CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:15 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
01:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi elődöntők
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női elődöntő
09:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
12:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
14:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
15:15 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz
16:15 SzánkóVilágbajnokság, Winterberg Női második futam
17:05 SzánkóVilágbajnokság, Winterberg Kettes 2.futam
17:30 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
18:35 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz
19:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Előzetes
19:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago selejtező
20:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago 3. forduló
21:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
22:15 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Férfi szabadprogram
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
01:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi elődöntők
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi páros döntő
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi elődöntők
08:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
09:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
13:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
13:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
15:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
16:15 SzánkóVilágbajnokság, Winterberg Csapat váltó
16:45 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
19:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
19:30 SífutásVilágkupa Svédország Női váltó
20:05 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
21:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
01:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
04:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
06:30 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
07:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
08:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
08:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
10:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
12:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
14:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
15:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
19:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
19:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
20:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
21:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
22:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
23:05 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
23:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
00:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
01:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
03:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
04:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
06:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
06:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
08:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
09:30 VívásGrand Prix Sorozat, Doha
10:40 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
12:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
14:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
14:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
15:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
15:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
16:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
20:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
20:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
21:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
22:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
23:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
00:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
01:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
04:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
06:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
07:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
08:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
09:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
10:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
11:45 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
13:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
17:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
19:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
23:05 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
00:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
01:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
03:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
04:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
07:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
08:35 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
09:55 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
18:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
18:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
23:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
00:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
01:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
03:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
04:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
06:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
07:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
09:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
11:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
12:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
15:45 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
18:45 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
19:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Negyeddöntő
23:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225