CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Vízilabda(ismétlés)6 (3)Szolnoki Dózsa - Hannover
Bajnokok Ligája, csoportkör, 6…
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - KC - Herning-Ikast
EHF-kupa, nők, csoportkör
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, az őszi idény összefoglalója
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, csoportkör
08:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
11:45 NFL(ismétlés)3 (9)Baltimore Ravens - Los Angeles Chargers
Rájátszás, 3. wild…
15:15 NFL(ismétlés)3 (9)Chicago Bears - Philadelphia Eagles
Rájátszás, 4. wild card…
19:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
21:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Portimonense - Braga
portugál bajnokság, 17. forduló
23:30 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Conor McGregor
UFC 229, Las Vegas
00:00 NBA(ismétlés)San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
NBA, alapszakasz
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, az őszi idény összefoglalója
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, csoportkör
04:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
07:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 16. nap, döntő
11:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
13:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Tony Bellew
Profi gála, Manchester
15:30 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 8. nap
20:00 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 8. nap
00:00 NBAMiami Heat - Memphis Grizzlies
NBA, alapszakasz, mai
03:00 K1(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sampdoria - Milan
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bologna - Juventus
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bologna - Juventus
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
16:00 Labdarúgás6,4 (13)Sporting - FC Porto
portugál bajnokság, 17. forduló, új
18:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)BDO-világbajnokság, döntő
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Napoli - Sassuolo
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
22:45 NBAAtlanta Hawks - Milwaukee Bucks
NBA, alapszakasz, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lazio - Novara
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Torino - Fiorentina
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sampdoria - Milan
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bologna - Juventus
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
12:00 NBA(ismétlés)Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks
NBA, alapszakasz
15:00 Labdarúgás6,4 (13)Sporting - FC Porto
portugál bajnokság, 17. forduló
17:15 Labdarúgás6,4 (13)Cagliari - Atalanta
Olasz Kupa, nyolcaddöntő, új
19:45 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 17. forduló, összefoglaló, új
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Roma - Virtus Entella
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
23:00 Darts(ismétlés)8,8 (4) 02:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event
03:00 UFC(ismétlés)Jon Jones - Alexander Gustafsson
UFC 232, Las Vegas
07:30 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lazio - Novara
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sampdoria - Milan
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bologna - Juventus
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
16:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Napoli - Sassuolo
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
19:45 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Conor McGregor
UFC 229, Las Vegas