EUR: 332 Ft   USD: 300 Ft
GBP: 379 Ft   CHF: 301 Ft

Sport hírek

Eb 2020: A kötelezőt hoztuk, nem kell nagy csinnadratta – Dzsudzsák

A magyar labdarúgó-válogatott hazai pályán 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjében. A találkozó után Dzsudzsák Balázs csapatkapitány válaszolt az újságírók kérdéseire. (Nemzeti Sport Online hírek, hétfő 07:17)

NHL: hetet számolt a Penguins a Jetsre

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján a Pittsburgh Penguins 7–2-re nyert a Winnipeg Jets ellen. (Nemzeti Sport Online hírek, hétfő 07:10)

NFL: ötből öt! továbbra is hibátlan a San Francisco

Az tengerentúli amerikaifutball-bajnokság (NFL) 6. fordulójának vasárnapi mérkőzésén a San Francisco 49ers 20–7-re legyőzte a Los Angeles Ramst, ezzel továbbra is százszázalékos a ligában. A Tennessee Titans pontot sem szerzett a Denver Broncos ellen. (Nemzeti Sport Online hírek, hétfő 06:57)

Íjászként ünnepelte bombagólját a válogatott hőse - galéria

A Groupama Arénába kilátogató gyerekek remek hangulatot csináltak a magyar csapatnak. (ORIGO Sport, hétfő 05:56)

Dzsudzsák: Volt elég bajunk, egyszer nekünk is lehet szerencsénk

A magyar labdarúgó-válogatott játékosai szerint az a legfontosabb, hogy életben maradt a remény az Eb-kijutásra. (ORIGO Sport, hétfő 05:55)

Hosszú Katinka kipakolt

A háromszoros olimpiai bajnok is csatlakozott a népszerű kihíváshoz (Infostart.hu - Sport, hétfő 05:20)

A tökéletes eredmény született meg a walesi-horvát meccsen

Lépett egyet a magyar válogatott az Eb-részvétel felé. (hvg.hu, hétfő 03:22)

Bernd Storck lett a Cercle Brugge vezetőedzője

A csapat tíz fordulót követően mindössze három ponttal az utolsó helyen áll a bajnokságban. (ma.hu, hétfő 00:30)

NFL: 63 pontos meccsen nyert a Panthers Londonban

Az tengerentúli amerikaifutball-bajnokság (NFL) 6. fordulójának vasárnapi mérkőzésein a Londonban rendezett Tampa Bay Buccaneers–Carolina Panthers találkozón esett legtöbb pont, 63. A Panthers 37–26-ra nyert, ezzel az első két elveszített mérkőzése után sorozatban a negyedik győzelmét aratta. (Nemzeti Sport Online hírek, hétfő 00:02)

Válogatott: értékelje a mieink azeriek elleni teljesítményét!

Mint ismert, a magyar labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének vasárnapi játéknapján. Értékelje a mieink teljesítményét! (Nemzeti Sport Online hírek, hétfő 00:00)

Hétfői sportműsor: rangadókkal folytatódnak az Eb-selejtezők

Franciaország–Törökország és Ukrajna–Portugália csoportderbikkel folytatódnak a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezői, de hétfőn pályára lép a szintén a 24-es döntő küszöbén toporgó angol válogatott is. Íme, a hétfői sportműsor! (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 23:37)

Walesi-horvát: jobb eredmény nem is születhetett volna

Korai horvát gól után Gareth Bale mentette meg Walest, de a magyar Eb-esélyeknek is jót tett. (Index - Sport cikkek, vasárnap 23:26)

Elképesztően izgalmasan alakul a magyar válogatott selejtezőcsoportja

A horvát labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott vasárnap Walesben a magyar érdekeltségű Európa-bajnoki selejtezőcsoportban, így nem sikerült bebiztosítania kijutását a jövő évi kontinensviadalra. (Infostart.hu - Sport, vasárnap 23:10)

A magyar válogatott továbbra is életben van

A magyar válogatott 1-0-ra legyőzte vasárnap a vendég azeri csapatot a Groupama Arénában rendezett Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen, így csoportjában feljött a második helyre. (ma.hu, vasárnap 22:56)

Legfrissebb hírek időrendben

07:10 NHL: hetet számolt a Penguins a Jetsre (Nemzeti Sport Online hírek)
06:57 NFL: ötből öt! továbbra is hibátlan a San Francisco (Nemzeti Sport Online hírek)
05:56 Íjászként ünnepelte bombagólját a válogatott hőse - galéria (ORIGO Sport)
05:55 Dzsudzsák: Volt elég bajunk, egyszer nekünk is lehet szerencsénk (ORIGO Sport)
05:20 Hosszú Katinka kipakolt (Infostart.hu - Sport)
03:22 A tökéletes eredmény született meg a walesi-horvát meccsen (hvg.hu)
00:30 Bernd Storck lett a Cercle Brugge vezetőedzője (ma.hu)
00:02 NFL: 63 pontos meccsen nyert a Panthers Londonban (Nemzeti Sport Online hírek)
00:00 Válogatott: értékelje a mieink azeriek elleni teljesítményét! (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 23:37 Hétfői sportműsor: rangadókkal folytatódnak az Eb-selejtezők (Nemzeti Sport Online hírek)

V. 23:26 Walesi-horvát: jobb eredmény nem is születhetett volna (Index - Sport cikkek)
V. 23:10 Elképesztően izgalmasan alakul a magyar válogatott selejtezőcsoportja (Infostart.hu - Sport)
V. 22:56 A magyar válogatott továbbra is életben van (ma.hu)
V. 22:48 A legjobb eredmény nekünk: döntetlen lett a walesi-horvát (ORIGO Sport)
V. 22:45 Eb 2020, E-csoport: a Bale vezette walesiek ikszeltek a horvátokkal (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 22:44 Eb 2020, G-csoport: a hajrában szerzett két góllal a lengyelek is Eb-résztvevők (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 22:40 Felkészülés: vezettek a szlovákok, de nem tudtak nyerni (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 22:35 Eb 2020, C-csoport: a németek emberhátrányban is nyertek (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 22:19 Felkészülés: az argentinok hatot vágtak Elchében Ecuadornak (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 22:17 Elárulta a győztes gól titkát a válogatott hőse (Infostart.hu - Sport)

V. 22:03 Eb 2020: Egy pillanatra kihagyott a szívem, aztán felkiáltottam – Szoboszlai (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 21:44 299. vk-aranyát nyerte Hosszú Katinka (Index - Sport cikkek)
V. 21:35 Női kézi NB I: hozta a kötelezőt a Siófok az újonc ellen (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 21:25 25 góllal nyert a Győr a női kézi-BL-ben (Index - Sport cikkek)
V. 21:24 Férfi röpi NB I: öt szettben nyerte meg a rangadót a Pénzügyőr (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 21:08 Eb 2020: Megtette a hatását a sok konditerem – Korhut (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 21:06 Úszás: Hosszú Katinka egyetlen győzelemre a 300. világkupaaranyától (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 21:05 Eb 2020: Walesben más futballt kell játszanunk, s így is lesz – Rossi (Nemzeti Sport Online hírek)
V. 20:53 Köszönjük a bírónak és az UEFA elnökének (Index - Sport cikkek)
V. 20:48 Korhut: Meg kell hagyni, jól eltalált lövés volt (Index - Sport cikkek)

A legjobb eredmény nekünk: döntetlen lett a walesi-horvát

Továbbra is nyitott maradt minden kérdés a mieink Eb-selejtező csoportjában. (ORIGO Sport, vasárnap 22:48)

Eb 2020, E-csoport: a Bale vezette walesiek ikszeltek a horvátokkal

Wales labdarúgó-válogatottja hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott Horvátországgal a 2020-as Európai bajnoki selejtezősorozat E-csoportjában, ezzel életben tartotta kvalifikációs esélyeit a kontinensviadalra. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 22:45)

Eb 2020, G-csoport: a hajrában szerzett két góllal a lengyelek is Eb-résztvevők

A 2020-as Európa-bajnoki selejtezősorozat G-csoportjában Lengyelország bebiztosította részvételét a jövő évi kontinens tornán, miután Észak-Macedónia ellen az utolsó bő negyedórában két gólt szerezve győzött. Ausztria szintén nagy lépést tett a kijutás felé Szlovénia legyőzésével. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 22:44)

Felkészülés: vezettek a szlovákok, de nem tudtak nyerni

Az Európa-bajnoki selejtezőben szabadnapos Szlovákia felkészülési mérkőzést vívott, és 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán Paraguayjal. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 22:40)

Eb 2020, C-csoport: a németek emberhátrányban is nyertek

Akárcsak kora este Hollandia, később a C-csoport másik nagyágyúja, Németország is győzelemmel tudta le vasárnapi, szintén idegenbeli mérkőzését a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjében: a nationalelf 3–0 nyert Észtországban. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 22:35)

Cool
07:00 CSI: A helyszínelőkAmerikai-kanadai krimisorozat (2012) (XIII. évad 5. rész)

Viasat 3
07:35 JóbarátokAmerikai vígjátéksorozat (1998) (V. évad 1. rész)

Mozi+
06:15 TELESHOPTeleshop teleshop (2019)

RTL II
07:30 Kungfu Panda - A rendkívüliség legendája: Szem-telenülAmerikai animációs kalandfilmsorozat (2011) (I. évad 8. rész)

SuperTV2
06:55 Hal a tortánVendégváró valóság-show (ismétlés) (2013)

Paramount Channel
06:15 Kegyetlen játékokAmerikai dráma (1999)

Duna Televízió
07:15 DomovinaSzlovák nyelvű nemzetiségi magazin

Felkészülés: az argentinok hatot vágtak Elchében Ecuadornak

Argentína kiütéses, 6–1-es sikert mért Ecuadorra Spanyolországban, Elchében felkészülési mérkőzésen. A Lionel Messi nélkül felálló dél-amerikaiaknál öt különböző játékos is a kapuba talált, míg a hatodik góljuknál az egyik ecuadori „segített” be. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 22:19)

Elárulta a győztes gól titkát a válogatott hőse

Önkritikusan nyilatkoztak a magyar labdarúgó-válogatott játékosai az Azerbajdzsán elleni hazai Európa-bajnoki selejtezőn aratott 1-0-s győzelem után. (Infostart.hu - Sport, vasárnap 22:17)

Eb 2020: Egy pillanatra kihagyott a szívem, aztán felkiáltottam – Szoboszlai

A magyar labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt az Európa-bajnoki selejtezőn, így életben tartotta a kijutási esélyeit. A mérkőzés után Szoboszlai Dominik beszélt az NSO Tv-nek többek között arról, hogyan reagált, amikor az ellenfél a hosszabbítás perceiben betalált a kapunkba... (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 22:03)

299. vk-aranyát nyerte Hosszú Katinka

Most Berlinben győzött az úszónő. (Index - Sport cikkek, vasárnap 21:44)

Női kézi NB I: hozta a kötelezőt a Siófok az újonc ellen

Egy mérkőzést rendeztek vasárnap a női kézilabda NB I-ben: a Siófok tíz góllal (36–26) legyőzte az újonc Szombathelyi KKA-t Répcelakon. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 21:35)

25 góllal nyert a Győr a női kézi-BL-ben

A kis cseh csapat idegenben sem volt ellenfél. (Index - Sport cikkek, vasárnap 21:25)

Férfi röpi NB I: öt szettben nyerte meg a rangadót a Pénzügyőr

Az előző szezonban ezüstérmes Pénzügyőr hazai pályán ötszettes csatában győzte le a tavasszal bronzérmes Kaposvárt a férfi röplabda NB I vasárnapi rangadóján. Ötjátszmás meccset nyert a MÁV Előre is, amely a vendég DEAC-nál bizonyult jobbnak. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 21:24)

Eb 2020: Megtette a hatását a sok konditerem – Korhut

Az Azerbajdzsán elleni Európa-bajnoki selejtezőn győztes gólt szerző Korhut Mihály a mérkőzést követően elmondta: sokat dolgozik a konditeremben, illetve edzéseken is gyakorolja a lövéseket, ennek lett az eredménye, hogy 28 méterről bombázott a vendégek kapujába. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 21:08)

Úszás: Hosszú Katinka egyetlen győzelemre a 300. világkupaaranyától

Hosszú Katinka ismét nyert 200 vegyesen, a berlini vk-győzelme sorozatban a 66. volt ezen a távon. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 21:06)

Hamarosan kezdődik a TV-ben

RTL Klub
09:05 Asztro-ShowKözéleti háttérműsor (2019)

TV2
09:35 TELESHOPTeleshop teleshop (2019)

film+
09:20 A rettegés arénájaAmerikai-német-kanadai akciófilm (2002)

Cool
08:00 Monk - A flúgos nyomozó: Mr. Monk és Mrs. MonkAmerikai krimivígjáték-sorozat (2002) (IV. évad 6. rész)

Viasat 3
08:00 JóbarátokAmerikai vígjátéksorozat (1998) (V. évad 2. rész)

Mozi+
07:55 Fekete kutyaAmerikai-angol-francia-japán akciófilm (1998)

RTL II
08:00 Pimaszúr átcuccol: Papp SzabolcsSzórakoztató reality (2015) (I. évad 9. rész)

SuperTV2
08:00 Tények ReggelHírműsor (2019)

08:20 Bajnokok reggelijeAmerikai vígjáték (1999)

07:45 Ridikül: Dizájn magyar módraNői talkshow (2013)

Eb 2020: Walesben más futballt kell játszanunk, s így is lesz – Rossi

A magyar válogatott hazai pályán 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjében. Marco Rossi, a mieink szövetségi kapitánya szerint a horvátok elleni vereség még ezen a találkozón is érződött a csapaton. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 21:05)

Köszönjük a bírónak és az UEFA elnökének

Azerbajdzsán a 92. percben szabályos gólt szerzett, mégsem egyenlített az Eb-selejtezőn. (Index - Sport cikkek, vasárnap 20:53)

Korhut: Meg kell hagyni, jól eltalált lövés volt

Az azeriek ellen győztes gólt szerző hátvéd gyakorolta az ilyen lövést. Rossi büszke csapatára. (Index - Sport cikkek, vasárnap 20:48)

25 góllal nyert a Győr női kézilabdacsapata a BL-ben

Idegenben, az újonc Banik Most otthonában hengerelt a címvédő. (ORIGO Sport, vasárnap 20:41)

Wijnaldum bombagólja kellet a hollandok győzelméhez

A Liverpool játékosának duplája kellett a hollandok győzelméhez. Oroszország kiütéssel jutott ki az Eb-re. (Index - Sport cikkek, vasárnap 20:40)

Eb 2020, E-csoport: Wales–Horvátország – élőben az NSO-n!

Wales–Horvátország találkozó az Európa-bajnokság magyar selejtezőcsoportjából percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 20:35)

Erste Liga: megártott a hosszú szünet, ismét kikapott a DAB a Brassótól

A Dunaújvárosi Acélbikák kilenc nap után léptek újra jégre a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) vasárnapi játéknapján, és sima 3–1-es vereséget szenvedtek a Brassót fogadva. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 20:32)

Eb 2020: Hihetetlen játékvezetői hiba volt, nem igazságos – így az azeri kapitány

A magyar válogatott hazai pályán 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjében. A találkozó után a vendégek szövetségi kapitánya, Nikola Jurcevic roppant csalódott volt a játékvezető tévedése miatt. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 20:29)

Kiakadt az azeri kapitány a jogtalanul elvett gól után

Abszolút nem korrekt, ezt mondta Jurcevic, miután visszanézte a gólt. A bíró nyugtatta, jó döntést hozott. (Index - Sport cikkek, vasárnap 20:27)

Marco Rossi: Nagyon büszke vagyok a csapatomra

A szövetségi kapitány emlékeztetett a szlovákok elleni meccsre, amit egy lesgól miatt vesztettünk el. (ORIGO Sport, vasárnap 20:27)

Női kézi BL: nagy verést mért az ETO cseh ellenfelére

A Győri ETO női kézilabdacsapata nagy fölénnyel győzött Csehországban a Baník Most ellen a Bajnokok Ligája D-csoportjának 2. fordulójában. A két csapat nem volt egy súlycsoportban, így a győriek rekordkülönbséggel, 25 góllal nyertek. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 20:26)

Úszó-vk - Hosszú egyetlen sikerre a 300. aranytól

A 299. aranyérmét Berlinben nyerte a háromszoros olimpiai bajnok magyar úszónő (ORIGO Sport, vasárnap 20:20)

Darts: ifjúsági lánykettősünk bronza a kolozsvári világkupán

Pazar teljesítményt nyújtott Kovács Tamara és Laczi Viktória a World Darts Federation idei világkupa-viadalán, Kolozsváron. Az ifjúságiak mezőnyében versenyző tinilányok bravúrt bravúrra halmozva érték el a dobogót a párosok versenyén. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 20:08)

EBEL: újabb vereséget szenvedett a Fehérvár AV 19

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) vasárnapi játéknapján a Hydro Fehérvár AV 19 hazai pályán szenvedett egygólos vereséget, úgy, hogy a mérkőzés 19. másodpercében megszerezte a vezetést, így sorozatban hatodszor is vereséget szenvedett. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 19:59)

Korhut bombagólja továbbjutó helyre lökte Magyarországot

Irgalmatlan nagy találattal nyertünk Azerbajdzsán ellen, ezzel második helyen állunk a csoportban. (ORIGO Sport, vasárnap 19:57)

Eb 2020, C-csoport: liverpooli dupla, holland győzelem

Sorozatban a negyedik mérkőzését is megnyerte a holland válogatott a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjében: vasárnap az oranje 2–1-re győzött Fehéroroszország vendégeként, és ezzel megerősítette helyét a C-csoport élén. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 19:54)

Eb 2020: Korhut góljával legyőztük Azerbajdzsánt

A magyar labdarúgó-válogatott hazai pályán 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjében. A mindent eldöntő találatot Korhut Mihály szerezte az első félidő 10. percében. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 19:50)

A kötelező mázlival megvan, 1-0-ra vertük Azerbajdzsánt

A magyar futballválogatott, ha nyer Walesben, ott lehet a 2020-as Eb-n. Az azeriektől elvettek egy gólt az utolsó percben. (Index - Sport cikkek, vasárnap 19:50)

A Szeged is biztosan nyert a kézi-BL-ben

Remek hétvégéjük volt a magyar férfi csapatoknak. (Index - Sport cikkek, vasárnap 19:25)

Női kosár NB I: a DVTK elvette a Szekszárd veretlenségét

Elveszítette veretlenségét a Szekszárd a női kosárlabda NB I-ben: a tolnaiak 69–63-ra kikaptak a DVTK vendégeként a 4. forduló vasárnapi játéknapján. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 19:24)

Torna-vb: nagy vihart kavart a dobogó tetején tisztelgő török – kép

A szabályok szigorítását fontolgatja a Nemzetközi Tornaszövetség (FIG), miután a stuttgarti világbajnokságon az aranyérmes török versenyző, Ibrahim Colak tisztelgett a dobogón – derült ki az AP hírügynökség beszámolójából. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 19:24)

Magára talált a Veszprém, nyert a Szeged is

A Telekom Veszprém házigazdaként magabiztos, tízgólos győzelmet aratott a portugál FC Porto Sofarma csapata felett a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, a B csoportban. A másik csoportban a MOL-Pick Szeged 35-28-ra győzött a dán Aalborg HB otthonában. (Infostart.hu - Sport, vasárnap 19:05)

Eb 2020: Minszkből kapott kihívót Korhut azeriek elleni bombája – videó

A 2020-as Eb-selejtezők vasárnapi játéknapján a C-csoport éllovasa, Hollandia Fehéroroszországba látogatott, ahol a Liverpool középpályása, Georginio Wijnaldum két góljával vezet 45 perc játék után. A Liverpool középpályásának második gólja valódi élményszámba ment, méltán vetekedhet Korhut Mihály azerieknek lőtt bombájával a játéknap legszebb találata címért. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 18:55)

Fontos szegedi győzelem a kézilabda BL-ben Dániában

Aalborgban tudott nyerni a csongrádi csapat. (ORIGO Sport, vasárnap 18:47)

Női kézi BL: Baník Most–Győri ETO – élőben az NSO-n!

A magabiztos hazai győzelem után az újonc cseh Baník Most lesz az ETO ellenfele idegenben a Bajnokok Ligája csoportkörében. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 18:45)

FTC: Ebből a vereségből sok erőt tudunk meríteni – Klujber

Mint arról korábban beszámoltunk, az FTC-Rail Cargo Hungaria második mérkőzését is elveszítette a női kézilabda Bajnokok Ligájában. A ferencvárosi játékosok közül a 12 gólt dobó Klujber Katrin, továbbá a csapatkapitány, Kovacsics Anikó, valamint Háfra Noémi nyilatkozott az NSO Tv stábjának. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 18:37)

Csíkszereda: elúszott a székelyföldiek kétgólos előnye

Öt perc alatt szerzett kétgólos előnyét negyedóra alatt eltékozolta az FK Csíkszereda a Pandurii ellen a román másodosztály alsóházi összecsapásán, így a székelyföldi labdarúgócsapat zsinórban negyedik hazai mérkőzésén is döntetlent játszott. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 18:25)

Férfi kézi BL: a Szeged hét góllal nyert az Aalborg otthonában

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának negyedik fordulójában a Mol-Pick Szeged 35–28-ra nyert a dán Aalborg HB otthonában. (Nemzeti Sport Online hírek, vasárnap 18:21)

Oszd meg ezt az oldalt: Sport hírek