CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ankaragücü - Galatasaray
török bajnokság, 32. forduló
02:30 NFL(ismétlés)3 (9)Kansas City Chiefs - Oakland Raiders
Alapszakasz, 13. játéknap
08:00 Póker(13. rész)ESPN WSOP 2019
09:00 Póker(14. rész)ESPN WSOP 2019
11:00 UFC(ismétlés)Unleashed: Ferguson - Cerrone
12:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Terence Crawford - Egidijus Kavaliauskas
Profi gála, New York
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, idényvisszapillantó
16:15 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 32. forduló, összefoglaló, új
17:15 NBA(ismétlés)Boston Celtics - Chicago Bulls
Best of NBA; az 1986-os keleti 1…
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Malatyaspor - Besiktas
török bajnokság, 32. forduló
23:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)9. nap, World Matchplay, Blackpool
02:30 NFL(ismétlés)3 (9)Houston Texans - New England Patriots
Alapszakasz, 13. játéknap
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 32. forduló, összefoglaló
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 31. forduló, összefoglaló
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Bayern München
Német Kupa, döntő
15:45 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Houston Rockets
NBA Classics; az 1986-os nyugati döntő 5…
19:30 UFC(ismétlés)John Jones - Anthony Smith
UFC 235, Paradise
22:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Benfica - Guimaraes
portugál bajnokság, 32. forduló
00:30 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)3. nap, World Series of Darts, döntő
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, idényvisszapillantó
10:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)elődöntők, döntő, Players Championship Finals, Minehead
14:00 NBA(ismétlés)Boston Celtics - Los Angeles Lakers
NBA Classics; az 1987-es döntő 3…
16:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Wisla Plock
BL-klasszikus, férfiak, 2018…
18:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Sporting
BL-klasszikus, férfiak, 2018-2019
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Braga - Belenenses
portugál bajnokság, 32. forduló
22:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)FC Porto - Sporting
portugál bajnokság, 32. forduló
00:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)elődöntők, döntő, Players Championship Finals, Minehead
04:00 UFC(élő) (premier)Calvin Kattar - Dan Ige
Fight Night, Abu Dzabi
06:00 UFC(élő) (premier)Calvin Kattar - Dan Ige
Fight Night, Abu Dzabi
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Wisla Plock
BL-klasszikus, férfiak, 2018…
11:00 Póker(14. rész)ESPN WSOP 2019
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Sporting
BL-klasszikus, férfiak, 2018-2019
15:00 NBA(ismétlés)Boston Celtics - Los Angeles Lakers
NBA Classics; az 1987-es döntő 4…
17:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL-klasszikus, nők…
19:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL-klasszikus, nők…
21:15 UFC(ismétlés)Calvin Kattar - Dan Ige
Fight Night, Abu Dzabi
00:15 Darts(ismétlés)8,8 (4)döntő, PDC-világbajnokság, 16. nap
03:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Andy Ruiz - Anthony Joshua
Profi gála, Dirijah
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL-klasszikus, nők…
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL-klasszikus, nők…
13:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Nurmagomedov - Poirier
14:00 UFC(ismétlés)Calvin Kattar - Dan Ige
Fight Night, Abu Dzabi
17:00 NBA(ismétlés)Boston Celtics - Atlanta Hawks
NBA Classics; az 1988-as keleti elődöntő 7…
20:00 PókerWorld Poker Tour, XVII/A évad, 24/11, új
22:00 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 32. forduló, összefoglaló, új
23:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)UK Open, 3. nap
03:00 UFC(ismétlés)Kamaru Usman - Jorge Masvidal
UFC 251, Abu Dzabi
08:00 Labdarúgás6,4 (13)Európa-liga-klasszikusok, 1.
09:00 Labdarúgás6,4 (13)Európa-liga-klasszikusok, 2.
13:00 UFC(ismétlés)Unleashed: Ferguson - Cerrone
14:00 UFC(ismétlés)Max Holloway - Dustin Poirier 2
UFC 236, Atlanta
17:00 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks
NBA Classics; az 1988-as nyugati döntő 7…
19:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)1. nap, World Matchplay, Milton Keynes
01:00 Labdarúgás6,4 (13)Európa-liga-klasszikusok, 1.
02:00 UFC(élő) (premier)Deiveson Figueiredo - Joseph Benavidez
Fight Night, Abu Dzabi
05:00 UFC(ismétlés)Unleashed: Ferguson - Cerrone
11:00 UFC(ismétlés)Deiveson Figueiredo - Joseph Benavidez
Fight Night, Abu Dzabi
14:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Andy Ruiz - Anthony Joshua
Profi gála, Dirijah
17:00 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
NBA Classics; az 1988-as döntő 6…
19:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)2. nap, World Matchplay, Milton Keynes