CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Espanyol - Ferencváros
Európa-liga, csoportkör, 1. forduló
02:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
04:00 UFC(ismétlés)Unleashed: Pettis - Thompson
05:00 UFC(ismétlés)Unleashed: 2019 emelkedő csillagai
08:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Espanyol - Ferencváros
Európa-liga, csoportkör, 1. forduló
11:15 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Leverkusen
Bundesliga, 4. forduló
16:45 Labdarúgás6,4 (13)Inside Bundesliga: a Bundesliga dinoszaurusza, új
19:00 NFL(ismétlés)3 (9)Chicago Bears - Green Bay Packers
Alapszakasz, 1. játéknap
22:30 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks
Best of NBA-alapszakasz
00:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 4. nap
05:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A Sport TV NBA-magazinja, 2020/5
06:30 UFC(ismétlés)Unleashed: 2019 emelkedő csillagai
10:00 Póker(3. rész)ESPN WSOP 2019
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Inside Bundesliga: a Bundesliga dinoszaurusza
14:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/6
16:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Celje
BL, férfiak, csoportkör
19:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Meskov Breszt - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
21:00 UFC(ismétlés)Unleashed: Namajunas - Andrade
22:00 NBALos Angeles Lakers - Portland TrailBlazers
Best of NBA-alapszakasz…
00:15 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 7. nap
09:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 7. nap
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Inside Bundesliga: a Bundesliga dinoszaurusza
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Paderborn - Bayern München
Bundesliga, 6. forduló
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Görögország
Eb-selejtező, Budapest
19:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Podravka Koprivnica - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportkör
21:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Savehof - Győri Audi ETO KC
BL, nők, csoportkör
23:00 30 for 30Mindenütt jó + de legjobb otthon, ism
00:15 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 8. nap
04:15 30 for 30Mindenütt jó + de legjobb otthon, ism
09:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 8. nap
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Werder Bremen
Bundesliga, 6. forduló
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Finnország - Magyarország
Eb-selejtező, Helsinki
19:00 Póker(3. rész)ESPN WSOP 2019
20:00 UFCBest of Habib Nurmagomedov, új
00:00 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 9. nap
03:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Boxing Weekly
04:00 30 for 30Túlélni és győzni, Survive and Advance, ism
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Inside Bundesliga: a Bundesliga dinoszaurusza
09:00 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 9. nap
13:30 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/6
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hoffenheim
Bundesliga, 7. forduló
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Románia
Eb-selejtező, Budapest
19:00 UFCUnleashed: Maia - Askren
új
20:00 Darts8,8 (4)Best of Premier League 2020, Gary Anderson legjobb meccsei, új
23:30 Póker(4. rész)ESPN WSOP 2019