CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
11:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja
BL, férfiak, csoportkör
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Nantes - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
19:30 UFCUFC Main Event: Jon Jones - Anthony Smith
új
21:00 Golf(élő) (premier)1. nap, Wyndham Championship, Greensboro
00:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
01:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
02:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Denver Broncos - Atlanta Falcons
Előszezon, Hall of Fame-mérkőzés
08:30 Kézilabda2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC
BL, nők, középdöntő
10:15 Kézilabda2 (6)Telekom Veszprém - Meskov Breszt
BL, férfiak, csoportkör
12:15 NFL(ismétlés)3 (9)Denver Broncos - Atlanta Falcons
Előszezon, Hall of Fame-mérkőzés
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Tauron Kielce - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
17:30 Póker(27. rész)World Poker Tour Season XVI, új
21:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Anthony Fowler - Brian Rose
Profi gála, Liverpool
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Arsenal
Európa-liga, döntő, Baki
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
07:30 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
16:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Zagreb
BL, férfiak, csoportkör
17:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vipers Kristiansand - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
19:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
23:00 UFC(ismétlés)Max Holloway - Frankie Edgar
UFC 240, Edmonton
02:00 UFC(élő) (premier)Colby Covington - Robbie Lawler
UFC Fight Night, Newark, eredeti…
05:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Jon Jones - Anthony Smith
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
13:15 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Oschersle-ben, 2. futam
15:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Krim Ljubljana
BL, nők, középdöntő
17:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - Storhamar
EHF-kupa, nők, negyeddöntő, visszavágó
19:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Wisla Plock - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, nyolcaddöntő, 1…
21:00 UFC(ismétlés)Colby Covington - Robbie Lawler
UFC Fight Night, Newark
23:00 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP500-as torna, Washington, 7. nap
01:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Jon Jones - Anthony Smith
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
10:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
13:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Sporting - Telekom Veszprém
BL, férfiak, nyolcaddöntő, 1…
15:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Sporting
BL, férfiak, nyolcaddöntő, visszavágó
17:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Wisla Plock
BL, férfiak, nyolcaddöntő, visszavágó
19:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nürnberg - Hamburg
Bundesliga 2, 2. forduló
22:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
01:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)9. nap, World Matchplay, Blackpool
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
11:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
13:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - Viborg
EHF-kupa, nők, elődöntő, első mérkőzés
15:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Rosztov-Don
BL, nők, negyeddöntő…
18:30 Erős emberekUltimate Strongman U105 csapat-vb, Lenti, új
20:30 UFC(ismétlés)Colby Covington - Robbie Lawler
UFC Fight Night, Newark
23:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Bundesliga, 28. forduló
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
09:00 Erős emberek(ismétlés)Ultimate Strongman U105 csapat-vb, Lenti
11:00 Küzdősportok(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Odense - Győri Audi ETO KC
BL, nők, negyeddöntő, első mérkőzés
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Rosztov-Don - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, negyeddöntő…
16:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Odense
BL, nők, negyeddöntő, visszavágó
18:15 TeniszATP500-as torna, Washington, összefoglaló, új
19:45 UFC(ismétlés)Max Holloway - Frankie Edgar
UFC 240, Edmonton
22:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
23:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mönchengladbach - Bayern München
Bundesliga, 24. forduló