CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 UFC(ismétlés)Kamaru Usman - Jorge Masvidal
UFC 251, Abu Dzabi
08:00 Labdarúgás6,4 (13)Spanyolország - Svédország
Spanyolország legjobb meccsei 2018…
11:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/13
12:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/14
13:00 MLB(ismétlés)Los Angeles Angels - San Francisco Giants
Alapszakasz
17:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Ararat-Armenia - Omonia Nicosia
Bajnokok Ligája, selejtező
19:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Celje
BL-klasszikus, férfiak, 2019-2020
21:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Vardar Szkopje
BL-klasszikus, férfiak…
23:00 UFC(ismétlés)Stipe Miocic - Daniel Cormier III
UFC 252
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Savehof
BL-klasszikus, nők, 2019-2020
02:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)David Benavidez - Roamer Alexis Angulo
Profi gála, Uncasville
05:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/8
08:00 Labdarúgás6,4 (13)Spanyolország - Románia
Spanyolország legjobb meccsei 2018…
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Szombathely
Felkészülési mérkőzés…
14:00 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
15:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Győri Audi ETO KC - Siófok
Felkészülési mérkőzés, Győr
17:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - Kielce
Felkészülési mérkőzés, Veszprém
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Európa-liga, döntő, előzetes
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Sevilla - Inter
Európa-liga, döntő
23:30 NBA(ismétlés)Indiana Pacers - Miami Heat
NBA, playoff
02:30 Lóverseny(ismétlés)Agárderby, Kincsem Park
05:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/15
08:30 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, döntő
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)A csikók fenoménjai: a csődtől Európáig
14:30 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/15
15:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Salzburg - Ajax
felkészülési mérkőzés
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Liverpool - Stuttgart
felkészülési mérkőzés
20:30 Alley-Oop6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/9., premier, élő, mai
21:30 NBA(élő) (premier)Indiana Pacers - Miami Heat
NBA, playoff
02:30 UFC(élő) (premier)Edgar - Munhoz
UFC Fight Night, Las Vegas
10:00 Strandröplabda(élő) (premier)Nők, 1. elődöntőM.-, World Tour 1, Baden
11:00 Strandröplabda(élő) (premier)Nők, 2. elődöntő Dfülöp M.-, World Tour 1, Baden
12:00 Strandröplabda(élő) (premier)Férfiak, 1. elődöntőM-, World Tour 1, Baden
13:00 Strandröplabda(élő) (premier)Férfiak, 2. elődöntőM.-, World Tour 1, Baden
14:00 Strandröplabda(élő) (premier)Nők, a 3. helyért, World Tour 1, Baden
16:00 Strandröplabda(élő) (premier)Férfiak, a 3. helyért, World Tour 1, Baden
17:00 Strandröplabda(élő) (premier)Férfiak, döntő, World Tour 1, Baden
19:00 NBA(élő) (premier)Philadelphia 76ers - Boston Celtics
NBA, playoff
22:00 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Las Vegas
01:00 Lóverseny(ismétlés)Magyar Derby, Kincsem Park
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Németország - Hollandia
Németország legjobb meccsei 2018-2020
11:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/9
12:00 NBA(ismétlés)Philadelphia 76ers - Boston Celtics
NBA, playoff
15:00 MLB(ismétlés)Cleveland Indians - Detroit Tigers
Alapszakasz
19:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Alekszandr Povetkin
Profi gála, Brentwood
23:30 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Las Vegas