CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló, összefoglaló
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 10. forduló, összefoglaló
10:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - PSG
BL, férfiak, csoportmérkőzés
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montpellier - RN Löwen
BL, férfiak, csoportmérkőzés
15:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kazahsztán - Lettország
Nemzetek Ligája, Asztana
18:45 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Horvátország - Spanyolország
Nemzetek Ligája, Zágráb
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Magyarország - Észtország
Nemzetek Ligája, Budapest, mai
02:00 NBA(élő) (premier)Houston Rockets - Golden State Warriors
NBA, alapszakasz…
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Kamionhúzó és Masters ob, 2018
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Észtország
Nemzetek Ligája, Budapest
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Horvátország - Spanyolország
Nemzetek Ligája, Zágráb
13:45 UFCThe Ultimate Fighter 2018/2. széria/10, új
15:00 NBAHouston Rockets - Golden State Warriors
NBA, alapszakasz…
19:00 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hollandia - Franciaország
Nemzetek Ligája, Rotterdam
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
00:00 NFL(ismétlés)3 (9)Seattle Seahawks - Green Bay Packers
Alapszakasz, 11. játéknap
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Wales - Dánia
Nemzetek Ligája, Cardiff
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hollandia - Franciaország
Nemzetek Ligája, Rotterdam
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
13:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
15:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
17:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom-Veszprém - Kristianstad
BL, férfiak, csoportmérkőzés
19:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Győri Audi ETO KC - Podravka Koprivnica
BL, nők, csoportmérkőzés
21:30 Labdarúgás6,4 (13)Albánia - Skócia
Nemzetek Ligája, Shkoder, mai
23:30 Labdarúgás6,4 (13)Azerbajdzsán - Feröer
Nemzetek Ligája, Shkoder, mai
01:30 NBA(élő) (premier)Boston Celtics - Utah Jazz
NBA, alapszakasz, eredeti kommentárral
10:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Karvina - Balatonfüred
EHF-kupa, férfiak, 3. forduló, 1. mérkőzés
12:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Bera Bera - Dunaújvárosi KKA
EHF-kupa, nők 3. forduló, visszavágó
14:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Grundfos-Tatabánya - OCI-Lions
EHF-kupa, férfiak, 3. forduló, 1…
16:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)MOL-Pick Szeged - Skjern
BL, férfiak, csoportmérkőzés
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Siófok KC - Lada Togliatti
EHF-kupa, nők, 3. forduló, 2. mérkőzés
22:15 NFL(élő) (premier)3 (9)New Orleans Saints - Philadelphia Eagles
Alapszakasz, 11…
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Chicago Bears - Minnesota Vikings
Alapszakasz, 11. játéknap
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Svájc - Belgium
Nemzetek Ligája, Luzern
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
11:45 Cselgáncs6 (2)GP-verseny, Hága, 3. nap, új
13:45 Labdarúgás6,4 (13)Moldova - Luxemburg
Nemzetek Ligája, Chisinau, új
15:45 Labdarúgás6,4 (13)Görögország - Észtország
Nemzetek Ligája, Athén, új
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Grúzia - Kazahsztán
Nemzetek Ligája, Tbiliszi
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Németország - Hollandia
Nemzetek Ligája, Gelsenkirchen
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dánia - Írország
Nemzetek Ligája, Aarhus
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Andorra - Lettország
Nemzetek Ligája, Andorra la Vella
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Anglia - Horvátország
Nemzetek Ligája, London
07:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Podravka Koprivnica
BL, nők, csoportmérkőzés
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dánia - Írország
Nemzetek Ligája, Aarhus
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Németország - Hollandia
Nemzetek Ligája, Gelsenkirchen
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
16:45 NFL(ismétlés)3 (9)Los Angeles Rams - Kansas City Chiefs
Alapszakasz, 11. játéknap
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Portugália - Lengyelország
Nemzetek Ligája, Guimaraes
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Svédország - Oroszország
Nemzetek Ligája, Solna
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Németország - Hollandia
Nemzetek Ligája, Gelsenkirchen
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Kamionhúzó és Masters ob, 2018
07:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Portugália - Lengyelország
Nemzetek Ligája, Guimaraes
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
13:30 NFL(ismétlés)3 (9)Chicago Bears - Minnesota Vikings
Alapszakasz, 11. játéknap
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)RN Löwen - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
21:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Poirier - Gaethje
22:00 UFCNeil Magny - Santiago Ponzinibbio
UFC Fight Night, Buenos…