Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
április 22. hétfő
.
?
április 23. kedd
.
?
április 24. szerda
.
?
április 25. csütörtök
.
?
április 26. péntek
.
?
április 27. szombat
.
?
április 28. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
ápr.
22
K
ápr.
23
SZE
ápr.
24
CS
ápr.
25
P
ápr.
26
SZO
ápr.
27
V
ápr.
28
H
ápr.
29
K
ápr.
30
SZE
máj.
1
CS
máj.
2
P
máj.
3
SZO
máj.
4
V
máj.
5
Beállítások
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Mozi+, RTL II
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m3, m4
Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
2019. április 22. hétfő
01:00 Építők
01:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Röck Samu tornász mesteredzővel
01:55 Jövünk! magazin (2019)
02:25 Szabadidő magazin
02:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Gyirmót FC Győr - Vasas mérkőzés 8Élő közvetítés
04:40 Bringasport magazin
05:00 Startfejes magazin
05:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Röck Samu tornász mesteredzővel
05:55 Szabadidő magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Góóól!2 6,5Élő műsor
08:30 Építők
09:00 Sport7
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend - Pécsi VSK Veolia mérkőzés 8Élő közvetítés
12:30 Jövünk! magazin (2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Góóól!2 6,5Élő műsor
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés 8Élő közvetítés
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa: Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa bronzmérkőzés
18:45 Stúdió: Labdarúgás
18:50 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa: Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa döntő
20:50 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Sport7
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Asztalitenisz Világbajnokság
2019. április 23. kedd
00:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés 8Élő közvetítés
01:55 Jövünk! magazin (2019)
02:25 Építők
02:45 Startfejes magazin
03:10 Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa: Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa döntő
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Röck Samu tornász mesteredzővel
05:25 Asztalitenisz Világbajnokság
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés 8Élő közvetítés
09:20 Jövünk! magazin (2019)
09:50 Stúdió: Asztalitenisz
10:00 Asztalitenisz Világbajnokság
13:45 Stúdió: Asztalitenisz
14:00 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
14:30 Hungaroring magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Kisvárda Master Good mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Fradi Tv (2019)
17:40 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City - Tottenham Hotspur negyeddöntő visszavágó mérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
19:40 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Debreceni VSC - MOL Vidi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
21:50 Stúdió: Labdarúgás
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Asztalitenisz VilágbajnokságFelvételről
2019. április 24. szerda
00:00 Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa: Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa döntő
01:55 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
02:20 Jövünk! magazin (2019)
02:45 Startfejes magazin
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Kisvárda Master Good mérkőzés 8Élő közvetítés
05:00 Hungaroring magazin
05:30 Szabadidő magazin
05:55 Fradi Tv (2019)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Debreceni VSC - MOL Vidi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
09:20 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
09:50 Stúdió: Asztalitenisz
10:00 Asztalitenisz Világbajnokság
13:45 Stúdió: Asztalitenisz
14:00 CHI - A Belső Erő
14:30 Stúdió: Labdarúgás
15:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Soroksár SC - Budapest Honvéd elődöntő mérkőzés 8Élő közvetítés
16:45 Stúdió: Labdarúgás
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Röplabda magazin
17:45 Stúdió: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC - Siófok mérkőzés 8,5Felvételről
19:30 Stúdió: Kézilabda
19:45 Stúdió: Vízilabda
20:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Steaua Bucuresti mérkőzés
21:10 Stúdió: Vízilabda
21:25 Asztalitenisz Világbajnokság
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Soroksár SC - Budapest Honvéd elődöntő mérkőzés 8Élő közvetítés
2019. április 25. csütörtök
01:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Steaua Bucuresti mérkőzés
