CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chemnitz - Bayern München
Német Kupa, 1. forduló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Karlsruhe - Bayer Leverkusen
Német Kupa, 1. forduló
05:00 Erős emberek(ismétlés)IMWF Mas-Wrestling abszolút Eb, Progar
06:00 Labdarúgás(ismétlés) (6. rész)6,4 (13)LaLiga docs
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dorfmerkingen - RB Leipzig
Német Kupa, 1. forduló
15:00 Póker(ismétlés) (27-15. rész)World Poker Tour Season XIV
16:00 Póker(ismétlés) (27-16. rész)World Poker Tour Season XIV
17:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)World Matchplay, 9. nap
19:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Kell Brook - Errol Spence
Profi gála, Sheffield
21:00 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Jon Jones, UFC 214, Anaheim
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hansa Rostock - Hertha BSC
Német Kupa, 1. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dorfmerkingen - RB Leipzig
Német Kupa, 1. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chemnitz - Bayern München
Német Kupa, 1. forduló
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Real Madrid - Manchester United
Európai Szuperkupa-mérkőzés…
17:30 UFC(ismétlés)Amanda Nunes - Valentina Sevcsenko, UFC 213, Las Vegas
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
22:45 Labdarúgás(ismétlés) (6. rész)6,4 (13)LaLiga docs
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
02:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
15:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Vladimir Klicsko
Profi gála, London
18:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
02:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
04:00 Póker(ismétlés) (27-15. rész)World Poker Tour Season XIV
05:00 Póker(ismétlés) (27-16. rész)World Poker Tour Season XIV
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Német Kupa, 1. forduló
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Német Kupa, 1. forduló
19:00 Póker(ismétlés) (27-15. rész)World Poker Tour Season XIV
20:00 Póker(ismétlés) (27-16. rész)World Poker Tour Season XIV
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
23:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
02:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Kell Brook - Errol Spence
Profi gála, Sheffield
05:00 Póker(ismétlés) (27-17. rész)World Poker Tour Season XIV
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Kell Brook - Errol Spence
Profi gála, Sheffield
22:00 Póker(ismétlés) (27-16. rész)World Poker Tour Season XIV
23:00 Póker(ismétlés) (27-17. rész)World Poker Tour Season XIV