CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 MLB(élő) (premier)playoff
06:00 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
12:00 Truck Race(élő) (premier)1. futam, Hungaroring
14:15 Truck Race(élő) (premier)2. futam, Hungaroring
17:00 Teniszelődöntők, Bett1Hulks Indoor, Köln, 6. nap, mai
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Arminia Bielefeld - Bayern München
Bundesliga, 4. forduló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mönchengladbach - Wolfsburg
Bundesliga, 4. forduló
22:30 Labdarúgás6,4 (13)Hoffenheim - Borussia Dortmund
Bundesliga, 4. forduló, mai
01:00 UFC(élő) (premier)Brian Ortega - Csan Szung Jung
UFC Fight Night, Abu Dzabi…
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Ramnicu Valcea
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
08:30 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
13:00 Truck Race(élő) (premier)3. futam, Hungaroring
14:45 Truck Race(élő) (premier)4. futam, Hungaroring
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Schalke - Union Berlin
Bundesliga, 4. forduló
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Vaszilij Lomacsenko - Teófimo López
Profi gála, Las Vegas
23:00 Labdarúgás6,4 (13)1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 4. forduló, mai
01:00 MLB(élő) (premier)playoff
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arminia Bielefeld - Bayern München
Bundesliga, 4. forduló
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hoffenheim - Borussia Dortmund
Bundesliga, 4. forduló
14:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 1. nap
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 1. nap
18:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 1. nap
20:00 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 1. nap
22:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Vaszilij Lomacsenko - Teófimo López
Profi gála, Las Vegas
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Ramnicu Valcea
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok Ligája, nők…
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Ramnicu Valcea
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 4. forduló
13:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1005
14:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 2. nap
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 2. nap
18:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 2. nap
20:00 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 2. nap
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Dinamo Bucuresti - Sporting
EHL, férfiak, csoportkör
01:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/23
02:00 MLB(élő) (premier)Los Angeles Dodgers - Tampa Bay Rays
playoff, World Series, 1…
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 4. forduló
10:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1005
11:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, döntő
14:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 3. nap
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 3. nap
18:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 3. nap
20:00 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 3. nap
22:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/23
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Aalborg - THW Kiel
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
02:00 MLB(élő) (premier)Los Angeles Dodgers - Tampa Bay Rays
playoff, World Series, 2…
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Aalborg - THW Kiel
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
14:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 4. nap
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 4. nap
18:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 4. nap
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Az Európa-liga-csoportmérkőzés elé
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Celtic - Milan
Európa-liga, csoportkör, 1. forduló
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 1. forduló
01:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Meskov Breszt - MOL-Pick Szeged
Bajnokok Ligája, férfiak…
03:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Kielce - PSG
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Celtic - Milan
Európa-liga, csoportkör, 1. forduló
10:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 1. forduló
13:00 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 254 elé
14:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 5. nap
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 5. nap
18:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 5. nap
20:00 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, Bett1Hulks Championships, Köln, 5. nap
22:00 PókerWorld Poker Tour, XVII/A évad, 24/24, új
23:00 Póker(10-1. rész)Triton Poker, új