Menü betöltése...
Utazásm4 műsora
Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
április 24. kedd
.
?
április 25. szerda
.
?
április 26. csütörtök
.
?
április 27. péntek
.
?
április 28. szombat
.
?
április 29. vasárnap
.
?
április 30. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
ápr.
23
K
ápr.
24
SZE
ápr.
25
CS
ápr.
26
P
ápr.
27
SZO
ápr.
28
V
ápr.
29
H
ápr.
30
K
máj.
1
SZE
máj.
2
CS
máj.
3
P
máj.
4
SZO
máj.
5
V
máj.
6
Beállítások
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Mozi+, RTL II
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m3, m4
Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, STORY4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
2018. április 24. kedd
00:05 UEFA Futsal Kupa: Bronzmérkőzés: Rába ETO - Barcelona
01:45 Jövünk!
02:10 Női kosárlabda Euroliga Négyes Döntő: Bronzmérkőzés: Dinamo Kurszk - Yakin Dogu
04:00 Sport7fő
05:00 Kosárlabda magazin
05:55 Startfejes magazin
06:25 Kisbajnok magazin
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÉlő közvetítés
09:40 UEFA Bajnokok Ligája magazin
10:10 Kézilabda magazin
11:15 UEFA Futsal Kupa: Bronzmérkőzés: Rába ETO - Barcelona
13:00 ATP250 Tenisztorna Budapest
17:15 Fradi Tv magazin
17:45 Stúdió: Futsal
18:00 Labdarúgó közvetítés: Futsal NBI: Dunaújváros - Berettyóújfalu mérkőzésÉlő közvetítés
19:30 Stúdió: Futsal
19:45 Sporthíradó
20:00 Stúdió: Bajnokok Ligája
20:45 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Bajnokok Ligája elődöntő: Liverpool - AS Roma mérkőzés
22:35 Stúdió: Bajnokok Ligája
23:00 Sporthíradó
23:10 Hungaroring magazin
23:45 Labdarúgó közvetítés: Futsal NBI: Dunaújváros - Berettyóújfalu mérkőzésÉlő közvetítés
2018. április 25. szerda
01:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÉlő közvetítés
03:10 UEFA Futsal Kupa: Bronzmérkőzés: Rába ETO - Barcelona
04:40 Jövünk!
05:05 Red Bull Air Race: Cannes
05:55 Hungaroring magazin
06:25 Fradi Tv magazin
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzésÉlő közvetítés
09:50 Építők
10:15 Chi - a Belső Erő magazin
10:55 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Bajnokok Ligája elődöntő: Liverpool - AS Roma mérkőzés
13:00 ATP250 Tenisztorna Budapest
17:15 Női labdarúgó magazinÉlő műsor
17:45 Stúdió: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Dunaújváros KKA - FTC Rail Cargo mérkőzésFelvételről
19:35 Stúdió: Kézilabda
20:00 Stúdió: Labdarúgás
20:45 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntő: Bayern München - Real Madrid mérkőzés
22:35 Stúdió: Labdarúgás
23:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
2018. április 26. csütörtök
00:00 Vízilabda közvetítés: Női Vízilabda OBI döntő: UVSE - Dunaújvárosi Egyetem mérkőzésÉlő közvetítés
01:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzésÉlő közvetítés
03:15 Hungaroring magazin
03:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Csányi Bélával
04:10 Chi - a Belső Erő magazin
04:40 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
05:00 Startfejes magazin
05:30 Út a világbajnokságra
05:55 Szabadidő magazin
06:25 Jövünk!
