(ismétlés)
02:20 OTP Bank Liga: Paksi FC - Kisvárda Master Good mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
04:10 Futsal magazin(ismétlés)
04:35 OTP Bank Liga: Debreceni VSC - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Nemessányi Árpád súlyemelővel(ismétlés) (2020)
08:00 Kosárlabda magazin(ismétlés)
09:00 Műkorcsolya Grand Prix: Skate America - Férfi szabadprogramFelvételről
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Műkorcsolya Grand Prix: Skate America - Jégtánc szabadtáncFelvételről
11:30 Műkorcsolya Grand Prix: Skate America - Női szabadprogramFelvételről
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Kézilabda magazin(ismétlés)
14:30 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
16:30 Boxutca(ismétlés) (2016)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Góóól!2(ismétlés)
18:15 Fradi Tv
18:45 Műkorcsolya Grand Prix: Skate America - Gála
20:55 SporthíradóÉlő műsor
21:30 Női röplabda Extraliga: Szent Benedek RA - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)Felvételről
23:30 Fradi Tv(ismétlés)

Joe Dispenza
Engedd el önmagad - ...és válj új emberré!
22% kedvezmény!5 490 Ft helyett: 4 282 Ft
m4 sport
2021. október 27. szerda
00:05 OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
01:55 K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE mérkőzés(ismétlés)
03:20 Torna világbajnokság: Női egyéni összetett döntő(ismétlés)
04:15 Szabadidő(ismétlés)
04:45 Sportpercek(ismétlés) (2018)
04:55 Sportpercek(ismétlés) (2018)
05:00 Boxutca(ismétlés) (2016)
05:30 Góóól!2(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Tollaslabda - Denmark Open döntők
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
12:25 Fradi Tv(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:20 MOL Magyar Kupa: VKS Tököl - Ferencvárosi TC mérkőzés
15:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
15:55 CHI – A Belső Erő
16:25 Aranyoroszlánok
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 K&H női kézilabda liga: FTC-RAIL Cargo Hungaria - DVSC Schaeffler mérkőzés
19:10 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:30 MOL Magyar Kupa: Zalaegerszegi TE FC - Budapesti Honvéd FC mérkőzés
21:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:45 Góóól!
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 MOL Magyar Kupa: VKS Tököl - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)