CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 NBA(élő) (premier)Boston Celtics - Toronto Raptors
NBA, alapszakasz
04:00 UFC(ismétlés)UFC Unleashed: vegasi aranymeccsek
05:00 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 259 elé
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Nantes
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PSG - MOL-Pick Szeged
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
13:45 NBA(ismétlés)Boston Celtics - Toronto Raptors
NBA, alapszakasz
18:15 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Schalke - Mainz
Bundesliga, 24. forduló
23:45 NBA(ismétlés)A 2016-os Rising Stars Challenge
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Besiktas - Gaziantepspor
török bajnokság, 29. forduló, mai
02:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/9
03:00 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 259 elé
04:00 UFC(élő) (premier)Jan Blachowicz - Israel Adesanya
UFC 259, Las Vegas
06:00 UFC(élő) (premier)Jan Blachowicz - Israel Adesanya
UFC 259, Las Vegas
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - CSZKA Moszkva
Bajnokok Ligája, nők, nyolcaddöntő, 1…
13:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Bietigheim - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, nyolcaddöntő, 1…
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Buducsnoszt - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok Ligája, nők, nyolcaddöntő, 1…
17:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Vipers Kristiansand - Odense
Bajnokok Ligája, nők, nyolcaddöntő, 1…
21:00 UFC(ismétlés)Jan Blachowicz - Israel Adesanya
UFC 259, Las Vegas
00:30 NBA(élő) (premier)All_Star-mérkőzés
05:00 Póker(ismétlés) (24-3. rész)World Poker Tour Season XVII B
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Bietigheim - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, nyolcaddöntő, 1…
10:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Buducsnoszt - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok Ligája, nők, nyolcaddöntő, 1…
14:15 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)UK Open, 3. nap
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 24. forduló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1111
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hamburg - Kiel
2. Bundesliga, 24. forduló
23:00 NBA(ismétlés)All_Star-mérkőzés
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Freiburg - RB Leipzig
Bundesliga, 24. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Bundesliga, 24. forduló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Freiburg - RB Leipzig
Bundesliga, 24. forduló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Bundesliga, 24. forduló
13:30 NBA(ismétlés)All_Star-mérkőzés
18:00 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 29. forduló, új
19:00 UFCUFC Unleashed: rossz vér, új
20:00 UFC(ismétlés)Jan Blachowicz - Israel Adesanya
UFC 259, Las Vegas
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Bietigheim - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, nyolcaddöntő, 1…
01:00 UFC(ismétlés)Jan Blachowicz - Israel Adesanya
UFC 259, Las Vegas
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Bietigheim - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, nyolcaddöntő, 1…
08:00 Póker(ismétlés) (24-2. rész)World Poker Tour Season XVII B
09:00 Póker(ismétlés) (24-3. rész)World Poker Tour Season XVII B
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 24. forduló
12:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1111
13:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA kamionhúzó ob, döntő, Kecskemét
14:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)UK Open, 3. nap
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)A Man. United - Milan elé
18:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Manchester United - Milan
Európa-liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
21:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés