CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:00 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)2. nap, BDO World Trophy
12:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
13:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hamburg - Hannover
2. Bundesliga, 5. forduló
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - Augsburg
Bundesliga, 3. forduló
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Düsseldorf
Bundesliga, 3. forduló
20:15 Labdarúgás6,4 (13)FC Porto - Guimaraes
portugál bajnokság, 3. forduló, mai
22:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Braga - Benfica
portugál bajnokság, 3. forduló
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Fenerbahce - Trabzonspor
török bajnokság, 3. forduló, mai
02:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
09:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat
11:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Kelvin Gastelum - Israel Adesanya
12:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Adesanya - Silva
13:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Mainz
Bundesliga, 3. forduló
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - Borussia Dortmund
Bundesliga, 3. forduló
17:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 4. forduló, összefoglaló, új
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 3. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1004
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfB Stuttgart - Bochum
2. Bundesliga, 5. forduló
02:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)elődöntők, döntők, BDO World Trophy
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 4. forduló, összefoglaló
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 3. forduló, összefoglaló
09:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1004
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Mainz
Bundesliga, 3. forduló
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - Borussia Dortmund
Bundesliga, 3. forduló
16:45 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 3. forduló, összefoglaló, új
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)RN Löwen - Bergischer HC
Bundesliga, 3. forduló
20:45 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Stipe Miocic
UFC 241, Anaheim
01:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, NZ Masters, Hamilton
08:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Horvátország
Eb-selejtező, Budapest
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Azerbajdzsán - Magyarország
Eb-selejtező, Baki
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Wales
Eb-selejtező, Budapest
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Füchse Berlin - Minden
Bundesliga, 3. forduló
21:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Vaszil Lomacsenko - Luke Campbell
Profi gála, London
00:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)elődöntők, döntők, BDO World Trophy
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - Borussia Dortmund
Bundesliga, 3. forduló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Horvátország
Eb-selejtező, Budapest
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Bergischer HC
Bundesliga, 3. forduló
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Füchse Berlin - Minden
Bundesliga, 3. forduló
16:15 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Örményország - Olaszország
Eb-selejtező, Jereván
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Románia - Spanyolország
Eb-selejtező, Bukarest
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Montenegró - Magyarország
Felkészülési mérkőzés, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Írország - Svájc
Eb-selejtező, Dublin
04:00 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 242 elé
10:45 NFL(ismétlés)3 (9)Chicago Bears - Green Bay Packers
Alapszakasz, 1. játéknap
16:15 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Észtország - Fehéroroszország
Eb-selejtező, Tallinn
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Németország - Hollandia
Eb-selejtező, Hamburg
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló