CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Borussia Dortmund
Bundesliga, 2. forduló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
10:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Adesanya - Silva
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 3. forduló, összefoglaló
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 2. forduló, összefoglaló
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, összefoglaló
20:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1003
21:00 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Stipe Miocic
UFC 241, Anaheim
02:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat
03:00 UFC(ismétlés)Max Holloway - Frankie Edgar
UFC 240, Edmonton
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
09:30 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 3. forduló, összefoglaló
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 2. forduló, összefoglaló
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, összefoglaló
17:00 UFC(ismétlés)Francis Ngannou - Junior Dos Santos
UFC Fight Night, Minneapolis
20:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
21:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
22:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat
01:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, NZ Masters, Hamilton
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Borussia Dortmund
Bundesliga, 2. forduló
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, összefoglaló
15:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1003
16:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat
17:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)HC Pilsen - Hämeenlinna
Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés
21:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
00:00 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Kuangtung
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Mainz
Bundesliga, 3. forduló
06:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Mainz
Bundesliga, 3. forduló
12:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Kelvin Gastelum - Israel Adesanya
13:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)negyeddöntők, BDO World Trophy
17:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Adesanya - Silva
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Genclerbirligi - Basaksehir
török bajnokság, 3. forduló
20:15 Darts(élő) (premier)8,8 (4)elődöntők, döntők, BDO World Trophy
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Düsseldorf
Bundesliga, 3. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - Augsburg
Bundesliga, 3. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - Borussia Dortmund
Bundesliga, 3. forduló
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Mainz
Bundesliga, 3. forduló
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - Borussia Dortmund
Bundesliga, 3. forduló
16:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Metalurg - SZKA
KHL, alapszakasz
18:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Vaszil Lomacsenko - Luke Campbell
Profi gála, London
21:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)elődöntők, döntők, BDO World Trophy