CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Argentína - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uruguay - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ecuador - Chile
Copa América, csoportmérkőzés
07:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
08:30 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Elefántcsontpart - Algéria
Afrikai Nemzetek Kupája, 3. negyeddöntő
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Madagaszkár - Tunézia
Afrikai Nemzetek Kupája, 4. negyeddöntő
17:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)1. nap, Grand Prix-verseny, Budapest
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)1. nap, World Series of Darts, German Masters, Köln
01:00 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bolívia - Venezuela
Copa América, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Peru - Brazília
Copa América, csoportmérkőzés
09:45 Darts(ismétlés)8,8 (4)1. nap, World Series of Darts, German Masters, Köln
13:15 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Red Bull Ring, 1. futam
14:15 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
17:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)2. nap, Grand Prix-verseny, Budapest
19:00 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, German Masters, Köln
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Katar - Argentína
Copa América, csoportmérkőzés
11:15 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Red Bull Ring, 2. futam
12:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Szellő Imre - Jorge Ezequiel Basualdo
Profi gála, Várpalota
14:30 Triatlon(élő) (premier)Női és férfi egyéni, ITU triatlon Vk, Tiszaújváros
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Uruguay
Copa América, csoportmérkőzés
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ecuador - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 1. negyeddöntő
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Vive Kielce
BL, férfiak, csoportmérkőzés
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PPD Zagreb - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportmérkőzés
17:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Barcelona - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
19:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Nantes
BL, férfiak, csoportmérkőzés
21:00 UFCGermaine de Randamie - Aspen Ladd
UFC Fight Night, Sacramento…
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 2. negyeddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 3. negyeddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 4. negyeddöntő
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. negyeddöntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. negyeddöntő
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Vardar Szkopje
BL, férfiak, csoportmérkőzés
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Motor Zaporizzsja - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportmérkőzés
16:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
19:45 Kézilabda2 (6)Magyarország - Bahrein
Férfi junior-vb, Spanyolország, csoportmérkőzés
22:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Meskov Breszt - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 1. elődöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 2. elődöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, a 3. helyért
09:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO - Krim Ljubljana
BL, nők, csoportmérkőzés
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montpellier - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
16:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
18:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, a 3. helyért
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
03:00 UFC(ismétlés)Francis Ngannou - Junior Dos Santos
UFC Fight Night, Minneapolis
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
11:00 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
12:00 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)GVM Europe Vác - Siófok KC Hungary
EHF-kupa, nők, 2. forduló, 1…
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand
BL, nők, csoportmérkőzés
17:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Flensburg
BL, férfiak, csoportmérkőzés
19:45 Kézilabda2 (6)Koszovó - Magyarország
Férfi junior-vb, Spanyolország, csoportmérkőzés
22:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok KC - GVM Europe Vác
EHF-kupa, nők, 2. forduló, visszavágó