CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - RB Leipzig
Bundesliga, 2. forduló
03:00 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 253 elé
04:00 UFC(élő) (premier)Israel Adesanya - Paulo Costa
UFC 253, Las Vegas
06:00 UFC(élő) (premier)Israel Adesanya - Paulo Costa
UFC 253, Las Vegas
11:00 UFC(ismétlés)Israel Adesanya - Paulo Costa
UFC 253, Las Vegas
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSZKA Moszkva - Valcea
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
19:15 Ökölvívás7,5 (2)Jermall Charlo - Szerhij Derevjancsenko
Profi gála, Uncasville…
00:30 UFC(ismétlés)Unleashed: Ferguson - Cerrone
01:30 NBA(élő) (premier)Miami Heat - Boston Celtics
NBA, playoff
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - RB Leipzig
Bundesliga, 2. forduló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hoffenheim - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSZKA Moszkva - Valcea
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1003
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Paderborn - Hamburg
2. Bundesliga, 2. forduló
22:30 NBA(ismétlés)Miami Heat - Boston Celtics
NBA, playoff
02:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Alekszandr Povetkin
Profi gála, Brentwood
08:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/19
09:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/20
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
14:15 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/14
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló
16:30 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 3. forduló, új
17:45 UFC(ismétlés)Israel Adesanya - Paulo Costa
UFC 253, Las Vegas
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Monza - Triestina
Olasz Kupa, 2. forduló
23:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSZKA Moszkva - Valcea
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
01:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 3. forduló, Balatonlelle
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)David Benavidez - Roamer Alexis Angulo
Profi gála, Uncasville
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
14:30 MLB(ismétlés)Oakland Athletics - Chicago White Sox
Wild Card-mérkőzés
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Motor Zaporizzsja - Telekom Veszprém
Bajnokok Ligája, férfiak…
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - FC Porto
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Német Szuperkupa
03:00 NBA(élő) (premier)Los Angeles Lakers - Miami Heat
NBA, playoff
08:15 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 3. forduló, Balatonlelle
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Motor Zaporizzsja - Telekom Veszprém
Bajnokok Ligája, férfiak…
14:15 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Miami Heat
NBA, döntő, 1. mérkőzés
20:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Nantes - Barcelona
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
22:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
23:30 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Miami Heat
NBA, döntő, 1. mérkőzés
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló
03:30 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/20
04:30 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 3. forduló, Balatonlelle
11:00 Labdarúgás6,4 (13)Ararat Armenia - Crvena zvezda
Európa-liga, playoff, új
13:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Európa-liga, csoportkör, sorsolás
14:30 Labdarúgás6,4 (13)AEK Athén - Wolfsburg
Európa-liga, playoff, új
17:00 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bochum - Osnabrück
2. Bundesliga, 3. forduló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Union Berlin - Mainz
Bundesliga, 2. forduló
23:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Jermall Charlo - Szerhij Derevjancsenko
Profi gála, Uncasville
03:00 NBA(élő) (premier)Los Angeles Lakers - Miami Heat
NBA, döntő, 2. mérkőzés
07:30 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/21
08:30 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Motor Zaporizzsja - Telekom Veszprém
Bajnokok Ligája, férfiak…
15:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Borussia Dortmund - Freiburg
Bundesliga, 3. forduló
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)RB Leipzig - Schalke
Bundesliga, 3. forduló
20:45 Alley-Oop6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/14., premier, élő, mai
21:45 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Miami Heat
NBA, döntő, 2. mérkőzés