CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)A Tyson - Jones elé
02:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Mike Tyson - Roy Jones Jr.
Profi gála, Los Angeles
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Svédország - Magyarország
Női felkészülési mérkőzés
13:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Heidenheim - Hamburg
2. Bundesliga, 9. forduló
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayer Leverkusen - Hertha BSC
Bundesliga, 9. forduló
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mainz - Hoffenheim
Bundesliga, 9. forduló
21:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Mike Tyson - Roy Jones Jr.
Profi gála, Carson
00:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Daniel Jacobs - Gabriel Rosado
Profi gála, Hollywood
03:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Balingen - Flensburg
Bundesliga, 11. forduló
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - . FC Köln
Bundesliga, 9. forduló
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)VfB Stuttgart - Bayern München
Bundesliga, 9. forduló
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Svédország - Magyarország
Női felkészülési mérkőzés
16:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 9. forduló, új
17:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1010
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Grundfos Tatabánya - Rhein-Neckar Löwen
EHL, férfiak, csoportkör
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfL Bochum - Düsseldorf
2. Bundesliga, 9. forduló
22:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Mike Tyson - Roy Jones Jr.
Profi gála, Carson
01:30 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Las Vegas
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Svédország - Magyarország
Női felkészülési mérkőzés
11:30 Ökölvívás(ismétlés) (3. rész)7,5 (2)Tyson-klasszikusok
Tyson - Larry Holmes, Tyson - Frank Bruno…
13:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Daniel Jacobs - Gabriel Rosado
Profi gála, Hollywood
16:30 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 10. forduló, új
17:15 Erős emberekHSMA Felföldi Játékok Challenge, Pusztakovácsi, új
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Toulouse - Wisla Plock
EHL, férfiak, csoportkör
20:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Sporting - Nimes
EHL, férfiak, csoportkör
22:30 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Las Vegas
01:30 UFC(ismétlés)Main Event: Yan - Aldo
03:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)döntő, Grand Slam of Darts, Coventry
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 9. forduló
09:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1010
11:00 Biliárd(ismétlés)Európa - Egyesült Államok, Mosconi-kupa, Coventry, 1. nap
15:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Grundfos Tatabánya - Rhein-Neckar Löwen
EHL, férfiak, csoportkör
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - THW Kiel
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
21:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)James Dickens - Ryan Walsh
Profi gála
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 10. forduló
00:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Daniel Jacobs - Gabriel Rosado
Profi gála, Hollywood
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)A Tanár úr 100 éve
07:30 Ökölvívás(ismétlés) (2. rész)7,5 (2)Tyson-klasszikusok
Tyson - James Quick” Tillis, Tyson - Trevor…
10:45 Biliárd(ismétlés)Európa - Egyesült Államok, Mosconi-kupa, Coventry, 2. nap
15:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - THW Kiel
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
17:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - MOL-Pick Szeged
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
20:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Norvégia - Lengyelország
Női Eb, csoportkör
22:30 Kézilabda2 (6)Svédország - Csehország
Női Eb, csoportkör, mai
00:15 BiliárdEurópa - Egyesült Államok, Mosconi-kupa, Coventry, 3. nap, mai
02:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Rapid Wien
Európa-liga, csoportkör, 5. forduló
04:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 5. forduló
08:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Rapid Wien
Európa-liga, csoportkör, 5. forduló
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - THW Kiel
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - MOL-Pick Szeged
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
16:00 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
17:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Magyarország - Horvátország
Női Eb, csoportkör
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Hollandia - Szerbia
Női Eb, csoportkör
22:15 Kézilabda2 (6)Franciaország - Montenegró
Női Eb, csoportkör, mai
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Besiktas - Kasimpasa
török bajnokság, 11. forduló
02:00 UFC(ismétlés)Main Event: Yan - Aldo
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Daniel Jacobs - Gabriel Rosado
Profi gála, Hollywood
08:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Magyarország - Horvátország
Női Eb, csoportkör
11:30 Póker(ismétlés) (10-7. rész)Triton Poker
12:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Szalavat - Dinamo
KHL, alapszakasz
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Lengyelország - Románia
Női Eb, csoportkör
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Németország - Norvégia
Női Eb, csoportkör
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Spanyolország - Svédország
Női Eb, csoportkör
22:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Bundesliga, 10. forduló