CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Kerékpár(ismétlés)Abu Dhabi Tour Egyesült Arab Emirátusok
03:00 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 50km tömegrajtos…
04:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi döntő
08:30 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Női 30km-es tömegrajtos…
09:30 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi négyes bob 4.futam
10:00 Lovaglás. Díjlovagló Világkupa Göteborg Svédország
11:00 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 50km tömegrajtos…
12:00 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi négyes bob 4.futam
12:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi döntő
13:45 Snooker(élő)7 (2)Welsh Open, Cardiff, Cardiff Egyesült Királyság, 2.nap
18:15 Lovaglás. FEI Világkupa Göteborg Svédország
19:45 Snooker(élő)7 (2)Welsh Open, Cardiff, Cardiff Egyesült Királyság, 2.nap
00:00 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
01:00 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi négyes bob 4.futam
01:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi döntő
03:00 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Női 30km-es tömegrajtos…
04:00 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi négyes bob 4.futam
04:30 Műkorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Gála Dél-Korea
06:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang 10km…
07:00 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi döntő
12:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás
13:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női lesiklás
13:45 Snooker(élő)7 (2)Welsh Open, Cardiff, Cardiff Egyesült Királyság, 3.nap
19:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
19:45 Snooker(élő)7 (2)Welsh Open, Cardiff, Cardiff Egyesült Királyság, 3.nap
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
00:45 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
01:30 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang HS 140 férfi döntő
03:00 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi döntő
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás
05:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
06:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang 10km…
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
07:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
07:30 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106
08:30 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang HS 140 férfi döntő
09:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női lesiklás
12:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
13:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
13:45 Snooker(élő)7 (2)Welsh Open, Cardiff, Cardiff Egyesült Királyság, 4.nap
18:00 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS140 Dél-Korea
19:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
19:45 Snooker(élő)7 (2)Welsh Open, Cardiff, Cardiff Egyesült Királyság, 4.nap
00:00 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
00:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Welsh Open, Cardiff, Cardiff Egyesült Királyság, Negyeddöntő
01:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
02:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás
03:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás
03:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női lesiklás
04:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
05:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
05:30 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Női 30km-es tömegrajtos…
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
07:00 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 50km tömegrajtos…
08:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
09:15 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
10:30 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
12:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
13:30 Sífutás(élő)Világkupa Lahti Finnország Ffi és Női sprint
16:15 Síugrás(élő)Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:30 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
19:00 Formula-e(élő)FIA Bajnokság, Mexico City selejtező
20:15 Kerékpár(élő)PÁLYAKERÉKPÁR VILÁGBAJNOKSÁG 4.nap
21:45 Síugrás(ismétlés)Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
22:15 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Mexico City selejtező
22:45 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Bevezetés
23:00 Formula-e(élő)FIA Bajnokság, Mexico City 5. forduló
00:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Junior Világbajnokság Otepaa Észtország 10km férfi sprint
01:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
01:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
03:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
04:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Lahti Finnország Ffi és Női sprint
05:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
06:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás
07:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Lahti Finnország Ffi és Női sprint
08:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
09:15 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi műlesiklás 1. futam Szlovénia
10:30 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női szuperkombináció, óriásműlesiklás…
12:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
13:30 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
15:15 Síugrás(élő)Világkupa Lahti Finnország HS 130
17:15 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság Otepaa Észtország 10km Női üldözéses verseny
17:45 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság Otepaa Észtország Férfi 12,5km üldözéses…
18:15 KerékpárPárizs-Nizza 1. szakasz Franciaország
19:15 Snooker7 (2)Welsh Open, Cardiff, Cardiff Egyesült Királyság, Döntő
19:45 Snooker(élő)7 (2)Welsh Open, Cardiff, Cardiff Egyesült Királyság, Döntő
23:00 Kerékpár(ismétlés)Párizs-Nizza 1. szakasz Franciaország