CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 UFC(élő) (premier)Paul Felder - Dan Hooker
UFC Fight Night, Auckland, eredeti…
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Grundfos Tatabánya - PAUC Handball
EHF-kupa, férfiak, csoportkör, 3…
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Grundfos Tatabánya - PAUC Handball
EHF-kupa, férfiak, csoportkör, 3…
11:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A Sport TV NBA-magazinja, 2020/2
12:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Deontay Wilder - Tyson Fury
Profi gála, Las Vegas
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Leverkusen - Augsburg
Bundesliga, 23. forduló
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Wolfsburg - Mainz
Bundesliga, 23. forduló
20:00 Labdarúgás6,4 (13)Fenerbahce - Galatasaray
török bajnokság, 23. forduló, mai
21:30 NBA(élő) (premier)Los Angeles Lakers - Boston Celtics
NBA, alapszakasz
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Montpellier
BL, férfiak, csoportkör
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő, 4. forduló
05:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/1
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Montpellier
BL, férfiak, csoportkör
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Paderborn
Bundesliga, 23. forduló
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - Borussia Dortmund
Bundesliga, 23. forduló
17:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/1
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Rizespor - Basaksehirspor
török bajnokság, 24. forduló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Gil Vicente - Benfica
portugál bajnokság, 22. forduló
22:30 Tenisz3. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago, mai
00:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
02:30 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/1
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő, 4…
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő, 4. forduló
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 23. forduló, összefoglaló
15:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1024
17:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
19:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
21:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
23:30 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A Sport TV NBA-magazinja, 2020/2
00:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
03:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/1
04:00 UFC(ismétlés)Unleashed: Lewis - Dos Santos
05:00 UFC(ismétlés)Unleashed: Gustafsson - Smith
10:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő, 4. forduló
14:30 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A Sport TV NBA-magazinja, 2020/2
17:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
19:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
21:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
23:30 UFC(ismétlés)Unleashed: 2019 emelkedő csillagai
00:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
02:30 UFC(ismétlés)Unleashed: Gustafsson - Smith
03:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Celje
BL, férfiak, csoportkör
09:15 UFC(ismétlés)Conor McGregor - Donald Cowboy Cerrone
UFC 246, Las Vegas
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
17:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
19:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/1
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)Premier League, 4. állomás, Dublin
23:30 TeniszATP250-es torna, Santiago, 3. mérkőzés, mai
00:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP250-es torna, Santiago
02:30 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A Sport TV NBA-magazinja, 2020/2
04:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/1
05:00 UFC(ismétlés)Unleashed: Lewis - Dos Santos
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Manchester United - FC Bruges
Európa-liga, a legjobb 16 közé…
10:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó
12:45 UFC(ismétlés)Unleashed: Lewis - Dos Santos
15:00 NBAGolden State Warriors - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz…
17:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP250-es torna, Santiago
19:00 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP250-es torna, Santiago
21:00 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP250-es torna, Santiago
23:30 PókerWorld Poker Tour, XVII/A évad, 24/2, új
00:30 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP250-es torna, Santiago
02:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Düsseldorf - Hertha BSC
Bundesliga, 24. forduló
06:30 Darts(ismétlés) (4. rész)8,8 (4)Dartsmagazin
10:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/2
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Düsseldorf - Hertha BSC
Bundesliga, 24. forduló
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hoffenheim - Bayern München
Bundesliga, 24. forduló
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)1. FC Köln - Schalke
Bundesliga, 13. forduló
21:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP250-es torna, Santiago
23:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP250-es torna, Santiago