CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Denver Broncos - Kansas City Chiefs
Alapszakasz, 4. játéknap
06:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 2. nap
08:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 2. nap
10:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 2. nap
12:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 2. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)5. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 2. nap
18:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Szpartak Moszkva - SZKA
KHL, alapszakasz, 1024
21:00 NFL(ismétlés)3 (9)Denver Broncos - Kansas City Chiefs
Alapszakasz, 4. játéknap
03:00 UFC(ismétlés)Tyron Woodley - Darren Till
UFC 228, Dallas, 1028
06:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 3. nap
08:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 3. nap
10:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 3. nap
13:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 1. nap
17:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Nyílt Bajnokság, Nagyvázsony
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 6. forduló, összefoglaló
19:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1006
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Alekszandr Povetkin
Profi gála, London, 1013
23:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Riihimäen Cocks – Dinamo Bucuresti
BL, férfiak, csoportmérkőzés
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Motor Zaporizzsja
BL, férfiak, csoportmérkőzés
02:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Vardar Szkopje
BL, férfiak, csoportmérkőzés…
08:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 3. nap
10:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 3. nap
12:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 4. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Peking, 4. nap
17:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Amir Khan - Samuel Vargas
Profi gála, Birmingham, 1012
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Magdeburg - Hannover
Bundesliga, 8. forduló
20:45 UFCUFC 229: The Countdown, új
21:45 UFC(ismétlés)Tyron Woodley - Darren Till
UFC 228, Dallas, 1028
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)New England Patriots - Indianapolis Colts
Alapszakasz, 5…
06:30 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP500-as torna, Peking, 5. nap
08:30 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP500-as torna, Peking, 5. nap
10:30 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP500-as torna, Peking, 5. nap
13:30 NBA(élő) (premier)Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks
NBA, előidény
16:00 NFL(ismétlés)3 (9)New England Patriots - Indianapolis Colts
Alapszakasz, 5…
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - Wolfsburg
Bundesliga, 7. forduló
22:30 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - MOL Vidi FC
Európa-liga, csoportkör, 2. forduló
02:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 2. forduló
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
07:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP500-as torna, Tokió, 6. nap
09:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP500-as torna, Tokió, 6. nap
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mainz - Hertha
Bundesliga, 7. forduló
17:30 TeniszATP500-as torna, Peking, 6. nap, 2. elődöntő, új
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayern München - Mönchengladbach
Bundesliga, 7. forduló
20:30 UFCUFC Main Event: Johnson - Borg
új
21:30 UFCThe Ultimate Fighter 2018/2. széria/6, új
22:30 Kézilabda2 (6)Barcelona - Montpellier
BL, férfiak, csoportmérkőzés, mai
00:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Meskov Breszt - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Celje
BL, férfiak, csoportmérkőzés
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO - Krim Ljubljana
BL, nők, csoportmérkőzés
08:30 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP500-as torna, Tokió, 7. nap
10:45 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Conor McGregor
UFC 229, Las Vegas
13:30 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP500-as torna, Peking, 7. nap
15:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Metz - Larvik
BL, nők, csoportmérkőzés
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Skjern - PPD Zagreb
BL, férfiak, csoportmérkőzés
19:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Alapszakasz, 5. játéknap
22:30 NFL(élő) (premier)3 (9)Alapszakasz, 5. játéknap