CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - CSM Bucuresti
BL, nők, csoportkör
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Brest
BL, nők, csoportkör
06:30 Darts(ismétlés) (5. rész)8,8 (4)Dartsmagazin
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hollandia - Anglia
Nemzetek Ligája, 2. elődöntő, Guimaraes
12:00 Póker(14. rész)ESPN WSOP 2019
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - CSM Bucuresti
BL, nők, csoportkör
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Brest
BL, nők, csoportkör
17:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Nurmagomedov - Poirier
18:00 E-sport(2. rész)The Race: az F1-es E-sport-csata, új
19:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Andy Ruiz - Anthony Joshua
Profi gála, Dirijah
23:30 Póker(15. rész)ESPN WSOP 2019
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Werder Bremen
Bundesliga, 15. forduló
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Svájc - Anglia
Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Guimaraes
06:30 UFC(ismétlés)Unleashed: Ferguson - Cerrone
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Werder Bremen
Bundesliga, 15. forduló
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Svájc - Anglia
Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Guimaraes
14:00 Erős emberek(ismétlés)Bothúzó magyar bajnokság, Látrány
16:00 UFC(ismétlés)A legjobb címmecsek 2019-2020
19:00 PókerWorld Poker Tour, XVII/A évad, 24/9, új
20:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)PDC-világbajnokság, döntő
23:00 Póker(16. rész)ESPN WSOP 2019
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
04:00 Póker(15. rész)ESPN WSOP 2019
05:00 Póker(16. rész)ESPN WSOP 2019
06:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Nurmagomedov - Poirier
09:00 E-sport(ismétlés) (3. rész)The Race: az F1-es E-sport-csata
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
17:00 NBA(ismétlés)Philadelphia 76ers - Houston Rockets
Allen Iverson 58 pontos…
19:00 NFL(ismétlés)3 (9)New York Jets - Cleveland Browns
Alapszakasz, 2. játéknap
22:30 NFL(ismétlés)3 (9)Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans
Alapszakasz, 3. játéknap