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Swietelsky Haladás - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő mérkőzésÉlő közvetítés
09:50 Chi - a Belső Erő magazin
10:20 Fradi Tv magazin
10:55 Pecatúra magazin
11:25 Lendület magazin
11:55 Röpte magazin
12:25 Napos Oldal - DVTK magazin
13:00 ATP250 Tenisztorna Budapest
17:20 Sporthíradó
17:35 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Női Kosárlabda bajnoki döntő: Atomerőmű KSC Szekszárd - Sopron Basket mérkőzésÉlő közvetítés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
19:55 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítésÉlő közvetítés
21:45 Stúdió
22:05 Sporthíradó
22:25 Judo Európa-bajnokság
2018. április 27. péntek
00:10 Labdarúgó közvetítésÉlő közvetítés
02:10 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Dunaújváros KKA - FTC Rail Cargo mérkőzésFelvételről
03:40 Labdarúgó közvetítésÉlő közvetítés
05:30 Napos Oldal - DVTK magazin
05:55 Lendület magazin
06:25 Röpte magazin
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntő: Bayern München - Real Madrid mérkőzés
09:50 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
10:20 Út a világbajnokságra
10:55 Forma-1 - szabadedzés 1: Forma-1 Azeri Nagydíj - 1. szabadedzésÉlő közvetítés
12:45 ATP250 Tenisztorna Budapest
14:55 Forma-1 - szabadedzés 2: Forma-1 Azeri Nagydíj -2. szabadedzésÉlő közvetítés
16:45 Puskás Akadémia magazin
17:15 Sporthíradó
17:35 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Kaposvár - Pécs mérkőzésÉlő közvetítés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Boxutca magazinÉlő műsor
21:00 Játékoskijáró
22:00 Sporthíradó
22:15 Judo Európa-bajnokság
23:40 Startfejes magazin
2018. április 28. szombat
00:10 Golf magazin
00:45 Puskás Akadémia magazin
01:15 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Dunaújváros KKA - FTC Rail Cargo mérkőzésFelvételről
02:50 Sportpercek: Jégkorong döntő (2018)
03:10 Pecatúra magazin
03:40 Vízilabda közvetítés: Női Vízilabda OBI döntő: UVSE - Dunaújvárosi Egyetem mérkőzésÉlő közvetítés
05:00 Startfejes magazin
05:30 Golf magazin
05:55 Kosárlabda közvetítés: Női Kosárlabda bajnoki döntő: Atomerőmű KSC Szekszárd - Sopron Basket mérkőzésÉlő közvetítés
08:00 Napos Oldal - DVTK magazin
08:30 Szabadidő magazin
09:00 Játékoskijáró
10:00 Forma 2: Azeri Nagydíj - 1. futam
11:00 Sportpercek: Jégkorong döntő (2018)
11:25 Építők
11:55 Forma-1 - szabadedzés 3: Forma-1 Azeri Nagydíj -3. szabadedzésÉlő közvetítés
13:05 Bringasport magazin
13:25 Vízilabda közvetítés: Női Vízilabda OBI döntő: UVSE - Dunaújvárosi Egyetem mérkőzésÉlő közvetítés
14:45 Stúdió: Forma-1
15:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 Azeri Nagydíj - Időmérő edzés 10
16:15 Stúdió: Forma-1
16:30 Stúdió: OTP Bank Liga
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Videoton FC mérkőzésÉlő közvetítés
18:50 Stúdió: OTP Bank Liga
19:10 Stúdió: OTP Bank Liga
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Swietelsky Haladás mérkőzésÉlő közvetítés
21:20 Stúdió: OTP Bank Liga
21:45 Góóól!Dráma film (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
23:00 Wtcr: Hungaroring - 1. futam
23:45 ATP250 Tenisztorna Budapest
2018. április 29. vasárnap
01:55 Judo Európa-bajnokság
03:30 Wtcr: Hungaroring - 1. futam
04:10 Bringasport magazin
04:25 Építők
04:50 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 Azeri Nagydíj - Időmérő edzés 10
06:10 Kisbajnok magazin
06:40 Jövünk!
07:20 Judo Európa-bajnokság
11:00 Forma 2: Azeri Nagydíj - 2. futam
11:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hesz Mihállyal
12:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:55 Út a világbajnokságra
13:30 Stúdió: Forma-1
14:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Azeri Nagydíj - Futam (2016) 10Élő közvetítés
16:15 Stúdió: Forma-1
16:25 Wtcr
16:55 Wtcr
17:40 ATP250 Tenisztorna Budapest
19:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: MTK Budapest FC - Gyirmót FC Győr mérkőzésÉlő közvetítés
21:00 Góóól!2
22:00 Sporthíradó
22:15 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda bajnoki döntő: Sopron Basket -Atomerőmű KSC Szekszárd mérkőzésÉlő közvetítés
2018. április 30. hétfő
00:15 Wtcr
00:55 Startfejes magazin
01:30 Kisbajnok magazin
01:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hesz Mihállyal
02:25 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: MTK Budapest FC - Gyirmót FC Győr mérkőzésÉlő közvetítés
04:10 Szabadidő magazin
04:40 Építők
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hesz Mihállyal
05:30 Startfejes magazin
06:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Swietelsky Haladás mérkőzésÉlő közvetítés
08:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Vasas FC mérkőzésÉlő közvetítés
10:05 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda bajnoki döntő: Sopron Basket -Atomerőmű KSC Szekszárd mérkőzésÉlő közvetítés
12:05 Jövünk!
12:35 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:05 Góóól!2
14:00 Sportpercek: Jégkorong döntő (2018)
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Videoton FC mérkőzésÉlő közvetítés
16:30 Kosárlabda magazin
17:30 Kézilabda magazin
18:30 Sport7fő
19:30 Sporthíradó
19:45 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Azeri Nagydíj - Futam (2016) 10Élő közvetítés
21:55 Sporthíradó
22:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Swietelsky Haladás mérkőzésÉlő közvetítés