CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A Sport TV NBA-magazinja, 2020/1
02:00 NBA(élő) (premier)Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
NBA, alapszakasz, eredeti…
05:00 UFC(ismétlés)Unleashed: Gustafsson - Smith
09:45 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 3. állomás, Cardiff
13:15 NBAPhiladelphia 76ers - Brooklyn Nets
NBA, alapszakasz, mai
15:45 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
17:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő, 4…
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayern München - Paderborn
Bundesliga, 23. forduló
23:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Frankfurt - Salzburg
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1…
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Frankfurt - Salzburg
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1…
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő, 4…
13:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Rosztov-Don - Metz
BL, nők, középdöntő, 4. forduló
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Grundfos Tatabánya - PAUC Handball
EHF-kupa, férfiak, csoportkör, 3…
19:00 Vízilabda(élő) (premier)6 (3)Szolnoki Dózsa - Jug Adriatic
Bajnokok Ligája, csoportkör
20:30 Alley-Oop(élő) (premier)6,5 (2)A Sport TV NBA-magazinja, 2020/2
21:30 NBA(élő) (premier)Los Angeles Clippers - Sacramento Kings
NBA, alapszakasz
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - Borussia Dortmund
Bundesliga, 23. forduló
03:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Deontay Wilder - Tyson Fury
Profi gála, Las Vegas
06:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Deontay Wilder - Tyson Fury
Profi gála, Las Vegas
11:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Cuenca - RN Löwen
EHF-kupa, férfiak, csoportkör, 3. forduló
14:00 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP250-es torna, Marseille
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - Montpellier
BL, férfiak, csoportkör
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő, 4. forduló
22:15 Labdarúgás6,4 (13)FC Porto - Portimonense
portugál bajnokság, 22. forduló, mai
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Augsburg
Bundesliga, 23. forduló
02:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Wolfsburg - Mainz
Bundesliga, 23. forduló
05:00 Darts(ismétlés) (4. rész)8,8 (4)Dartsmagazin
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - Borussia Dortmund
Bundesliga, 23. forduló
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Montpellier
BL, férfiak, csoportkör
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő, 4. forduló
17:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 22. forduló, összefoglaló, új
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 23. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1024
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Union Berlin
Bundesliga, 23. forduló
23:45 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Boston Celtics
NBA, alapszakasz
02:45 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A Sport TV NBA-magazinja, 2020/2
04:00 Póker(ismétlés) (15. rész)ESPN WSOP 2019
05:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/1
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Union Berlin
Bundesliga, 23. forduló
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 23. forduló, összefoglaló
11:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 3. állomás, Cardiff
15:00 UFCPaul Felder - Dan Hooker
UFC Fight Night, Auckland, új
18:00 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 23. forduló, összefoglaló, új
19:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Djurgarden - Brynäs
svéd bajnokság, alapszakasz
21:30 UFCUnleashed: Lewis - Dos Santos
új
22:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Deontay Wilder - Tyson Fury
Profi gála, Las Vegas
01:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 3. állomás, Cardiff
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 23. forduló, összefoglaló
09:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1024
11:15 UFC(ismétlés)Jon Jones - Dominick Reyes
UFC 247, Houston
14:15 UFC(ismétlés)Unleashed: 2019 emelkedő csillagai
15:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Andy Ruiz - Anthony Joshua
Profi gála, Dirijah
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - Celje
BL, férfiak, csoportkör
20:45 Póker(ismétlés) (15. rész)ESPN WSOP 2019
21:45 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/1
22:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő, 4…
00:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Montpellier
BL, férfiak, csoportkör
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő, 4. forduló
08:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Celje
BL, férfiak, csoportkör
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
15:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Traktor - Metallurg
KHL, alapszakasz
18:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A Sport TV NBA-magazinja, 2020/2
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Manchester United - FC Bruges
Európa-liga, a legjobb 16 közé…
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó