Vegán ketogén diéta
23% kedvezmény!3690 Ft helyett: 2841 Ft

Sport hírek

Real Madrid: Zidane elárulta, végre eldőlt Bale sorsa

Mióta visszatért Zinédine Zidane a Real Madridhoz, azóta téma a sportsajtóban, mi lesz Gareth Bale-lel a Real Madridnál. Úgy tűnik, most végre eldőlt a sorsa… (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 20:08)

92. perces gólt vettek el videóbíróval a ManCity-Tottenham-derbin

3-2 helyett 2-2 lett az eredmény. Lucas Moura első érintéssel egyenlített. (Index - Sport cikkek, szombat 20:54)

Már megvan a szezon legdöbbenetesebb kapushibája

Akárhányszor nézzük meg, nem akarjuk elhinni. (ORIGO Sport, szombat 21:55)

NB I: győzelemmel kezdte a bajnokságot a Ferencváros

Két elhalasztott mérkőzés után a Ferencváros is megkezdte szereplését az NB I-ben, méghozzá a 3. fordulóban, az újonc Kaposvár ellen. Bár rögtön az elején sikerült a hazaiaknak megszerezni a vezetést, de számolatlanul hagyták ki a helyzeteket, így maradt a sovány győzelem. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 21:26)

Az Origo olvasói szerint hülyeséget csinált Kassai Viktor

Közel háromezer szavazónk több mint fele úgy gondolja, hagyni kellett volna Barczi Dávidot pályára lépni. (ORIGO Sport, szombat 22:16)

Sepsi: a bajnok ellen is megőrizték veretlenségüket

Nagyon reménykedtek a Sepsi OSK szurkolói, hogy megtörhetik a CFR elleni rossz szériájukat a Liga I-ben, és hét vereség után elkaphatják a kolozsváriak „cserecsapatát”. Dan Petrescu, a CFR edzője ugyanis ismét a „bajnoki” sorát küldte pályára Szentgyörgyön: a Celtic elleni győztes BL-selejtező kezdőjéből csak Mario Rondón maradt hírmondónak, de az éllovas így is jó volt az 1–1-es döntetlenre a Székelyföldön. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 22:13)

Női NB I: bajnokverés a rajton, az MTK legyőzte a Ferencvárost

Bajnokveréssel kezdődött a női labdarúgó NB I 2019–2020-as kiírása, az MTK 1–0-ra legyőzte a címvédő Ferencvárost az első forduló rangadóján. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 22:05)

Csupasport: a futás hét fő bűne és a vezeklések

Büdösen szálltál fel a villamosra, netán a mohóság bűnébe estél a sportáruházban? Sebaj, akad feloldozás, ha azokat meggyónod a futás valamelyik templomában, például a Normafán, és pár plusz kilométerrel vezekelsz. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 22:03)

Bombagóllal verték a Felcsútot, a Fehérvár 5-1-re ütötte ki a DVTK-t

A mezőkövesdi Cseri lőtt hatalmas gólt, a Honvéd szenved, a Fradi győzött első NB I.-es mecssén. (Index - Sport cikkek, szombat 21:48)

Bombahírt szolgáltat a magyar olimpiai bajnok

Pars Krisztián bár nem dobta meg a vb-szintet, eltiltása után egy tapolcai kisebb dobásával is kvalifikálta magát, visszatérhet a világelitbe. (Infostart.hu - Sport, szombat 21:47)

Végre a Fradi is lejátszotta első bajnokiját, hengerelt a Fehérvár

Teljes kört játszottak szombaton a magyar labdarúgó NB I-ben. (Infostart.hu - Sport, szombat 21:38)

NBI : háromból semmi – a Kisvárda is legyőzte a Honvédot

A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Kisvárda 3–1-re győzött a Honvéd vendégeként a Hidegkuti stadionban. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 21:27)

Atlétika: Gyurátzot is meghívták az Európa-válogatottba

Márton Anita és Wagner-Gyürkés Viktória után Gyurátz Réka is meghívót kapott az atléták Európa-válogatottjába, amely szeptember 9-10-én az Egyesült Államokkal találkozik. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 21:26)

NB I: súlyos vereséget szenvedett a DVTK Fehérváron

Ugyan már az első percben vezetett a Diósgyőr a Mol Fehérvár FC otthonában, de a végén a hazaiak örülhettek, mert öt gólt lőve az övék lett a három pont a labdarúgó NB I. 3. fordulójában rendezett mérkőzésen. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 21:22)

Legfrissebb hírek időrendben

22:16 Az Origo olvasói szerint hülyeséget csinált Kassai Viktor (ORIGO Sport)
22:13 Sepsi: a bajnok ellen is megőrizték veretlenségüket (Nemzeti Sport Online hírek)
22:05 Női NB I: bajnokverés a rajton, az MTK legyőzte a Ferencvárost (Nemzeti Sport Online hírek)
22:03 Csupasport: a futás hét fő bűne és a vezeklések (Nemzeti Sport Online hírek)
21:55 Már megvan a szezon legdöbbenetesebb kapushibája (ORIGO Sport)
21:48 Bombagóllal verték a Felcsútot, a Fehérvár 5-1-re ütötte ki a DVTK-t (Index - Sport cikkek)
21:47 Bombahírt szolgáltat a magyar olimpiai bajnok (Infostart.hu - Sport)
21:38 Végre a Fradi is lejátszotta első bajnokiját, hengerelt a Fehérvár (Infostart.hu - Sport)
21:27 NBI : háromból semmi – a Kisvárda is legyőzte a Honvédot (Nemzeti Sport Online hírek)
21:26 Atlétika: Gyurátzot is meghívták az Európa-válogatottba (Nemzeti Sport Online hírek)

21:26 NB I: győzelemmel kezdte a bajnokságot a Ferencváros (Nemzeti Sport Online hírek)
21:22 NB I: súlyos vereséget szenvedett a DVTK Fehérváron (Nemzeti Sport Online hírek)
21:21 Győzelemmel mutatkozott be a Fradi az NB I-ben (ORIGO Sport)
21:19 NB I: a paksi Könyves második labdaérintéséből lőtt gólt, de az Újpest pontot mentett (Nemzeti Sport Online hírek)
21:18 NB I: a Mezőkövesd a Puskás Akadémiát is legyőzte (Nemzeti Sport Online hírek)
21:17 La Liga: a 101. percben bukta el a győzelmet a Valencia (Nemzeti Sport Online hírek)
21:13 Pars Krisztián szinte biztosan indulhat az atlétikai világbajnokságon (ORIGO Sport)
21:09 Atlétika: Pars nagyot dobott, szinte biztosan indulhat a vb-n (Nemzeti Sport Online hírek)
20:54 92. perces gólt vettek el videóbíróval a ManCity-Tottenham-derbin (Index - Sport cikkek)
20:53 Videó: óriási bombagólt lőtt a Mezőkövesd középpályása (Nemzeti Sport Online hírek)

20:50 Ökölvívás: hetvenöt ország nevezett a szibériai női vb-re (Nemzeti Sport Online hírek)
20:42 A videobíró döntötte el a bajnok és a BL-döntős rangadóját (ORIGO Sport)
20:42 Kiélezett meccset nyert a magyar férfi kosárválogatott Németországban (Infostart.hu - Sport)
20:36 PL: négy gól és döntetlen a Man. City–Spurs rangadón (Nemzeti Sport Online hírek)
20:28 Szoboszlai Dominik gólpasszokkal segítette győzelemhez a Salzburgot (ORIGO Sport)
20:26 Videó: új sztárjára bízta az OM a büntetőt – nem kellett volna (Nemzeti Sport Online hírek)
20:16 Női röplabda Eb: a győztesnek járó kupa Budapestre érkezett (Nemzeti Sport Online hírek)
20:13 Birkózás, junior-vb: Vitek bronzérmes, Takács döntős (Nemzeti Sport Online hírek)
20:10 Olimpiai bajnok edzőt kaptak Kádár Tamásék a BL-kudarc után (Index - Sport cikkek)
20:10 A magyar kosárválogatott legyőzte a vb-induló lengyeleket (Index - Sport cikkek)

Győzelemmel mutatkozott be a Fradi az NB I-ben

Nyert a MOL Fehérvár is, amely továbbra is 100 százalékos. Akárcsak a Mezőkövesd, amelyik klubcsúcsot ért el. (ORIGO Sport, szombat 21:21)

1–1-es döntetlent játszott egymással az Újpest és Paks a labdarúgó NB I harmadik fordulójában az Illovszky Rudolf Stadionban. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 21:19)

NB I: a Mezőkövesd a Puskás Akadémiát is legyőzte

A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Mezőkövesd Cseri Tamás bombagóljának köszönhetően hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 21:18)

La Liga: a 101. percben bukta el a győzelmet a Valencia

Drámai mérkőzéssel folytatódott a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 1. fordulója: a Valencia hiába vezetett egészen a hajráig a második félidőben, a kihagyott – illetve a túloldalt belőtt – tizenegyes két pontjába került Marcelino csapatának. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 21:17)

Pars Krisztián szinte biztosan indulhat az atlétikai világbajnokságon

A vb-szintet ugyan nem dobta meg az olimpiai bajnok kalapácsvető, de most ez sem tűnik akadálynak. (ORIGO Sport, szombat 21:13)

Most megy a TV-ben

RTL Klub
21:25 Támadás a Fehér Ház ellenAmerikai akciófilm (2013)

TV2
21:20 VérmesékAmerikai akcióvígjáték (2013)

film+
00:20 Az éhezők viadala: A kiválasztott - Befejező részAmerikai akciófilm (2015)

Cool
20:45 Zootropolis - Állati nagy balhéAmerikai animációs krimivígjáték (2016)

Viasat 3
21:00 Nagy Sándor, a hódítóFrancia-amerikai-angol-német-holland történelmi dráma (2004)

Mozi+
21:00 Az olasz melóAmerikai-angol-francia akció-krimi (2003)

RTL II
22:00 Showder Klub - Best of: Aranyosi Péter 4.Vidám show-műsor (2017) (12. rész)

SuperTV2
21:00 Mielőtt megismertelekAmerikai-angol romantikus filmdráma (2016)

Paramount Channel
21:00 BűbájAmerikai animációs film (2007)

Duna Televízió
22:35 KenóJáték

Atlétika: Pars nagyot dobott, szinte biztosan indulhat a vb-n

Pars Krisztián olimpiai bajnok kalapácsvető szombati, tapolcai dobása három centiméterrel elmaradt az idei világbajnokság indulási szintjétől, ennek ellenére szinte biztosan indulhat a szeptember végén kezdődő dohai vb-n. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 21:09)

Videó: óriási bombagólt lőtt a Mezőkövesd középpályása

Kevesebb mint egy perccel a második félidő kezdete előtt óriási góllal szerezte meg a vezetést a Mezőkövesd a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I 3. fordulójában. A találatot Cseri Tamás szerezte, méghozzá jó 23 méterről! (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 20:53)

Ökölvívás: hetvenöt ország nevezett a szibériai női vb-re

Hetvenöt ország 330 női ökölvívót nevezett be a sportág őszi oroszországi világbajnokságára. A szervezők a határidő lejárta után közölték az adatokat. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 20:50)

A videobíró döntötte el a bajnok és a BL-döntős rangadóját

Az utolsó másodpercek hozták az igazi drámát a City és a Spurs meccsén. (ORIGO Sport, szombat 20:42)

Kiélezett meccset nyert a magyar férfi kosárválogatott Németországban

Egy felkészülési tornán Lengyelország volt Ivkovics Sztojan csapatának ellenfele. (Infostart.hu - Sport, szombat 20:42)

PL: négy gól és döntetlen a Man. City–Spurs rangadón

Az angol labdarúgó Premier League 2. fordulójának rangadóján az Etihad Stadionban 2–2-es döntetlent játszott egymással a bajnoki címvédő Manchester City és a Tottenham Hotspur. A Spurs tulajdonképpen valamennyi lehetőségét gólra váltotta, a City bő kézzel pazarolta el helyzeteit – és megfizetett érte. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 20:36)

Szoboszlai Dominik gólpasszokkal segítette győzelemhez a Salzburgot

A St. Pölten elleni fél tucat gól közül kettőben vállalt főszerepet a magyar támadó. (ORIGO Sport, szombat 20:28)

