CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Inoue Naoja - Jason Moloney
Profi gála, Las Vegas
15:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Freiburg - Bayer Leverkusen
Bundesliga, 6. forduló
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha - Wolfsburg
Bundesliga, 6. forduló
21:30 UFC(ismétlés)UFC Fight Night
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Balingen
Bundesliga, 6. forduló
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Füchse Berlin - Wetzlar
Bundesliga, 6. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Besiktas - Malatyaspor
török bajnokság, 7. forduló
08:00 Póker(ismétlés) (10-1. rész)Triton Poker
09:00 Póker(ismétlés) (10-2. rész)Triton Poker
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund
Bundesliga, 6. forduló
16:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Bayern München
Bundesliga, 6. forduló
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 6. forduló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1007
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hoffenheim - Union Berlin
Bundesliga, 6. forduló
04:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Girlpower és Kamionhúzó Liga, Jászberény
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)THW Kiel - Telekom Veszprém
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Bayern München
Bundesliga, 6. forduló
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 6. forduló
15:45 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 7. forduló, új
16:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Schweinfurt - Schalke
Német Kupa, 1. forduló
19:00 Darts8,8 (4)Hungarian Classics, új
21:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Inoue Naoja - Jason Moloney
Profi gála, Las Vegas
00:30 Póker(ismétlés) (10-1. rész)Triton Poker
01:30 Póker(ismétlés) (10-2. rész)Triton Poker
03:00 UFC(ismétlés)UFC Fight Night
14:30 Póker(ismétlés) (10-1. rész)Triton Poker
15:30 Póker(ismétlés) (10-2. rész)Triton Poker
19:00 Darts8,8 (4)Hungarian Darts Masters, új
21:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Gervonta Davis - Leo Santa Cruz
Profi gála, San Antonio
01:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Girlpower és Kamionhúzó Liga, Jászberény
02:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Eimantas Stanionis - Justin DeLoach
Profi gála, Los Angeles
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 6. forduló
09:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1007
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 7. forduló
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schweinfurt - Schalke
Német Kupa, 1. forduló
15:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Eimantas Stanionis - Justin DeLoach
Profi gála, Los Angeles
19:00 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)A Milan - Lille elé
Európa-liga, csoportkör, 3. forduló
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Milan - Lille
Európa-liga, csoportkör, 3. forduló
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 3. forduló
00:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Hungarian Classics
02:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Hungarian Darts Masters
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Milan - Lille
Európa-liga, csoportkör, 3. forduló
09:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 3. forduló
13:00 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)1. forduló, World Cup of Darts, Salzburg
18:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Borussia Dortmund - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők…
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - 1. FC Köln
Bundesliga, 7. forduló
22:45 Snooker(élő) (premier)7 (2)Elődöntők, Champion of Champions, Milton Keynes
01:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)1. forduló, World Cup of Darts, Salzburg
12:00 Póker(ismétlés) (10-3. rész)Triton Poker
13:30 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Bietigheim
Bajnokok Ligája, nők…
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Bundesliga, 7. forduló
20:45 Snooker(élő) (premier)7 (2)Elődöntők, Champion of Champions, Milton Keynes