CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
04:00 Kerékpár6-napos verseny, London 1. nap
05:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, 34. nap
06:30 Kerékpár6-napos verseny, London 1. nap
09:00 Kerékpár6-napos verseny, London 1. nap
17:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
17:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
18:30 LovaglásFEI Világkupa, Helsinki Díjugratás
20:00 Kerékpár6-napos verseny, London 1. nap
21:00 Kerékpár6-napos verseny, London 2. nap
00:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
04:00 Kerékpár6-napos verseny, London 2. nap
06:30 Kerékpár6-napos verseny, London 2. nap
09:00 Kerékpár6-napos verseny, London 2. nap
11:30 KerékpárNemzeti körverseny Francia kerékpáros körverseny
14:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
16:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
17:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
20:00 Kerékpár6-napos verseny, London 2. nap
21:00 Kerékpár6-napos verseny, London 3. nap
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open Döntő
04:00 Kerékpár6-napos verseny, London 3. nap
06:30 Kerékpár6-napos verseny, London 3. nap
10:30 Kerékpár6-napos verseny, London 3. nap
14:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
15:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
15:30 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Superpole
17:30 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Superpole
18:00 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Első futam
20:30 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Első futam
21:00 Kerékpár6-napos verseny, London 4. nap
00:30 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Első futam
04:00 Kerékpár6-napos verseny, London 4. nap
05:30 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Superpole
06:00 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Első futam
09:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
11:30 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Első futam
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
12:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
14:00 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Superpole
14:30 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Első futam
15:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
15:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
17:15 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Első futam
18:00 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar 2. futam
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
20:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
21:00 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar 2. futam
21:45 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Mexico Első futam
22:45 Kerékpár6-napos verseny, London 5. nap
00:25 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar 2. futam
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
05:15 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar Első futam
06:15 SuperbikeVilágbajnokság, Qatar 2. futam
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
09:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
12:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
15:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
15:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
16:30 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Mexico Első futam
17:15 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Mexico 2. futam
21:45 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, 35. nap
00:20 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 1. nap
03:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 1. nap
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
05:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
06:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 1. nap
07:25 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 2. nap
08:30 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 2. nap
11:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 2. nap
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
12:25 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 2. nap
16:00 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 2. nap
19:00 FélmaratonNew York Amerikai Egyesült Államok
22:00 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Mexico 2. futam
23:50 Snooker7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 2. nap