Videó: új sztárjára bízta az OM a büntetőt – nem kellett volna

Gól nélküli döntetlenre végzett a Nantes és vendége, az Olympique Marseille a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 20:26)

Női röplabda Eb: a győztesnek járó kupa Budapestre érkezett

A magyar társrendezésű női röplabda Európa-bajnokság augusztus 23-án indul, s egészen szeptember 1-ig tart majd. A végső győzelemért járó trófeát Budapest számos pontján mutatták be, köztük a Hősök terén is. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 20:16)

Birkózás, junior-vb: Vitek bronzérmes, Takács döntős

Vitek Dáriusz (130 kg) bronzérmet szerzett tallinni junior birkózó-világbajnokság hatodik, kötöttfogású versenynapján, amelyen Takács István (82 kg) - parádés teljesítménnyel - beverekedte magát a fináléba, míg Bak Gergely (72 kg) és Szőke Alex (97 kg) vigaszágas lett. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 20:13)

Hamarosan kezdődik a TV-ben

RTL Klub
23:55 Kontroll nélkülAngol akcióthriller (2014)

TV2
23:45 Egy nemzet születéseAmerikai-kanadai történelmi dráma (2016)

film+
03:00 Pokolba taszítvaAmerikai horror (2009)

Cool
22:50 TörtetőkAmerikai vígjáték (2015)

Viasat 3
00:40 7 másodpercAngol-román-svájci-amerikai akciófilm (2005)

Mozi+
23:25 Underworld - A vérfarkasok lázadásaAmerikai sci-fi horror (2009)

RTL II
23:00 Csak szex és más semmiMagyar vígjáték (2005)

SuperTV2
23:25 MatadorAmerikai-német-ír krimi (2005)

23:20 Borat - Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni AmerikaAmerikai vígjáték (2006)

22:45 Akusztik: Best of - Magyar DalokZenei műsor

Olimpiai bajnok edzőt kaptak Kádár Tamásék a BL-kudarc után

Mihajlicsenko vezeti a Dinamo Kijevet. (Index - Sport cikkek, szombat 20:10)

A magyar kosárválogatott legyőzte a vb-induló lengyeleket

Ivkovics csapata öt ponttal győzött. (Index - Sport cikkek, szombat 20:10)

Junior birkózó-vb - Vitek Dáriusz is bronzérmet nyert

Vitek Dáriusz a kötöttfogásúak 130 kilogrammos súlycsoportjában bronzérmet nyert a Tallinnban zajló junior birkózó-világbajnokságon. (ma.hu, szombat 20:01)

Férfi kosár: a mieink legyőzték a vb-résztvevő lengyeleket

Helyenként látványos játékkal, a hajrát kontroll alatt tartva 80–75-re legyőzte a világbajnoki résztvevő Lengyelországot a remek magyar válogatott a Hamburgban zajló férfi felkészülési kosárlabdatorna szombati játéknapján. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 19:54)

Tenisz: Piros Zsombor az elődöntőben búcsúzott

Piros Zsombor kikapott a legjobb négy között az olaszországi Cordenonsban zajló, 69 ezer euró (22.5 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 19:34)

A magyar vitorlázó fantasztikusan kezdte az olimpiai tesztversenyt

Érdi Mária két futam után vezet. (Index - Sport cikkek, szombat 19:31)

A DVSC kapusa ütötte el az újonc ZTE-t a pontszerzéstől

Az utolsó pillanatig kiélezett meccset játszottak az NB I.-ben, végül 3-2-re nyert a Debrecen. (Index - Sport cikkek, szombat 19:31)

Nagy Ádám első gólja a Bristol Cityben - videó

Nem csak fontos gól volt, de látványos is. (ORIGO Sport, szombat 19:29)

Pars Krisztián szinte biztos, hogy megy Dohába

Pars Krisztián olimpiai bajnok kalapácsvető szombati, tapolcai dobása három centiméterrel elmaradt az idei világbajnokság indulási szintjétől, ennek ellenére szinte biztosan indulhat a szeptember végén kezdődő dohai vb-n. (hvg.hu, szombat 19:25)

Világbajnoki résztvevőt győzött le a magyar férfi kosárlabda-válogatott

A lengyelek elleni hamburgi diadal nagyszerű teljesítmény után született meg. (ORIGO Sport, szombat 19:21)

Kriminális a tokiói olimpiai helyszín vízminősége

Egy egész mezőnynyi paratriatlonistával szúrtak ki felkészületlenségükkel a japánok. (Infostart.hu - Sport, szombat 19:21)

NB I: Mezőkövesd–Puskás Akadémia élőben az NSO-n!

Mezőkövesd–Puskás Akadémia találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 19:20)

NB I: Budapest Honvéd–Kisvárda élőben az NSO-n!

Honvéd–Kisvárda találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 19:19)

NB I: Újpest–Paks bajnoki mérkőzés élőben az NSO-n!

Újpest–Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 19:18)

NB I: Fehérvár–Diósgyőr bajnoki élőben az NSO-n!

Fehérvár–DVTK találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 19:18)

Cordenonsi tenisztorna - Piros Zsombor kikapott az elődöntőben

Piros Zsombor kikapott a legjobb négy között az olaszországi Cordenonsban zajló, 69 ezer euró (22,5 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán. (ma.hu, szombat 19:17)

Videó: nagyon eltalálta, itt van Nagy első gólja a Bristolban

Mint arról beszámoltunk, Nagy Ádám góljával szerezte meg a vezetést a Bristol City az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) szombati játéknapján a QPR ellen 2–0-ra megnyert mérkőzésen. Íme, a magyar középpályás találata! (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 19:16)

NB I: Ferencváros–Kaposvár bajnoki élőben az NSO-n!

FTC–Kaposvár találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 19:15)

Második meccsét is megnyerte a DVSC

Második mérkőzését is megnyerte a Debrecen, amely az OTP Bank Liga 3. fordulójának szombati találkozóján hazai pályán 3-2-re győzött az újonc Zalaegerszeg ellen. (hvg.hu, szombat 19:13)

Modricot 304. Real-meccsén vágták ki egyből piros lappal

Tíz emberrel is két gólt lőtt a Madrid, végül 3-1-re verte a Celta Vigót. Bale kezdő volt. (Index - Sport cikkek, szombat 19:03)

Ausztria: Szoboszlai gólokat készített elő, kiállítást harcolt ki

Szoboszlai Dominik két gól előkészítésével járult hozzá a Salzburg kiütéses, 6–0-s győzelméhez a St. Pölten otthonában az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának szombati játéknapján. A címvédő továbbra is százszázalékos. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 18:59)

La Liga: kezdésnek két góllal nyert a Real Madrid

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) első fordulójában a Real Madrid 3–1-re nyert a Celta Vigo vendégeként. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 18:56)

Bale gólpasszal, Modric piros lappal kezdte az idényt - videó

A Real Madrid magabiztosan nyert a Celta Vigo otthonában az első bajnokin. (ORIGO Sport, szombat 18:56)

NB I: ötgólos mérkőzésen verte a Loki a Zalaegerszeget

A mérkőzés előtt és a mérkőzés közben is hatalmas hibákat követett el a Zalaegerszeg, így 3–2-re kikapott a Debrecen otthonában. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 18:49)

FFT: a hét legkerekebb has a futballvilágban

A FourFourTwo legújabb összeállításában ezúttal a pocakos futballisták közül válogatott. (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 18:36)

Bristol: „Jövőre már nem lesz itt…” – elképesztő dolgokat írnak Nagy Ádámról

Mint arról beszámoltunk, Nagy Ádám a második bajnoki mérkőzésén megszerezte első gólját a Bristol City színeiben, és ahogy az első meccsen, most is csapata egyik legjobbja volt. A szurkolóknak pedig ennyi elég is volt, hogy „beleszeressenek” a magyar futballistába! (Nemzeti Sport Online hírek, szombat 18:34)

Nagy Ádám gólt szerzett Angliában, majd megsérült

Nagy Ádám szombaton megszerezte első gólját az angol másodosztályú Bristol City labdarúgócsapatában. (ma.hu, szombat 18:27)

A Liverpool kapusa potyagóllal hozta rá a frászt társaira

Adrián a Szuperkupán büntetőt hozott össze, most is hibázott, de így is nyertek 2-1-re. (Index - Sport cikkek, szombat 18:26)

Oszd meg ezt az oldalt: Sport hírek