02:20 Röplabda magazin
02:50 Jövünk! magazin (2019)
03:20 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC - Siófok mérkőzés 8,5Felvételről
05:00 CHI - A Belső Erő
05:25 Fradi Tv (2019)
05:55 Hungaroring magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Soroksár SC - Budapest Honvéd elődöntő mérkőzés 8Élő közvetítés
09:20 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
09:50 Stúdió: Asztalitenisz
10:00 Asztalitenisz Világbajnokság
13:45 Stúdió: Asztalitenisz
14:00 Lendület magazin
14:30 Pecatúra magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Paksi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Röpte magazin
17:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Jet-Sol Liga : MTK Budapest - FTC mérkőzés 8Élő közvetítés
21:45 Stúdió: Labdarúgás
21:55 Napos Oldal magazin (2019)
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Asztalitenisz Világbajnokság
2019. április 26. péntek
00:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Debreceni VSC - MOL Vidi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
01:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés 8Élő közvetítés
03:45 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Steaua Bucuresti mérkőzés
05:00 Lendület magazin
05:30 Pecatúra magazin
05:55 Napos Oldal magazin (2019)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés 8Élő közvetítés
09:20 Startfejes magazin
09:50 Stúdió: Asztalitenisz
10:00 Asztalitenisz Világbajnokság
10:45 Stúdió: Asztalitenisz
10:55 Forma-1: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, 1. szabadedzés (2019) 7Felvételről
12:45 Asztalitenisz Világbajnokság
13:45 Stúdió: Asztalitenisz
13:55 Puskás Akadémia magazin
14:25 Út Franciaországba
14:55 Forma-1: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, 2. szabadedzés (2019) 7Felvételről
16:45 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
17:30 Irány Madrid!
18:20 Stúdió: Vízilabda
18:45 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda bajnoki döntő 4Élő közvetítés
19:40 Stúdió: Vízilabda
19:55 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda döntő 8Élő közvetítés
21:45 Stúdió: Kosárlabda
22:00 Játékoskijáró
22:50 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
23:20 Asztalitenisz Világbajnokság
2019. április 27. szombat
00:20 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda bajnoki döntő 4Élő közvetítés
01:45 Pecatúra magazin
02:15 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Jet-Sol Liga : MTK Budapest - FTC mérkőzés 8Élő közvetítés
04:00 Röpte magazin
04:30 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
05:15 Lendület magazin
05:40 Puskás Akadémia magazin
06:05 Női labdarúgó magazin 6Élő műsor
06:40 Játékoskijáró
07:30 Irány Madrid!
08:15 Bringasport magazin
08:30 Szabadidő magazin
09:00 Építők
09:30 Golf magazin
10:00 Forma-2: Forma-2 Azerbajdzsán - 1. futam (2019) 7Felvételről
11:10 Út Franciaországba
11:45 Játékoskijáró
12:30 Stúdió: Kézilabda
13:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungária - Győri Audi ETO KC mérkőzés 8,5Felvételről
14:30 Stúdió: Kézilabda
14:45 Stúdió: Forma-1
15:00 Forma-1: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Időmérő edzés (2019) 7Felvételről
16:15 Stúdió: Forma-1
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés 8Élő közvetítés
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC mérkőzés 8Élő közvetítés
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005) 8,5Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Vízilabda közvetítés 4Élő közvetítés
2019. április 28. vasárnap
00:15 Asztalitenisz Világbajnokság
02:25 Építők
02:45 Startfejes magazin
03:15 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda döntő 8Élő közvetítés
05:05 Golf magazin
05:35 Út Franciaországba
06:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Osztrics István olimpiai bajnok vívóval
07:15 Jövünk! magazin (2019)
07:50 Dunaszerdahely - Slovan Bratislava szlovák labdarúgó bajnoki mérkőzésFelvételről
09:45 Góóól!Dráma film (2005) 8,5Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
11:10 Forma-2: Forma-2 Azerbajdzsán - 2. futam (2019) 7Felvételről
12:05 Út Tokióba
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
13:30 Stúdió: Forma-1
14:10 Forma-1: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Futam (2019) 7Felvételről
16:10 Stúdió: Forma-1
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - Budaörs mérkőzés 8Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:05 Góóól!2 6,5Élő műsor
21:05 Sport7
22:05 Asztalitenisz Világbajnokság