CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hoffenheim - Borussia Dortmund
Bundesliga, 17. forduló
04:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Andy Ruiz - Anthony Joshua
Profi gála, Dirijah
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 16. forduló, összefoglaló
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hoffenheim - Borussia Dortmund
Bundesliga, 17. forduló
12:30 Póker(7. rész)ESPN WSOP 2019, új
13:30 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 9. nap
17:30 Teniszdöntő, Mubadala World Tennis Championship, Abu Dzabi, 3. nap…
19:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Tampa Bay Buccaneers - Houston Texans
Alapszakasz, 16. játéknap
22:30 NFL(élő) (premier)3 (9)New England Patriots - Buffalo Bills
Alapszakasz, 16. játéknap
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Lazio
Olasz Szuperkupa-mérkőzés, Rijád
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Minnesota Vikings - Green Bay Packers
Alapszakasz, 16. játéknap
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, csoportkör
11:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 11. nap
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Espanyol - Ferencváros
Európa-liga, csoportkör, 1. forduló
17:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)CSZKA Moszkva - Ferencváros
Európa-liga, csoportkör, 3. forduló
20:30 NFL(ismétlés)3 (9)Minnesota Vikings - Green Bay Packers
Alapszakasz, 16. játéknap
00:15 Erős emberek(ismétlés)HSMA Eurotrade Kamionhúzó Liga, döntő
01:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO - Rosztov-Don
BL, nők, Final Four, döntő
06:30 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)Dartsmagazin
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 17. forduló, összefoglaló
10:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1018
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Lazio
Olasz Szuperkupa-mérkőzés, Rijád
14:15 Póker(ismétlés) (7. rész)ESPN WSOP 2019
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ferencváros - CSZKA Moszkva
Európa-liga, csoportkör, 4. forduló
17:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ferencváros - Espanyol
Európa-liga, csoportkör, 5. forduló
20:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ludogorec - Ferencváros
Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
23:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Vive Kielce
BL, férfiak, Final Four, 1…
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - Telekom Veszprém
BL, férfiak Final Four…
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Eurotrade Kamionhúzó Liga, döntő
09:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Eurotrade Kamionhúzó Liga, döntő
10:00 NFL(ismétlés)3 (9)Chicago Bears - Kansas City Chiefs
Alapszakasz, 16. játéknap
14:15 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 16. forduló, összefoglaló, új
15:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Ambri - Szalavat
Spengler-kupa, csoportmérkőzés
17:30 NBA(ismétlés)Golden State Warriors - Houston Rockets
NBA, alapszakasz
20:15 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Trinec - Team Canada
Spengler-kupa, csoportmérkőzés
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Minden
Bundesliga, 19. forduló
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Bergischer - RN Löwen
Bundesliga, 19. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Wolfsburg
Bundesliga, 17. forduló
08:00 Póker(ismétlés) (6. rész)ESPN WSOP 2019
09:00 Póker(ismétlés) (7. rész)ESPN WSOP 2019
10:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Amur - Avtomobiliszt
KHL, alapszakasz
15:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)TPS Turku - Ambri vagy Szalavat
Spengler-kupa, csoportmérkőzés
17:30 Póker(8. rész)ESPN WSOP 2019, új
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Besiktas - Genclerbirligi
török bajnokság, 17. forduló
20:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Davos - Trinec vagy Team Canada
Spengler-kupa, csoportmérkőzés
22:45 NBA(ismétlés)Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
NBA, alapszakasz