CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
01:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 5. szakasz
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
05:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 5. szakasz
06:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 2. szakasz
07:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
08:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 5. szakasz
10:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 2. szakasz
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
13:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 2. szakasz
14:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 5. szakasz
15:00 Kerékpár(élő), BinckBank Tour 6. szakasz
17:00 Kerékpár(élő), Arctic Race of Norway 3. szakasz
18:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
19:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
21:00 Kerékpár(élő)Colorado Classic, 3. szakasz
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
01:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 6. szakasz
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)World Open, Döntő
05:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 6. szakasz
06:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 3. szakasz
07:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
08:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 6. szakasz
10:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 3. szakasz
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
13:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 3. szakasz
14:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 6. szakasz
14:30 Kerékpár(élő), BinckBank Tour 7. szakasz
17:00 Kerékpár(élő), Arctic Race of Norway 4. szakasz
18:15 Autóverseny(élő)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone
19:15 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
20:00 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
21:00 Kerékpár(élő)Colorado Classic, 4. szakasz
23:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 4. szakasz
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
01:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
07:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
08:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
09:30 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 4. szakasz
10:30 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
15:45 Labdarúgás(élő)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
19:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
21:35 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
22:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
03:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
04:00 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
07:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
08:30 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
15:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
17:00 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
19:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
22:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
00:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
06:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
07:00 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
08:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
09:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
10:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
11:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
14:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
16:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
17:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
18:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
19:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
20:30 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
22:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
23:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
00:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
01:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
02:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
04:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
05:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
06:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
07:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
10:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
11:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
12:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
13:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
16:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
17:55 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
21:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
22:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
00:25 Cselgáncs(ismétlés)6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
01:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
05:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
05:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
06:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
07:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
11:30 Síugrás(élő)Nyári Grand Prix, Hakuba HS 131
17:15 Síugrás(ismétlés)Nyári Grand Prix, Hakuba HS 131
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
19:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Döntő
21:45 Cselgáncs(ismétlés)6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
22:50 Síugrás(ismétlés)Nyári Grand Prix, Hakuba HS 131
23:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés