CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Románia - Magyarország
Eb-selejtező, Bukarest
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Veszprém - PSG
BL-klasszikusok
08:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
11:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Románia - Magyarország
Eb-selejtező, Bukarest
13:30 Küzdősportok(ismétlés)Superfight Series Hungary 4. - Budapest
14:30 UFC(ismétlés)Best of Conor McGregor
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Espanyol - Ferencváros
Európa-liga, csoportkör, 1. forduló
22:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
00:00 NBALos Angeles Lakers - Milwaukee Bucks
Best of NBA-alapszakasz…
02:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Best of Premier League 2020, Michael van Gerwen legjobb meccsei
08:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Mainz
Bundesliga, 3. forduló
11:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Feröer - Magyarország
Eb-selejtező, Tórshavn
13:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Best of Premier League 2020, Michael van Gerwen legjobb meccsei
17:00 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks
Best of NBA-alapszakasz
20:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 4. nap
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Inside Bundesliga: a Bundesliga dinoszaurusza
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Leverkusen
Bundesliga, 4. forduló
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Gervonta Davis - Yuriorkis Gamboa
Profi gála, Atlanta
08:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Bayern München
Bundesliga, 4. forduló
12:30 PókerWorld Poker Tour, XVII/A évad, 24/6, új
13:30 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 5. nap
19:00 UFCUnleashed: Namajunas - Andrade
új
20:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 5. nap
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Podravka Koprivnica - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportkör
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Savehof - Győri Audi ETO KC
BL, nők, csoportkör
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Paderborn - Bayern München
Bundesliga, 6. forduló
08:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Veszprém - Vardar Szkopje
BL-klasszikusok
13:30 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 9. nap
18:00 30 for 30Túlélni és győzni, Survive and Advance, ism
20:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 9. nap
23:30 UFC(ismétlés)Best of Habib Nurmagomedov