CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:45 Vízilabda(ismétlés)6 (3)Szolnoki Dózsa - Olympiakosz
Bajnokok Ligája, csoportkör
05:00 Póker(ismétlés) (1. rész)ESPN WSOP 2019
08:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
12:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Sävehof - Győri Audi ETO KC
BL, nők, csoportkör
15:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)DVSC Schaeffler - Jagodina
EHF-kupa, nők, 3. forduló, 1. mérkőzés
17:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Meskov Breszt - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
19:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand
BL, nők, csoportkör
21:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Colón - Independiente
Copa Sudamericana, döntő
23:30 NBASan Antonio Spurs - Boston Celtics
NBA, alapszakasz, mai
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hertha - RB Leipzig
Bundesliga, 11. forduló
04:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Bundesliga, 11. forduló
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Colón - Independiente
Copa Sudamericana, döntő
14:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Érd - Kubany Krasznodar
EHF-kupa, nők, 3. forduló, 1. mérkőzés
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)MOL-Pick Szeged - Elverum
BL, férfiak, csoportkör
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)THW Kiel - FC Porto
BL, férfiak, csoportkör
22:15 NBAMinnesota Timberwolves - Denver Nuggets
NBA, alapszakasz…
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Möncengladbach - Werder Bremen
Bundesliga, 11. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Wolfsburg - Leverkusen
Bundesliga, 11. forduló
08:30 Póker(ismétlés) (1. rész)ESPN WSOP 2019
10:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Meskov Breszt - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Elverum
BL, férfiak, csoportkör
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Bundesliga, 11. forduló
17:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 11. forduló, összefoglaló, új
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1012
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Karlsruhe - Aue
2. Bundesliga, 13. forduló
23:30 Labdarúgás6,4 (13)Freiburg - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 11. forduló, új
01:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Sävehof - Győri Audi ETO KC
BL, nők, csoportkör
03:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand
BL, nők, csoportkör
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Herkules Liga döntő, Jánossomorja
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Bundesliga, 11. forduló
11:30 UFC(ismétlés)Junior dos Santos - Alekszandr Volkov
UFC Fight Night, Moszkva
14:30 NFL(ismétlés)3 (9)San Francisco 49ers - Seattle Seahawks
Alapszakasz, 10. játéknap
18:00 Ökölvívás7,5 (2)Patent Gladiátor - KSI
Boxing One-csapattalálkozó, új
19:15 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 11. forduló, összefoglaló, új
20:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)3. nap, World Series of Darts, döntő
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Bundesliga, 11. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Hertha
Bundesliga, 11. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló, összefoglaló
05:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1012
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 11. forduló, összefoglaló
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló, összefoglaló
11:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Katie Taylor - Christina Linardatou
Profi gála, Manchester
14:15 NFL(ismétlés)3 (9)Dallas Cowboys - Minnesota Vikings
Alapszakasz, 10. játéknap
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Tatran Presov - Sporting
BL, férfiak, csoportkör
20:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)FC Porto - THW Kiel
BL, férfiak, csoportkör
21:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Vaszil Lomacsenko - Luke Campbell
Profi gála, London
02:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)3. nap, World Series of Darts, döntő
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Vaszil Lomacsenko - Luke Campbell
Profi gála, London
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló, összefoglaló
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 11. forduló, összefoglaló
14:45 UFC(ismétlés)Jorge Masvidal - Nate Diaz
UFC 244, New York
18:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Anglia - Montenegró
Eb-selejtező, London
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Bulgária - Paraguay
felkészülési mérkőzés, Szófia, mai
02:00 NBA(élő) (premier)New York Knicks - Dallas Mavericks
NBA, alapszakasz, eredeti…
05:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Donald Cerrone - Al Iaquinta
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Portugália - Litvánia
Eb-selejtező, Faro
12:15 NFL(ismétlés)3 (9)Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers
Alapszakasz, 11. játéknap
16:15 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Brazília - Argentína
Felkészülési mérkőzés, Rijád
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Románia - Svédország
Eb-selejtező, Bukarest
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló