CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hoffenheim - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló
03:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1003
04:30 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/20
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Brest - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
15:45 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/20
16:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Jermall Charlo - Szerhij Derevjancsenko
Profi gála, Uncasville
19:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Német Szuperkupa
23:00 MLB(élő) (premier)San Diego Padres - St. Louis Cardinals
Wild Card-mérkőzés
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Motor Zaporizzsja - Telekom Veszprém
Bajnokok Ligája, férfiak…
06:30 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/20
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Német Szuperkupa
14:15 Labdarúgás6,4 (13)Spal - Bari
Olasz Kupa, 2. forduló, új
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Német Szuperkupa
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)CFR Cluj - KuPS
Európa-liga, playoff
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Rio Ave - Milan
Európa-liga, playoff
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Nantes - Barcelona
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
01:00 MLB(élő) (premier)San Diego Padres - St. Louis Cardinals
playoff
04:30 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/20
06:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Motor Zaporizzsja - Telekom Veszprém
Bajnokok Ligája, férfiak…
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Nantes - Barcelona
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
14:00 MLB(ismétlés)San Diego Padres - St. Louis Cardinals
playoff
19:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Gaziantepspor - Trabzonspor
török bajnokság, 4. forduló
21:00 PókerWorld Poker Tour, XVII/A évad, 24/21, új
22:30 MLB(élő) (premier)playoff
02:00 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - Mainz
Bundesliga, 2. forduló
06:00 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
12:00 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Miami Heat
NBA, döntő, 2. mérkőzés
15:00 Atlétika(élő) (premier)Kip Keino Classics
17:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/21
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Fenerbahce - Karagümrük
török bajnokság, 4. forduló
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)David Benavidez - Roamer Alexis Angulo
Profi gála, Uncasville
22:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Schalke
Bundesliga, 3. forduló
00:30 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Miami Heat
NBA, döntő, 2. mérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Freiburg
Bundesliga, 3. forduló
09:30 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/14
10:30 UFC(ismétlés)Holly Holm - Irene Aldana
UFC Fight Night, Las Vegas
13:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)THW Kiel - Erlangen
Bundesliga, 1. forduló
16:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Wetzlar - Flensburg
Bundesliga, 1. forduló
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kasimpasa - Galatasaray
török bajnokság, 4. forduló
21:30 UFC(ismétlés)Holly Holm - Irene Aldana
UFC Fight Night, Las Vegas
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Wolfsburg - Augsburg
Bundesliga, 3. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hertha BSC
Bundesliga, 3. forduló
08:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Jermall Charlo - Szerhij Derevjancsenko
Profi gála, Uncasville
12:45 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/14
14:15 NBA(ismétlés)Miami Heat - Los Angeles Lakers
NBA, döntő, 3. mérkőzés
17:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/21
18:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Nyeftehimik - Metalurg Magnyitogorszk
KHL, alapszakasz
22:00 MLB(élő) (premier)Houston Astros - Oakland Athletics
playoff
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Freiburg
Bundesliga, 3. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hertha BSC
Bundesliga, 3. forduló
06:30 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/14
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Freiburg
Bundesliga, 3. forduló
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hertha BSC
Bundesliga, 3. forduló
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 3. forduló
18:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1004
19:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Jermall Charlo - Szerhij Derevjancsenko
Profi gála, Uncasville
22:30 MLB(élő) (premier)Oakland Athletics - Houston Astros
playoff