CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Női 12,5km tömegrajtos verseny
01:00 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Férfi 15km tömegrajtos verseny
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Férfi szlalom 2.futam Svájc
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Cortina d'Ampezzo Női szuperóriás-műlesiklás Olaszország
03:00 SíugrásVilágkupa Zakopane Lengyelország HS 134
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Női 12,5km tömegrajtos verseny
04:30 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Férfi 15km tömegrajtos verseny
05:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
07:00 SíugrásVilágkupa Zakopane Lengyelország HS 134
08:00 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Női 12,5km tömegrajtos verseny
08:30 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Férfi 15km tömegrajtos verseny
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Férfi szlalom 2.futam Svájc
09:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Cortina d'Ampezzo Női szuperóriás-műlesiklás Olaszország
10:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Előzetes
11:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
12:30 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Női rövidprogram
15:00 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Férfi 15km tömegrajtos verseny
15:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Előzetes
16:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
17:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Negyeddöntő
19:15 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Negyeddöntő
20:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Cortina d'Ampezzo Női szuperóriás-műlesiklás Olaszország
21:30 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Női rövidprogram
22:45 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Páros rövid program
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 KerékpárTour Down Under, Ausztrália Áttekintés
01:00 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Női rövidprogram
02:00 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Páros rövid program
03:00 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Női 12,5km tömegrajtos verseny
03:30 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Férfi 15km tömegrajtos verseny
04:00 SíugrásVilágkupa Zakopane Lengyelország HS 134
05:00 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Női rövidprogram
06:00 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Páros rövid program
07:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
09:00 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Női 12,5km tömegrajtos verseny
09:30 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Férfi 15km tömegrajtos verseny
10:00 KerékpárTour Down Under, Ausztrália Áttekintés
11:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Előzetes
11:30 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Páros rövid program
12:45 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Férfi rövidprogram N
15:45 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság, Minszk Páros rövid program
16:45 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Nők - 7,5km sprint
18:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
19:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
21:00 Kerékpár6-napos verseny, Berlin 1. nap
23:45 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Előzetes
00:15 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Nők - 7,5km sprint
03:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Nők - 7,5km sprint
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
09:00 SíugrásVilágkupa Zakopane Lengyelország HS 134
09:45 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán Selejtező HS 137 Férfiak
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
13:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Nők - 7,5km sprint
13:30 SzánkóVilágbajnokság, Winterberg
14:05 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán Selejtező HS 137 Férfiak
14:35 SzánkóVilágbajnokság, Winterberg Nők Sprint
15:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
15:30 SzánkóVilágbajnokság, Winterberg Férfi sprint
16:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női elődöntő
17:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női elődöntő
19:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi elődöntők
21:00 Kerékpár6-napos verseny, Berlin 2. nap
00:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago 3. forduló
01:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
02:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
03:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz
03:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
06:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz
06:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
10:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
13:00 SzánkóVilágbajnokság, Winterberg Férfi második futam
14:15 SífutásVilágkupa Svédország Férfi váltó
15:45 Kerékpár6-napos verseny, Berlin 4. nap
17:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
18:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
19:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
20:45 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
21:45 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
22:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, Argentina 1. szakasz
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
01:30 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
02:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, Argentina 1. szakasz
04:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
05:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
05:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
07:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, Argentina 1. szakasz
12:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
16:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
17:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
17:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
19:30 Kerékpár6-napos verseny, Berlin 4. nap
21:00 Kerékpár6-napos verseny, Berlin 5. nap
22:45 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, Argentina 2. szakasz
00:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
01:15 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
01:45 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
03:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, Argentina 2. szakasz
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:15 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
06:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
07:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, Argentina 2. szakasz
11:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
12:00 SífutásVilágkupa Svédország Férfi váltó
12:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
13:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
14:30 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
15:30 SífutásVilágkupa Svédország Férfi váltó
16:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
17:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
18:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
19:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
20:00 Kerékpár6-napos verseny, Berlin 5. nap
23:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz