Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
október 22. kedd
.
?
október 23. szerda
.
?
október 24. csütörtök
.
?
október 25. péntek
.
?
október 26. szombat
.
?
október 27. vasárnap
.
?
október 28. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
21
K
okt.
22
SZE
okt.
23
CS
okt.
24
P
okt.
25
SZO
okt.
26
V
okt.
27
H
okt.
28
K
okt.
29
SZE
okt.
30
CS
okt.
31
P
nov.
1
SZO
nov.
2
V
nov.
3
Beállítások
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Mozi+, RTL II
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m4
Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
2019. október 22. kedd
00:10 Kosárlabda közvetítés: Kosárlabda Női NB I: Uni Győr MÉLY-ÚT - Sopron Basket mérkőzés 8Élő közvetítés
02:00 Kosárlabda magazin
02:55 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: Schiller Vasas HC – SC Csíkszereda mérkőzésFelvételről
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szabó Olga világbajnok vívóval
05:30 Nemzeti vágta (2017)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazinÉlő műsor
09:30 Jövünk! magazin (2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés 8Élő közvetítés
12:10 Sportpercek (2018)
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:35 Vízilabda LEN Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Marseille mérkőzés
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Hungaroring magazin
17:45 Vízilabda Európa-bajnokság sorsolás
18:45 Kézilabda magazinÉlő műsor
19:45 Fradi Tv (2019)
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Galatasaray - Real Madrid csoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - DVTK mérkőzés 8Élő közvetítés
2019. október 23. szerda
01:35 Nemzeti vágta (2017)
02:30 Fradi Tv (2019)
03:00 3x83x8 Három sportoló egy napja
03:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
05:05 Red Bull
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szabó Olga világbajnok vívóval
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: Galatasaray - Real Madrid csoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
09:30 Hungaroring magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Zalaegerszegi TE - Budapest Honvéd mérkőzés 8Élő közvetítés
12:30 Fradi Tv (2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Nemzeti vágta (2017)
14:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - Kisvárda Master Good mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Fradi Tv (2019)
17:40 Röplabda magazin
18:10 UEFA Bajnokok Ligája: Galatasaray - Real Madrid csoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Slavia Praha - FC Barcelona csoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - Kisvárda Master Good mérkőzés 8Élő közvetítés
2019. október 24. csütörtök
01:35 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda OB1: BVSC - Eger mérkőzés 4Élő közvetítés
02:55 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: Schiller Vasas HC – SC Csíkszereda mérkőzésFelvételről
05:00 Nemzeti vágta (2017)
06:00 Hungaroring magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: Slavia Praha - FC Barcelona csoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
09:30 Röplabda magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: MTK Budapest - Budafoki MTE mérkőzés 8Élő közvetítés
12:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Nemzeti vágta (2017)
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés 8Élő közvetítés
16:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Napos Oldal magazin (2019)
17:45 Stúdió: Kosárlabda
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Röplabda közvetítés: Női Extra Liga: MCM-Diamant Kaposvár - Fatum Nyíregyháza mérkőzés
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Pecatúra magazin
23:00 UEFA Bajnokok Ligája: Slavia Praha - FC Barcelona csoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
2019. október 25. péntek
00:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
02:35 Röplabda közvetítés: Női Extra Liga: MCM-Diamant Kaposvár - Fatum Nyíregyháza mérkőzés
04:25 Napos Oldal magazin (2019)
05:05 Hungaroring magazin
05:30 Röplabda magazin
06:00 Pecatúra magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Újpest FC mérkőzés 8Élő közvetítés
09:30 Napos Oldal magazin (2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Röplabda magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Startfejes magazin
13:50 Golf magazin
14:20 Puskás Akadémia magazin
14:50 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Ajax - Chelsea csoportmérkőzés
15:50 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Manchester City - Atalanta csoportmérkőzés
16:55 Forma-1: Forma-1 Mexikói Nagydíj - 1. szabadedzés (2019) 7Felvételről
18:45 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Dunaújvárosi KKA - Győri AUDI ETO KK mérkőzés 8,5Felvételről
20:25 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
20:55 Forma-1: Forma-1 Mexikói Nagydíj - 2. szabadedzés (2019) 7Felvételről
22:40 BL-péntek
23:25 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
23:55 UEFA Bajnokok Ligája: Galatasaray - Real Madrid csoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
2019. október 26. szombat
01:50 Röplabda közvetítés: Női Extra Liga: MCM-Diamant Kaposvár - Fatum Nyíregyháza mérkőzés
03:40 Red Bull
04:35 Startfejes magazin
05:10 Golf magazin
05:35 Puskás Akadémia magazin
06:05 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
06:35 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Manchester City - Atalanta csoportmérkőzés
07:40 Wtcr: Japán - 1. futamFelvételről
08:15 Bringasport magazin
08:35 Szabadidő magazin
09:20 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
09:50 BL-péntek
10:35 Wtcr: Japán - 1. futamFelvételről
11:15 UEFA Bajnokok Ligája: Slavia Praha - FC Barcelona csoportmérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
13:15 Játékoskijáró
14:15 Stúdió: Labdarúgás
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Debreceni VSC mérkőzés 8Élő közvetítés
16:15 Stúdió: Labdarúgás
16:45 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - ZTE mérkőzés 8Élő közvetítés
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Góóól!Dráma film (2005) 8,5Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
19:45 Stúdió: Forma-1
20:00 Forma-1: Forma-1 Mexikói Nagydíj - Időmérő edzés (2019) 7Felvételről
21:15 Stúdió: Forma-1
21:30 Stúdió: Labdarúgás
22:00 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Nigéria - Magyarország mérkőzés
23:45 Stúdió: Labdarúgás
2019. október 27. vasárnap
00:10 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Dunaújvárosi KKA - Győri AUDI ETO KK mérkőzés 8,5Felvételről
01:50 Wtcr: Japán - 1. futamFelvételről
02:10 Golf magazin
02:30 Wtcr: Japán - 2. futamFelvételről
02:55 Wtcr: Japán - 3. futamFelvételről
03:35 Forma-1: Forma-1 Mexikói Nagydíj - Időmérő edzés (2019) 7Felvételről
06:45 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Dunaújvárosi KKA - Győri AUDI ETO KK mérkőzés 8,5Felvételről
08:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Nagy István röplabdázóval
08:50 Jövünk! magazin (2019)
09:25 Wtcr: Japán - 3. futamFelvételről
10:15 Út Tokióba
10:45 Góóól!Dráma film (2005) 8,5Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
11:30 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Nigéria - Magyarország mérkőzés
13:30 Labdarúgó közvetítés: JET-SOL Liga: Ferencvárosi TC - MTK Budapest mérkőzés 8Élő közvetítés
15:25 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
16:00 Góóól!2 6,5Élő műsor
16:45 Stúdió: Labdarúgás
17:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár - Ferencvárosi TC mérkőzés 8Élő közvetítés
19:05 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Stúdió: Forma-1
20:10 Forma-1: Forma-1 Mexikói Nagydíj - Futam (2019) 7Felvételről
22:10 Stúdió: Forma-1
22:30 Sport7
23:25 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
2019. október 28. hétfő
00:00 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Japán - Hollandia mérkőzés
01:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Nagy István röplabdázóval
02:15 Szabadidő magazin
02:40 Startfejes magazin
03:10 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Nigéria - Magyarország mérkőzés
05:00 Út Tokióba
05:30 Sport7
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Forma-1: Forma-1 Mexikói Nagydíj - Futam (2019) 7Felvételről
09:40 Bringasport magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár - Ferencvárosi TC mérkőzés 8Élő közvetítés
12:30 Jövünk! magazin (2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Öttusa magazin
14:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Kaposvári Rákóczi FC mérkőzés 8Felvételről
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
17:45 Stúdió: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: FTC-Telekom - UTE mérkőzésFelvételről
20:05 Stúdió: Jégkorong
20:40 Kézilabda magazinÉlő műsor
21:30 SporthíradóÉlő műsor
22:00 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Spanyolország - Argentína mérkőzésCsúsztatott élő közvetítés