CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 8. nyolcaddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 7. nyolcaddöntő
04:00 Póker(ismétlés) (22. rész)World Poker Tour Season XVI
05:00 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 8. nyolcaddöntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Bolívia
Copa América, csoportmérkőzés
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Venezuela - Peru
Copa América, csoportmérkőzés
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Argentína - Kolumbia
Copa América, csoportmérkőzés
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Paraguay - Katar
Copa América, csoportmérkőzés
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uruguay - Ecuador
Copa América, csoportmérkőzés
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Japán - Chile
Copa América, csoportmérkőzés
01:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
08:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bolívia - Peru
Copa América, csoportmérkőzés
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Venezuela
Copa América, csoportmérkőzés
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Katar
Copa América, csoportmérkőzés
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Argentína - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uruguay - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ecuador - Chile
Copa América, csoportmérkőzés
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. negyeddöntő
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. negyeddöntő
05:00 Lovassport(ismétlés) (2. rész)Western lovas magazin
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. negyeddöntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. negyeddöntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Peru - Brazília
Copa América, csoportmérkőzés
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Paraguay
Copa América, csoportmérkőzés
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Katar - Argentína
Copa América, csoportmérkőzés
19:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Strongman Crossover Challenge ob
21:00 Póker(24. rész)World Poker Tour Season XVI, új
22:00 Golf(élő) (premier)1. nap, John Deere Classics, Silvis
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 3. negyeddöntő
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 4. negyeddöntő
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 3. negyeddöntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 4. negyeddöntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Uruguay
Copa América, csoportmérkőzés
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ecuador - Japán
Copa América, csoportmérkőzés
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 1. negyeddöntő
22:00 Golf(élő) (premier)2. nap, John Deere Classics, Silvis
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 2. negyeddöntő
04:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 3. forduló - Vodice
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Strongman Crossover Challenge ob
10:00 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 3. negyeddöntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 4. negyeddöntő
15:30 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 1. elődöntő
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 2. elődöntő
21:00 Golf(élő) (premier)3. nap, John Deere Classics, Silvis
00:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)szellő - Benavides
Profi gála, Várpalota
02:00 UFC(élő) (premier)Germaine de Randamie - Aspen Ladd
UFC Fight Night, Sacramento…
05:00 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 3. negyeddöntő
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 4. negyeddöntő
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, a 3. helyért
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
17:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)3. nap, Grand Prix-verseny, Budapest
19:30 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
21:00 Golf(élő) (premier)4. nap, John Deere Classics, Silvis
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
09:00 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
10:00 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
12:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Strongman Crossover Challenge ob
14:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, German Masters, Köln
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
23:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)TCR Europe, Red Bull Ring, 2. futam