CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
03:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
03:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
04:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India . USA
07:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
08:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
09:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
09:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
13:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
14:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
16:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
17:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India . USA
18:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
21:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
21:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
23:45 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Orosz kupa . Oroszország
00:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
01:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India . USA
04:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
05:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
06:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
06:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
16:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
16:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
18:30 Lovaglás. FEI Világkupa Helsinki Finnország
19:30 Kerékpár(ismétlés)Berlin Pályakerékpár Európa-bajnokság . Németország
20:30 Kerékpár(élő)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
23:45 Sportok(ismétlés)FISU Sportoló útja
23:50 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
00:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
02:00 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Orosz kupa . Oroszország
03:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
06:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
07:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
08:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
09:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India . USA
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
13:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
16:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
18:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
19:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
20:30 Kerékpár(élő)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
23:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
01:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
03:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
03:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
06:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
07:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
08:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
13:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
18:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
19:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
20:30 Kerékpár(élő)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
23:50 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
01:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
03:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
03:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
07:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
08:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
09:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
12:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
13:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
18:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
19:30 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
20:30 Kerékpár(élő)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
23:50 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
01:15 Sportok(ismétlés)Watts top 10
01:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 1.futam Ausztria
02:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
03:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
08:35 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 1.futam Ausztria
09:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
09:45 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriásműlesiklás 1.futam Ausztria
12:45 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
16:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
16:45 Autóverseny(ismétlés)8 (1)Porsche Szuperkupa . Mexico Mexikó Első futam
17:15 Autóverseny(élő)8 (1)Porsche Szuperkupa . Mexico Mexikó 2. futam
18:15 Kerékpár(élő)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
21:05 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
22:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
23:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .