CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Super Bowl, Atlanta
04:30 Karate(ismétlés)Championship 2
05:00 Póker(ismétlés) (35-1. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Póker(ismétlés) (35-1. rész)World Poker Tour Season XVI
13:45 NFL(ismétlés)3 (9)Super Bowl, Atlanta
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 20. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1020
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)St. Pauli - Union Berlin
2. Bundesliga, 20. forduló
22:30 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 20. forduló, összefoglaló, új
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Dortmund
Bundesliga, 20. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Bayern München
Bundesliga, 20. forduló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Dortmund
Bundesliga, 20. forduló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Bayern München
Bundesliga, 20. forduló
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Heidenheim - Leverkusen
Német Kupa, nyolcaddöntő
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Dortmund - Werder Bremen
Német Kupa, nyolcaddöntő
23:00 Vízilabda(ismétlés)6 (3)Mladost Zagreb - Szolnoki Dózsa
Bajnokok Ligája, csoportkör, 8…
00:30 UFC(ismétlés)Raphael Assuncao - Marlon Moraes
UFC Fight Night, Fortaleza
03:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
11:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Heidenheim - Leverkusen
Német Kupa, nyolcaddöntő
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Werder Bremen
Német Kupa, nyolcaddöntő
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)RB Leipzig - Wolfsburg
Német Kupa, nyolcaddöntő
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha BSC - Bayern München
Német Kupa, nyolcaddöntő
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Vardar Szkopje
BL, férfiak, csoportkör
00:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
01:00 Kosárlabda(élő) (premier)6,5 (2)All_Star-draft
02:00 NBA(élő) (premier)Boston Celtics - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
05:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
11:00 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 234 elé
13:00 NBA(ismétlés)Boston Celtics - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
16:45 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Grundfos Tatabánya - Nexe Nasice
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
21:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Moreirense - FC Porto
portugál bajnokság, 21. forduló
23:30 Póker(35-2. rész)World Poker Tour Season XVI, új
00:30 UFC(ismétlés)Raphael Assuncao - Marlon Moraes
UFC Fight Night, Fortaleza
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mainz - Leverkusen
Bundesliga, 21. forduló
07:30 Póker(ismétlés) (35-2. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
11:30 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 234 elé
14:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
17:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
19:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
21:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)La Rioja - Balatonfüred
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
23:15 Kézilabda2 (6)Hannover-Burgdorf - Rabotnik
EHF-kupa, férfiak, csoportkör…
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Hoffenheim
Bundesliga, 21. forduló
03:00 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 234 elé
04:00 UFC(élő) (premier)Robert Whittaker - Kelvin Gastelum
UFC 234, Melbourne
06:00 UFC(élő) (premier)Robert Whittaker - Kelvin Gastelum
UFC 234, Melbourne
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
14:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Siófok KC - Metzingen
EHF-kupa, nők, csoportkör
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
19:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Granollers - THW Kiel
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Benfica - Nacional
portugál bajnokság, 21. forduló, mai